27-io letnia nauczycielka angielskiego

Cześć. Moja historia wydarzyła się pewnego dnia ( środa ) w mojej szkole, a dokładnie w mojej klasie.
Siedziałem z kolegą w ławce a ze obydwaj byliśmy zmęczeni po wf to każdy siedział zamulony i w ogóle nie chciało się uczyć, mieliśmy angielski, z taką fajną 27 letnia nauczycielką o imieniu Natalia. Nagle kolega się odzywa do mnie mówiąc ze da mi 200 zł jak przelecę naszą angliczkę. Ja zacząłem się śmiać tak bardzo, że nauczycielka zwróciła mi uwagę.
Po lekcji Natalia (Nauczycielka ) kazała mi zostać na przerwie, więc zrobiłem to o co mnie prosiła żebym nie miał później większych problemów. Wchodzę do klasy, lecz Natalii nie było przy biurku więc skierowałem się w stronę drzwi aby wyjść, nagle słyszę głos nauczycielki z za szafek na końcu klasy abym tam przyszedł, i tak też zrobiłem. Co zobaczyłem za szafkami zdziwiło mnie bardzo jak i mojego małego w spodniach. Natalia siedziała na stoliku całkiem naga z palcem w cipce, masturbowała się jednym słowem, wtedy nakazała mi się rozebrać do naga aby mogła zobaczyć moje przyrodzenie, musiałem to zrobić ponieważ gdybym się nie zgodził miał bym kłopoty ponieważ miałem bardzo przechlapane w szkole( za zachowanie itp.)
Rozebrałem się a ona nagle zaczęła dotykać mojego chuja ściskając go i masując, po chwili zaczęła go lizać i brać do ust, było mi bardzo dobrze, tak się napaliłem że zacząłem przejmować inicjatywę. Położyłem ją na ławce i włożyłem głowę między jej nogi, bułeczkę miała śliczną, bardzo mokrą, zacząłem ja lizać po cipeczce i po nogach, usłyszałem jej głos: zerznij mnie mocno!!! zerznij!! więc po chwili zastanowienia odwróciłem ja pupcią do siebie i wsadziłem chuja na razie w dupcie, na początku wkładałem powoli, dlatego że widziałem że ją to boli lecz nabierałem prędkości i po paru minutach rznąłem ja jak bura sukę. Chciała żeby włożyć jej w cipeczke, byłem tak napalony ze nie myślałem czy nas ktoś przyłapie czy nie, włożyłem jej w cipeczkę lecz coś mnie zatrzymało. Powiedziała mi ze jest jeszcze dziewicą, uśmiechnąłem się i z całej siły weszłem w nią przebijając błonę, jęknęła strasznie lecz kazała nie przestawać, zatkałem jej buźkę ręką aby nie było słychać tak bardzo jęków, jebałem ją jeszcze 15 minut aż poczułem ze zaraz dojdę, chciałem wyjąć i spuścić się na cycuszki lecz włożyła go sobie sama, i wszystko poszło w nią, wyjąłem mokrego chuja z cipy i dałem jej do buzi, lizała mi kolejne 5 minut. Nagle zadzwonił dzwonek, który nas speszył. Ubraliśmy się szybko, ona zasiadła przy biurku a ja stałem obok, kiedy wszyscy weszli do klasy udawaliśmy ze rozmawiamy. Dostałem oczywiście 5 z angielskiego. Ehe powtarzaliśmy to raz w tygodniu. Było zajebiście. Ta historia zdarzyła się naprawdę. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz