Bolek i jego szkolna przygoda

Ten rok szkolny był inny, zostałem przeniesiony do równoległej kasy. W której jestem razem z była dziewczyna. Dziewczyna do której cos nadal czuje, unika mnie . Postanowiłem o nią zawalczyć.
Ostatni tydzień w szkole przed przerwa świąteczna . Spotkaliśmy się na przerwie przed lekcja w-f. Rozmawialiśmy na tematy miłosne gdy nagle zadzwonił dzwonek na lekcje. Zaproponowałem ze dokończymy rozmowę na następnej przerwie . Zauważyłem ze nie chce iść na lekcje ze woli dokończyć rozmowę. Wszyscy weszli na sale gimnastyczna . Zostaliśmy na korytarzu obok szatni na w-f. M… złapała mnie za rękę i wciągnęła do środka damskiej przebieralni . Patrzyliśmy się prosto w oczy, nasze usta się zbiegły i zaczęliśmy się namiętnie całować. Moje ręce zawędrowały na tyłek tej piękniej dziewczyny . Cała jej figura jest cudna, niezwykły tyłeczek i piersi .
Gdy nasze usta nadal były złączone, nagle oderwałem swoje usta i spytałem:
– co to znaczy ?
– kochasz mnie ?
-( po dłuższym namyśle odpowiedziałem) tak
– ja tez cie kocham
Kontynuowaliśmy dalej ten namiętny taniec języków. Moje ręce wędrowały po jej całym ciele . Nagle M… przerwała i spytała „chcesz to zemną zrobić?” byłem zaskoczony ta propozycja i odpowiedziałem „jeśli ty tego chcesz to ja tez” . Zaczęliśmy się dalej całować, przerwałam i skierowałem się ku drzwi żeby je zamknąć na klucz .
Zbliżyłem się do M… i przytuliłem się do niej. Wsadziłem jedna rękę pod jej bluzkę a drugą dalej jeździłem po jej tyłku . Patrzyliśmy sobie w oczy, zacząłem powoli zdejmować jej bluzeczkę pod która był biały stanik. Sięgnąłem jedna ręką i odpiąłem go następnie zdjąłem go całkowicie.
Ukazały się piękne piersi z sterczącymi sutkami, całowałem M… w policzek szyje i schodziłem coraz niżej aż do piersi , wirowałem językiem po jej sutkach. Całowałem jej ciało schodząc niżej, gdy byłem przy pępku przestałem. Spocząłem do góry na twarz M.. i powoli zacząłem odpinać guzik od spodni , sunąłem je do kolan. Miała seksowne figi biało niebieskie. Zdjąłem całkowicie jej spodnie i przystąpiłem do zdejmowania majteczek. Gdy to zrobiłem zaważyłem wydepilowany staranie wzorek.(myszkę) M.. była już nago, poprosiłem żeby położyła się na podłodze. Zdjąłem spodnie i bokserki , wsunąłem swoją głowę miedzy jej nogi. Jej piękna cipeczka była tak nabrzmiała ze samo jakoś tak wyszło ze zacząłem robić jej minetę. Czułem ze M… dochodzi. Po chwili M… Marta miała orgazm. Pocałowałem M w usta i powoli zacząłem wsuwać jej penisa do dziurki. M.. starła powstrzymać się od krzyków, gdy poczułem opór mocniejszym uderzeniem weszłam cały. W M. oczach pojawiły się łzy, przestałem wykonywać ruchy w przód i w tył. Z jej muszelki zaczęła wypływać krew, gdy M… doszła do siebie kontynuowałem. Jej dziurka była ciasna wiedz poruszałem się wolno. Co chwile dawałem całusa M.. w usta. Gdy po paru minutach poczułem ze zaraz dojedzie postanowiłem przyśpieszyć . Nie myliłem się M… wypięła piersi i po chwili podała, ja tez w tym samym czasie doszłem. Gdy skończyliśmy , pomogłem się Marcie ubrać i wyszliśmy 5 min przed dzwonkiem na przerwę.

Sory za błędy

Dodaj komentarz