Ciocia Madzia

hej 🙂
Moja historia działa się w sobote w lutym 2011 roku.
Moja ciocia ma na imie Magda ma 21 lat jest ładna ma niebieskie oczy jest brunetką i ma śliczną buźke .
Ja mam na imie Maciek i mam 18 lat .
Musiałem iść do madzi oddać jej płyte,którą niedawno pożyczyłem .Weszłem do domu powiedziałem ”cześć Madziu” ona mi odpowiedziała ”cześć” powiedziała abym udał sie do jej pokoju .. Było tam rozłożone duze łóżko ,jak sie okazało potem miękkie. usiadłem na nim i zaraz przyszła madzia . Pytała co u mnie słychać ja odpowiadałem . usiadła obok mnie na łóżku i odpaliła papierosa spytała sie czy zapale zgodziłem sie paliliśmy papierosa a ja ukratkiem spoglądałem na jej piekne nogi . Była ubrana w białą bluzke z dekoldem a cycki miała niczego sobie . Miała na sobie też piękną miniówke . Powoli odczuwałem jak mi staje i rozmawiajac z nia wyobrazalłem sobie jak sie rżniemy . Rozmawiałem z nią i nagle powiedziałem zabawna rzec z i ona ruszyła moją noge swoją reka . Fajnie nam sie rozmawiało i nagle poczułem jej ręke na swoim kutasie . popatrzyłem sie na nią ona powiedziała ”no co . moge skorzystac z okazji. Chyba sie nie obrazisz”
odpowiedziałem ” a dlaczego miałbym sie obrazić”
Dotykając jej kolano pocałowałem ją . Lizaliśmy sie przez jakieś 5 minut . Miała słodziutki język . Rozpieła mój rozporek i go wyciągła . Poruszała nim w dół i w górę , poczułem rozkosz !!
Gdy ja dotykałem jej piersi onna mi ssała . mówiłem ” jedziesz madziu z zachywtu” ona ssała a ja zaierałem sie za jej muszelkę .
po Chwlili powiedziała ” wsadź mi go misiu” i sie uśmiechnęła . Rozebrałem ją ja też byłem nago usiadła na mnie i zaczeliśmy się ruchać
madzia mówiła ” rżnij moją słodką cipke rżnij”
ja robiłem to co ona mówiła
za chwile podczas tego powiedzała
” kocham cie i czy bedziesz ze mna”
odpowiedziałem
”oczywiście zawsze o tym marzyłem ” i całowaliśmy się
po ostrym ruchanku wstałem i waliłem konia . Zalałem jej całą buzię swoim nasieniem spodobało jej sie to i połknęła wszystko . Pocałowaliśmy się a ja oddałem jej płytkę .

Będą następne odpowiadania z naszego związku.
maciej

Dodaj komentarz