Imieniny Bartka

Cześć mam na imię Patryk, często miewam fantazje erotyczne, ale historie które zamieszcze bedą w 100% prawdziwe, przeżyte tylko przeze mnie, zmienie jedynie nazwy własne oraz imiona. Długie, ale myśle, że warto poczytać.
Historia, która wam opisze wydarzyła się jakies 10 lat temu.
Pierwsza pracę podjąłem w wieku 18 lat, nowe miejsce, nowi znajomi więc czas na integracje. Kolega Bartek miał urodziny, a może imienin – nieważne co za uroczystośc, ważne, że można wypić, wyluzować się. Jak zwykle punktualnie stawiłem się u kolegi, byłem pierwszy, więc poznałem jego siostrę starszą ode mnie o cztery lata Mariole(24). Nie czekając długo napiliśmy się we trójkę na „przełamanie lodów” :). Mariola zgrabna, szczupła długie kręcone włosy w kolorze kasztanowym, może rudym.
Goście spóźnieni, a my przy kieliszku we trójkę rozmowa, jedzenie… Po około godzinie przyszła reszta gości, a my na rozkładzie już prawie buteleczka :)
Mijały godziny, my za stołem z którego w szybkim tempie znikały kolejne butelki. Zauważyłem, że Mariola często na mnie patrzy, zagaduje, docina z podtekstami. Na imprezie było nas 7 osób, pierwszy odpadł właściciel, po nim w krótkim czasie padali kolejni, na polu bitwy zostaliśmy tylko, ja, Mariola i Tomek, reszte porozmieszczaliśmy na łóżkach w pokoju. nam do spania został dywan i śpiwory, w końcu zmogło i nas więc postanowiliśmy położyć się. Pogasiliśmy światła, w drugim pokoju grała muzyka. Mimo wypitego alkoholu nie mogłem zasnąć, ale jak się okazało nie tylko ja. Mariola leżała obok mnie (po prawej, po mojej lewej spał( chyba spał) Tomek. Nie lubie spac w piżamie więc rozebrałem się do bokserek i t-shirtu. Leżąc w śpiworze poczułem, że Mariola też nie śpi, rozmawialiśmy o imprezie, o wypitym alkoholu i wszystkich głupich tekstach, nagle poczułem jak do mojego spiwora wsuwa się ręka Marioli. Spojrzałem na nia zmieszany, ja 18 latek, ona siostra kolegi z pracy starsza ode mnie, tylko się uśmiechnęła i przybliżyła do mnie. pomasowała moje udo, wewnętrzną stronę, sięgnęła wyżej- mój członek mimo szoku bardzo się naprężył, nie protestowałem, pozwoliłem jej gładzić mnie przez chwile przez materiał, po chwili zabrała rękę, gdy spytałem czemu- odpowiedziała:
-A chcesz?
nie potrafiłem powiedzieć więcej niż No! prostak ze mnie.
Rozsunęliśmy śpiwory, nie zwracaliśmy uwagi na całe pijane towarzystwo, Mariola ty, razem wsunęła rękę pod materiał i poczuła mojego naprężonego, grubego, może niezbyt długiego( nie mam kompleksów) członka,, odunęla skórke i pieściła główkę. leżałem na plecach, ona pieściła moje jądra, ciągnęła delikatnie za włosy łonowe, nieśmiało sięgnąłem ręką w jej stronę, nie będę jej dłużny pomyślałem. Przez bluzeczkę wczułem, że nie ma stanika, miała małe ale bardzo jędrne piersi, sterczące twarde jak kamyki sutki, zapytałem:
Mogę?
odparła:
-nie pytaj…
Jej ręka zacisnęła się mocno gdy zacząłem szczypać jej sutki. Gładziłem piersi, okrężnie głaskałem po brodawkach, czasem podszczypywałem. Monia w tym czasie bardzo mocno męczyła mojego kutaska, naciągając skórkę do granic możliwości.w pewnym momencie zsunąłem rękę po brzuchu i sięgnałem pod spodnie.
powiedziałem:
jeśli Ci to przeszkadza powiedz!
nie powiedziała nic. Przesuwałem ręke po ciele szukając majteczek, ale wiecie co- nie miała ich, poczułem gładkie wydepilowane ciało. Moje krocze dostawało raz po raz mocny masaż, mój penis był tak naprężony że jedną ręką by go nie objęła, poczułem przyjemną wilgoć gdy zbliżyłem palce do jej szparki, wsunąłem palec, delikatnie- nie zareagowała, więc mogłem działać dalej. Mariola była naprawdę napalona, tak mokrej cipeczki nigdy nie widziałem, ja też byłem bardzo podniecony. Odważyłem się i wsunąłem do jej mokrej szparki kolejny palec, pocierając rozpalone wargi włożyłem trzeci palec. Musiało jej być naprawdę dobrze, mi zresztą też…
Czułem jak pulsuje gdy pieściłem ją trzema palcami na raz. Chciałem w tym momencie poderwać się obrócić ją na brzuch, poderwać tyłeczek do góry i mocno wsunąc do środka swoje 17 cm, tak nabrzmiałe, że gotowe w każdym momencie do strzału.
Ona też chyba tego bardzo chciała, jednak w tym momencie nie wytrzymałem i mój penis wytrysnął ogromną fontannę gorącej spermy..
Spojrzałem na nią mocno zawstydzony, ale ona tylko uśmiechęła się oblizała palec i podciągnęła mi bokserki. Mój kutasek jeszcze chwile pulsował i wrzucał z siebie ciekłą maź, Mariolka masował mnie po jądrach przez materiał. Tego wieczora mój penis nie znalazł drogi do jej szparki, ale wiedziałem, że to dopiero początek znajomości.
A co z resztą towarzystwa, które spało pijane w pokoju? nie wiem cz ktoś coś słyszał, jeśli nawet to z pełna kulturą nie przeszkadzał nam oglądając lub słuchając porno na żywo.
Pisząc ten tekst leże w łóżku, w bokserkach mój penis pręży się i wysuwa spod materiału – lece pod prysznic, czekam na opinie.

Jeśli wam się spodoba, to co przelałem na tej stronie skrobnijcie coś, niech wiem, że jest zainteresowanie- wtedy będzie więcej. Zapewniam, że historie są w 100% prawdziwe tylko nazwy pozmieniane.

P.S. Mariola jeśli tu zaglądasz i czytasz to odezwij się do mnie.

Dodaj komentarz