Dyskoteka

To było przed feriami, ok.11lutego. Wtedy w szkole odbywała się dyskoteka walentynkowa, poszłam z przyjaciółką. Potem dołączył do nas jej chłopak ( ja ze swoim zerwałam 3dni wcześniej). No więc wszystko miało zacząc sie o 19, ale przez jakieś opóźnienia wystartowaliśmy o 19:30.

Tańczyłiśmy, MIśka(moja przyjaciółka) z KOnradem( tak miał na imie jej chłopak, był o rok od nas starszy… Co chwila puszczali jakieś wolne kawałki i w pewnym momęcie podszedł do mnie KOnrad, zaczęlismy tańczyc i nagle on złapał mnie za dupe!!! Wiedział że podobał mi sie od dawna, i po chwili wyszeptał mi do ucha że już nie kocha miśki i chciałby byc ze mną na stałe. NIe wiedziałam co mam powiedzieć więc wyszeptałam cicutka: taaak! Wtegy Konrad mie wytrzymał i zaczał mnie całoać, byłam szczęsliwa że tak się stało, ale po chwili odepchnełam go. Kiedy spytał o się dzieje że przeciez mi się to podoba – zapytałam, co bedzie z MIską?!że to przeciez moja najlepsza przyjaciółak i nie moge jej tego zrobićzwłaszcza jak jesteście razem…! Wtegy Konrad odszedł na chwilę i kiedy wrócił powiedział że własnie zerwał z MIśką…OSŁUPAIŁAM… i po chwili wycedziłam: KOCHAM CIĘ! Zmowu zaczęlismy sie całować i juz wtegy wiedziałam że na pocałunku się nie skończy…

Przetańczylismy razem już do końca dyskotekii gdzy wybiła 22 wyszkiśmy i konrad zaproponował że mnie odprowadzi, zgodziłam sie i pouścilismy szkołę objęci… PO drodze jeszcze sie całowaliśmy i kiedy dotarlismy pood mój dom okazało sie że moich rodziców nie ma więc wyciągnęłam komórke i zadzwoniłam do taty. Okazało sie że pojechali do wyjka i wróca jutro wieczorem wtej styuacji zaprosiłam Konrada do siebie, zgodziił sie. Powiedziałam żeby się rozbościł i poszłam po cos do picia, kiedy wróciłam włączyliśmy tv i ogladalismy film objęci. I stała się Konrad zaczął mnie namiętnie całować uległam mu i wtedy spróbował wsadzic mi ręke pod bluzkę nie opierałam się co zachęciło go jeszcze bardziejOn zaczął masowac moję jak na mój wiek dośc duże piersi( rozmiar 75C). ściagnął mi koczulke i wtedt zobaczyłam wybrzuszenie w jego spodniach, uśmiechnęłam sie i trzpiełam mu rozporek po chwili spostrzegłam sie że mam na spbie tylko koronkowe stringi. Konrad nie chcac byc gorszy tez rozebrał się do bokserek. Kiedy bylismy juz pół nadzy zadzwonił telefon chłopaka, odebrał, to była jego mama . Powiedzriał jej że zostaje na noc u kolegi( Uff, naszczęście uwierzyła). KOnrad całował mnie całą do stóp do głów zatrzymał sie na mojej wilgotnej juz bardzo muszelce, ściągnął mi majtki rzucając je za siebie. Byłam w 7- niebie kiedy zaczął lizac i ssać mój skarb, potem wsadził mi jednego paluszka, potem drugiego i trzeciego i posuwał nimi energocznie. Nie chcąc pozostać dłuzna ściągnęłam mu bokrerki i i zrobiłam mu pierwszego w moim życiu loda( dodam że byłam jeszcze dziewicą, ale jemu to nie przeszkadzało on też robił to pierwszy raz). Po 10min wystrzelił ogromną dawką spermy prosto w moje usta, połknęłam wszystko i zlizałam resztki z jego penisa. KOnrad znów zaczął ssać moja muszelkę i wtedy doznałam pierwszego w moim życiu orgazmu! Było mi cudownie, ale dośc gry wstępnej teraz należało zakończyc moje dziewictwo. Konrad wstał, przyciągnął mnie na brzeg kanapy i wacelował swojego (15cm) penisa na moją dziurkę. Zapytał jeszcze czy jestem gotowa, kiwnęłam głową z zacisnęłam zęby. Konrad wkładał ptaka powoli aż poczół opór, wtedy klepnął mnie t dupę i wepchnął go z całej siły. Krzyknęłam z bulu, on podał mi chusteczkędo wytarcia krwi. Kochalismy się tak całą noc z przerwami. Konrad strzelał wemnie ogromnymi dawkami spermy. to była najcudowniejsza noc w moim życiu.

Z Konradem od tamtego czasu jesteśmy parą, ale seksu nie uprawiamy zbyt często( a, i z miśką dalej sie przyjaźnimy i naszczęście nie ma mi tego za złe, do tej pory nie wie co się działo tamtej nocy, i nie przeszkadza jej że ja chodze z konradem, bo sama znalazła sobię chłopaka)

PS. bawiliśmy sie bez kondona, ale naszczęście nie zaszłam w ciąże.

———————————–

TO WSZYSTKO WYDARZTYŁO SIE NA PRAWDĘ!!!!

Dodaj komentarz