Cudowne przeżycie.

Mam na imię Ilona i mam 18 lat, mam blond włosy, niebieskie oczy i kształtne usta. Nie będę ukrywała, że mam duże piersi i zgrabną pupcię, co powoduje ze mam duże wzięcie u chłopaków. Opowiem wam dzisiaj moją przygodę.
Musiałam poprawić matematykę na 4, bo bardzo mi zależało na tym, żeby na świadectwie nie było zadnej tróji, jestem trochę kulawa z matematyki dlatego, szłam poprawić tą tróję. Wchodzę do sali 44 (sala matematyczna), tam nikogo nie ma więc usiadłam w trzeciej ławce, w środkowym rzędzie i czekałam, drzwi się otworzyły.. a tam wchodzi Irek ( kolega z klasy ) i Mariola ( koleżanka z klasy ) , zaczęliśmy rozmawiać o wszystkim.. ale nauczycielki nadal nie było.. Nie wiem dlaczego ale Mariola zawsze wzbudzała we mnie dziwne uczucie, była to brunetka o piwnych oczach i o jędrnych kształtach. Irek zaproponował, że pójdzie do sklepiku po jakieś picie, bo było bardzo gorąco, dałam mu swoje 2 zł i poprosiłam o pepsi w puszcze, a Mariola poprosiła o wodę niegazowaną. Irek wyszedł.. Nie wiedzialam, co we mnie wstąpiło, że zapytałam Marioli czy mogę ją pocałować.. byłam zaskoczona reakcją Marioli, wstała podeszła do mnie złapała mnie za pupę, podniosła i połozyła na ławce. Byłam uszczęśliwiona a zarazem zaskoczona.. Mariola wyszeptała – ” już od dawna mnie pociągasz kochana, miewam o tobie sny.. ” odpowiedziałam ” Ty mnie też pociągasz, mam przed oczami twoją zajebi*tą pupcię..” wbiła mi język do ust, zaczęłyśmy się namiętnie całować, Mariola zdjęła mi bluzkę i stanik, zaczęła ssać mi sutki.. drzwi się otworzyły to Irek! Nie wiedziałyśmy, jak się zachować..Irek wyszeptał ” nie przeszkadzam wam ? ” odbąknęłam ” nie, to ja przepraszam za to zachowanie ” Irek..podeszedł do mnie i Marioli i zapytał ” Pójdziemy gdzies indziej? ” zgodziłyśmy się i poszliśmy do mojego domu, nie było rodziców, bo pojechali na urlop do Grecjii. Irek odrazu złapał mnie, za dupę i powiedział, że jestem niezłą suczką.. a potem podeszedł do Mariolii, powiedzial to samo. Poszliśmy do mojej sypialni, miałam duże łózko.. rozebrałam się , zasłoniłam okna .. Mariola i Irek też już byli rozebrani..
Podeszłam z Mariolą do Irka i zaczęliśmy mu robić na przemian loda, ssałyśmy do bardzo dokładnie.. czasami, wyjmowałyśmy go z ust, żeby lizać jaja.. nagle Irek doszedł, wszystko wylał na nasze twarze, ja zlizałam z twarzy Marioli, a Mariola z mojej.. Irek podziękował nam miłym gestem.. kazał się położyć na łóżku i rozłożyć kolanka, zaczął lizać nasze muszelki, ahh.. jak on to dobrze robił.. byłyśmy w siódmym niebie.. potem Irek wyszedł, bo zadzwoniła jego komórka.. a ja zabawiałam się z Mariolą.. zaczęłyśmy się namiętnie lizać, wkładać sobie paluszki do cipek, było nam razem bardzo dobrze.. przyszedł Irek z kolegą, to był szok, bo nie znałyśmy go.. ale warto było spróbować w czwórkę. Kolega się rozebrał , miał na imię Tomek.. wolałam Irka, więc ja się zabwiałam z Irkiem a Mariola z Tomkiem.. wyszli do drugiego pokoju.. Irek zaczął mnie całować namiętnie.. schodził coraz niżej.. sutki ssał, a potem doszedł do muszelki i wylizał ją z dokładnością, ja się postarałam mu to wynagrodzić i zrobiłam mu loda, takiego jakiego najbardziej potrafiłam.. potem we mnie weszedł, moja cipka była dość mała, a On muszę przyznac pałę miał dużą, krzyczałam, stękałam darłam się, nie obchodziło mnie to czy słyszą to sąsiedzi czy nie, było mi to obojętne! pieprzył mnie jak sukę, i w cipke i w dupcię, było mi z nim tak bardzo dobrze ! poszliśmy pod prysznic, tam zrobiliśmy to również.. wziął mnie za dupcię, podniósł, rozszerzył nogi i oparł o ścianę, wpychał mi swojego kutasa, bardzo głęboką, wiłam się, ale było bardzo dobrze mi .. wyszliśmy, uprawialismy sex przez kolejne 3 dni ( nie chodzilismy do szkoly ) rodziców nie było.. Mariola z Tomkiem też zostali.. a teraz jestesmy parą, Mariola z Tomkiem tez.. uprawiamy sex niemal, że codziennie . kocham Irka i nie rozstaniemy sie, jest nam ze soba dobrze <3
niewinnasuczka

Dodaj komentarz