Ania i Agnieszka

Pojechaliśmy we trójkę na weekend to Zakopanego: ja i moje dwie koleżanki z pracy: Ania i Aga. Po dotarciu na kwaterę ja zająłem „izolatkę” podczas gdy dziewczyny zajęły ,,dwójkę” obok mojego pokoju. Wieczorem nudziłem się więc postanowiłem zajrzeć do dziewczyn co porabiają. Wszedłem i zobaczyłem Ankę pod kołdrą oglądającą jakiś film w TV. Zapytałem:
- A Agę gdzie masz?
- Pod prysznicem – odparła i spojrzała na mnie dość zalotnie. Ja te spojrzenie zauważyłem i zerknąłem na siebie i o zgrozo: byłem w samych bokserkach.
- Siadaj – rzekła po chwili jednocześnie odsuwając kołdrę. Była w koszulce nocnej. Ja usiadłem i Anka dotknęła ręką mojego uda i powolutku posuwała się ku mojemu penisowi. Włożyła rękę pod bokserki i zaczęła go delikatnie dotykać i poruszać. Ja nie pozostałem dłużny: włożyłem rękę pod jej koszulkę i ścisnąłem delikatnie jej cycki. Anka jęknęła i wyciągnęła mojego fiuta z bokserek i pochyliwszy się pocałowała go i włożyła go do ust i zaczęła ssać. Ja drugą ręką zacząłęm ściągać jej koszulkę. Ania się wyprostowała i zaczęła powoli podnosić swoją koszulkę. Gdy już widziałem jej ciemnobrązowe sutki weszła Agnieszka i zobaczywszy Ankę z cyckami na wierzchu i mnie ze sterczącym penisem krzyknęła:
- Co się tu dzieje do cholery!!!
Ania podeszła do niej, przysunąła ją do ściany i chwyciła ją rękoma za biodra i powolutku zaczęła je przysuwać ku sobie. Aga usiłowała się wyrwać ale Ania nie puściła tylko zaczęła szeroko otwierać usta i szukać Agusinych ust. Po chwili Anka znalazła jej usta i zaczeła je całować namiętnie. Agnieszka nadal się opierała ale Ania przycisnąwszy się do jej bioder zaczęła rękoma rozsuwać jej ręcznik. Wsunęła rękę i ścisnęła jej cycka, Aga jęknęła głośno i po chwili rękę wsunęła pod koszulkę Ani i zaczęła robić to samo co Anka: nawzajem sobie ściskały i masowały cycki oraz namiętnie się całowały. Ja zsunąłem bokserki i ze sterczącym fiutem podszedłem do Anki od tyłu i zacząłem ściągać jej koszulkę, po chwili Ania była tylko w samych stringach. Ja delikatnie pocierałem mojego członka o dupę Ani a ona pochyliwszy się zaczęła całować biust Agnieszki. Aga rozwinęła ręcznik i naga poddawała się pieszczotom Ani. Anka nacałowawszy się Agusinych cycków zaczęła schodzić niżej aż do jej cipki i zaczęła ją tam lizać jak lesba. Ja mając przed sobą dupę i plecy Anki nie wiedziałem co robić. Aga na mnie skinęła a ja podszedłem do niej i Agnieszka ręką zaczęła masować mi huja. Ja zacząłem stękać pod wpływem tej pieszczoty. Ania to zauważyła i zaczęła go ssać a Aga klęknąwszy również się za to wzięła. Po chwili Ania wstała i ściągnąłwszy stringi położyła się na łóżku i zawołała:
- Wejdź we mnie!.
Ja podszedłem i najpierw rozsunąłem ja nogi i ujrzałem cudowny widok: cipka Ani z lekkim owłosieniem nad tym miejscem. Pochyliłem się i zacząłem ją delikatnie lizać, Anka krzyknęła:
- Mocniej!!
No to ja zacząłem ją mocniej lizać, a Ania zaczęła stękać. Aga rozchyliwszy uda zaczęła rękoma się onanizować ale, a to spostrzegłem i również zacząłem lizać jej pizdę. Aga również była tym zachwycona. Po chwili przypomniałem sobie o prośbie Ani i rozchyliwszy jej uda włożyłem swojego bata w jej cipkę i zacząłem delikatnie wykonywać ruchy. Agnieszka stanęła obok mnie i pochyliwszy się nad Anką zaczeła pieścić jej cycki. Po paru minutach Aga położyła się na plecach a ja wsadziłem jej swojego do cipki i zacząłem robić to samo co z Anką. Ania zaś usiadła pizdą nad jej twarzą i Agnieszka zaczęła ją lizać. Po chwili Anka się odwróciła ku mnie i zaczeliśmy się całować. My się całowałiśmy a Aga lizała jej cipkę i jęczała z każym ruchem mojego huja w jej piczce. Po chwili wysunąłem go i położyłem się na drugim łóżku. Dziewczyny podszedły do mnie i Ania usiadła na moim penisie i zaczęła wykonywać ruchy jakby jeźdźiła na koniu. Ja rękoma zacząłem masować jej biust a Aga usiadła mi na twarzy i po chwilce mój język zaczął buszować w jej cipce. Anka pochyliła się i zaczęła lizać oraz ssać Adze cycki. Aga te pieszczoty przyjęła z pojękiwaniem. Po chwili Ania zeszła ze mnie i Agnieszka zajęła jej miejsce. Ja podniosłem się i zacząłem ssać Agusi cycka a drugiego ściskałem palcami. Anka odsunęła moją rękę i zaczeła ssać drugi sutek, ja natomiast chwyciłem Agi biodra i zacząłem je przysuwać ku sobie. Agnieszka zaczęła jęczeć:
- Mocniej. O taaaaaaaak!!!
Po chwili krzyknęła i przez jej ciało przeszedł orgazm. Przestała jęczeć i zeszła ze mnie. Ania stanęła na czworakach i ja zabrałem się za nią w pozycji na pieska. Aga zaś rozłożyła nogi i pocierała swoją cipkę, Anka to zauważyła i posunąwszy się ku niej zaczęła jej lizać. Ja nacierałem na Aniną pizdę i po chwilce Anka zaczęła jęczeć:
- Taaaaaaaak!!! Oooooch!!.
Ja wyciągnąłem penisa z jej cipki i powiedziałem:
- Zaraz będę eksplodował.
Dziewczyny uklękły koło mojego członka i zaczęły go delikatnie lizać języczkami. Po krótkim czasie zaczęły uderzać w mojego swymi cyckami. Nagle jęknąłem a dziewczyny jak na znak ustawiły się bokami do siebie a ja chwyciłem huja i na ich biusty chlusnęła biała wstęga mojej spermy. Potrząsając penisa o ich ospermione cycki pozbywałem się resztek nasienia. Po chwili odsunąłem się a dziewczyny zaczęły się całować. Patrzyłem jak ich cycki się tarły: zupełnie jak morskie fale. Po chwili Agnieszka wstała i udała się w kierunku przysznica. Anka również jednak przed wejściem do łazienki szepnęła mi do ucha:
- Byłeś cudowny. Kiedy powtórka?
- Dziekuję za kompement. A z powtórką to nie wiem jak: jutro idziemy w góry.

Dodaj komentarz