Impreza na plaży

Wstałem wcześnie rano, gdy zadzwonił budzik.Ubrałem się i zjadłem śniadanie. Po chwili zadzwonił telefon. Był to mój kumpel, który poinformował mnie, że urządza dziś wieczorem imprezę na plaży. Mówił, że będzie dużo ładnych dziewczyn, więc postanowiłem wpaść. Po skończonej rozmowie wybrałem się na małe zakupy. Kupiłem nowe jeansy i koszulę. W drodze powrotnej wpadłem jeszcze do mojego ulubionego sex shopu i kupiłem fajny film erotyczny.
Gdy wróciłem do domu od razu go odpaliłem. Wpatrywałem się w nagie ciała seksownych lasek. Po kilku minutach przysnęło mi się i obudziłem się 2 godziny później. Za pół godziny miała rozpocząć się impreza, więc szybko się odświeżyłem i ubrałem w moje nowe ciuchy.
Na miejscu byłem w samą porę.
Przywitałem się ze znajomymi i zacząłem oglądać się za dziewczynami.
Były ogniste blondynki i seksowne brunetki. Wpadło mi kilka w oko i już miałem przystąpić do działania, gdy ujrzałem piękną rudowłosą dziewczynę z długimi nogami. Nie mogłem się napatrzyć, ale po chwili zniknęła w tłumie.
Impreza się rozkręcała, przychodziło coraz więcej osób, muzyka grała i wszyscy rzucili się w wir tańca. Ja zrobiłem t samo.
Po godzinie zrobiło się już dość ciemno, więc rozpalono ognisko i wtedy ponownie dostrzegłem rudowłosą piękność. Siedziała sama nad brzegiem, więc postanowiłem się przysiąść. Podszedłem i się przywitałem. Miała na imię Beata i miała najpiękniejszy uśmiech jaki kiedykolwiek widziałem. Długo rozmawialiśmy, po czym mnie pocałowała. Oddaliliśmy się od imprezy i poszliśmy wzdłuż brzegu. Usiedliśmy na piasku i po chwili Beata powiedziała do mnie:
- Włóż mi palec
Trochę mnie zatkało, ale spełniłem prośbę. Ściągnęła spódniczkę i moim oczom ukazała się wygolona cipka dziewczyny.
Zanurzyłem w niej 2 palce, a ona jęknęła. Poruszałem nimi w górę i w dół, ocierając się o jej łono.
Po kilku sekundach przestałem i wprowadziłem język do jej jamy. Lizałem jej cipeczkę, rozkoszując się dźwiękami jej jęków.
Spojrzałem na twarz dziewczyny, która co chwilę zmieniała grymas. Zdjęła koszulkę i odsłoniła swoje słodkie piersi. Złapałem za jej tyłek i przyciągnąłem jej cipkę do mojej twarzy. Po kilku minutach jęków zaczęła dochodzić i już po chwili trysnęła w moją twarz.
Teraz nadeszła moja kolej, więc rozebrałem się i położyłem na piasku. Beata położyła się na mnie i całowała każdy kawałek mojego ciała, zaczynając od klaty, schodząc w dół. Gdy doszła do członka, wzięła go od razu do buzi. Ssała go z zamkniętymi oczami, lekko przygryzając i liżąc główkę. Opierdalała ma gałę z 5 minut, po czym doszedłem i trysnąłem dziewczynie na cycki.
Nadeszła chwila, aby zaparkować kutasa w jej jamie.
Położyłem się, a ona mnie dosiadła i zaczęła ujeżdżać. Skakała na moim penisie jak szalona, a ja w międzyczasie zajmowałem się jej cyckami.
Po kilku minutach takiej jazdy Beata zaczęła dochodzić, więc chwyciłem ją za pośladki i poruszałem nią szybciej i mocniej. Po chwili doszła i wystrzeliłem w nią zalewając wszystkie jej komory.
Opadła obok na piasek, ale nie dałem jej wytchnąć i prawie od razu zacząłem w nią ponownie ładować.
Doznawała tak cudownej rozkoszy, że aż wzięła moją rękę i zaczęła ssać mi palce.
Po kilku minutach kazała mi wyjąć kutasa z cipki i kochaliśmy się teraz na pieska.
Po kolejnych upojnych minutach Beata stwierdziła, że chce przeżyć mega orgazm, więc nie mogłem jej zawieść i zacząłem zapinać ją od tylca. Ładowałem w nią tak ostro, że moje jaja obijały się o jej tyłek. Zaczęła krzyczeć:
- O tak zerżnij mnie ostro
- Nie ma sprawy
Po tych słowach klepnąłem ją po tyłku i chwyciłem za biodra, żeby zwiększyć tempo i moc.
Jęczała głośno doprowadzana do szaleństwa moim penisem.
Po kilku głośnych krzykach nasze ciała przeszyła niesamowita rozkosz i doszliśmy niemal w tym samym czasie. Załadowałem w Beatę ostatnią mega dawkę mojej spermy i padliśmy oboje ze zmęczenia.
Po paru sekundach wskoczyliśmy do wody i się umyliśmy, po czym ubraliśmy się i jak gdyby nigdy nic wróciliśmy na imprezę, która dobiegała już końca.
Od tej pory jesteśmy parą i pieprzymy się w każdym możliwym miejscu.

Dodaj komentarz