Gimnazjalna głupota

Opowiem wam prawdziwa historię która wydarzyła się miesiąc temu.

W tamtym miesiącu zaczęła zaczepiać mnie blondynka ze szkoły. Nigdy nie zwracałem uwagi na nią. Nie była w moim typie. Zaczęła do mnie zagadywać. Lubiłem z nią żartować. Pewnego dania, w towarzystwie moich kumpli zaczęliśmy rozmawiać na temat sex.
Gdy już byłem w domu dostałem sms-a, w treści było ,, jesteś prawiczkiem? Odpowiedz szczerze.” Zagięło mnie. Nie wiedziałem co odpisać, wiedz napisałem ze ,,jestem”.
Dostałem kolejnego sms-a ,, chciałbyś to zrobić?”, po tym sms-ie dopiero byłem zdziwiony.
Napisałem niej ze ,,tak”. Napisała żebym kupił zabezpieczenie.
Następnego dnia w szkole poszedłem do apteki i kupiłem prezerwatywy. Nie brałem tych
sms-ów na poważnie, i temu kupiłem gumki. Gdy wracałem z apteki zauważyłem jak, spytała mnie gdzie to zrobimy? Odpowiedziałem w szkole, (toalecie). Po 3 lekcji dostałem sms-a ze ,,teraz na przerwie”. Nic nie odpisywałem i czekałem na korytarzu przy toalecie. Po dzwonu przyszła. Byłem ciekawy czy ona jest taka odważna czy tylko na taka wygląda. Powiedziałem no to chodź weszłam do męskiej ubikacji, a za mną ona. Przysunąłem ją do ściany i zacząłem dotykać jej piersi i wsadziłem rękę pod bluzkę. Następnie jedną ręką odpiąłem jej guzik od spodni. Wsadziłem pół reki w majtki ale nie poczułem cipki. Ona powiedział ze dzisiaj tego nie zrobi. Pomyślałem jest dziewicą i się boi. Odpuściłem. Powiedział może jutro, potaknąłem. I pojedynczo wyszliśmy.
Następnego dnia spytał kiedy ci pasuje powiedziałem ze na 4 lekcji. Nadeszła czwarta lekcja, znowu czekałem na korytarzu, gdy ona przyszła poszliśmy do damskiej ubikacji, zamknęliśmy się w kabinie. Kucnąłem przy niej i zacząłem odpinać jej guzki od spodni. Zdjąłem jej spodnie, miała na sobie czerwone bokserki. Powoli zdejmowałem jej bokserki miał wydepilowaną cipkę z dużymi wargami sromowymi. Wstałem i zacząłem odpinać pasek od spodni, wyjąłem mojego 18cm penisa. Spytała masz gumkę? Wyjąłem z kieszeni jedyna prezerwatywę i zacząłem ją zakładać. Gdy nałożyłem zobaczyłem ze jest pękniętą, wiec kucnąłem ponownie i wsadziłem palca do jej cipki. Ogarnęło mnie wielkie zdziwienie, poczułem palcem coś twardego. Wiedz spytałem jesteś dziewicą ?? Usłyszałem nie. To się nieźle zdenerwowałem. Powiedziałem dobrze ze ta gumka pękła, i zapomnij o tym co się stało i co mogło się stać. I byłem tak zdenerwowany ze wymknęło mi się SPIERDALAJ DZIKO.
Konie. Teraz nie zamierzam robić takich rzeczy z dziewczynami do których nic nie czuje.

Sory za błędy

Dodaj komentarz