Ewelcia

Z Ewelcia znalem się od niedawna poznalimśmy się w necie na randkach, od razu nawiązaliśmy wspólna nić porozumienia.
Po kilkumiesięcznym pisaniu postanowiliśmy się w koncu spotkać na żywo.
Wybraliśmy miejsce, datę i godzinę.
Gdy nadchodził nasz dzień coraz bardziej się bałem i tremowałem.
W Koncu się spotkaliśmy wiosna Wrocław centrum miasta.
Podjechałem samochodem, zaparkowałem, i podążyłem w jej strone.
Ona już tam czekała, slicznie ubrana w spódniczkę krótką szpilki i bluzeczke z dużym dekoltem która eksponowała jej piękne i duże piersi.
Podszedłem przywitałem się zaprosiłem na kawę.
Poszliśmy do przytulnej kawiarenki.
Siadając naprzeciw mnie zauważyłem u niej pończoszki i czerwone majteczki.
Bardzo mnie to podnieciło i od tej pory o niczym innym nie myślałem jak o dzikim sexie z nią, miłych chwilach upojenia w jej ramionach.
Rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym czas naprawdę bardzo szybko mijał a ja myślałem tylko o jednym co tu wymysleć aby ją zdobyć dziś tu i teraz.
W końcu zapytałem czy może się gdzieś przejedziemy za miasto, ku mojemu zdziwieniu Ewelina zgodziła się ani chwili nie zastanawiając.
Wyszliśmy i udaliśmy się za miasto.
Przejeżdżaliśmy kolejne skrzyżowania ja patrzyłem tylko na nią żeby się nie rozmyślila.
Dojechaliśmy na miejsce jakaś droga wylotowa lasek, zupełne odludzie ja i ona i nikt wiecej w pobliżu.
Chwila ciszy skrępowanie tą całą sytuacja ale po chwili wylądowaliśmy już na tylnym siedzeniu mojego samochodu
Zacząłem ja całować namiętnie i zmysłowo ale przy tym dziko i bez opamiętania, czulem jak dostawala dreszcz podniecenia.
Prawą ręką głaskałem ją po glowie, a lewą włożyłem pod jej bluzeczkę i zacząłem dotykac piekne duze cycuszki. Zaczęła głośniej oddychać i sapać porzadnie narastało.
Rozpięła mi guzik od spodni a mój kutasem w tej samej chwilii stanał na baczność. Całowałem ją namiętnie pieściłem cycuszki jedną rączką, drugą włożyłem pod spódniczkę, automatycznie rozchylila uda dajac znak żebym zaczął pieścić jej cipeczke.
Moja rączka znalazła się u niej w majteczkach, była bardzo wilgotna i mokra.
Zaczęłem ją rozbierać. Ubrania zdejmowałem powoli. Bardzo mnie to podniecało. Najpierw bluzka, potem staniczek , spódniczka i majteczki. Po paru minutach była naga.
Rozebrałem się jak najszybciej potrafiłem i stanąłem przed nią nagi z wielkim stojącym kutaskiem.
Położyłem ja na fotelu, delikatnie rozchyliłem jej zgrabne nóżki i zacząłem lizać jej cipke az pojękiwała z podniecenia. Z cipki lało się niesamowicie a ja szybko spijałem jej slodycz.
Czulem ze jest jej cudownie wiec włożyłem paluszek a języczek lizal i drażnił łechtaczkę.
Gdy dochodzila krzyczała bardzo głośno a ja starałem się pieścić ja jeszcze mocniej. Gdy już dostala orgazmu złapała mnie za pałkę i zaczęła ssać i robic mi lodzika.
Było cudownie , super mi obciągała głęboko i delikatnie.
Potem zaczela go wkładać sobie w szparkę. Szepnęła mi żebym był delikatny i wcisnęła go bardzo gleboko w siebie. Było mi jak w niebie. Wsiadla na mnie i zaczęla ujeżdżać jak ogiera , jej cycuszki skakaly jak oszalałe a ja drażniłem jedna raczka łechtaczkę a 2 zapieralem się o zagłowek samochodu.Po chwili zmiana pozycji była już wypieta i dawala znak żebym w nia wszedł bardzo mocno i gleboko.Pierwszy ruch delikatny wszedłem bardzo gleboko az jęknęła kolejne już szybkie i mocne po kilku minutach nadszedł moment spełnienia opadliśmy na siedzenia wtuleni i spełnieni snuliśmy plany na nastepne spotkanie.
Pawel gg 1204206
pkp1979@wp.pl

Dodaj komentarz