Ja , Agata i moja kuzynka Natalia

Cześć opowiem wam moja historie która wydarzyła się w te wakacje.
Mam na imię Michał mam 18 lat.Jestem szczupły mam piwne oczy.W lipcu dowiedziałem się ze jadę na wieś do cioci i kuzynki. ciocia miała lat około 40 i nie była w moim typie. Zaś jej córka miała na imię Natalia około 27 lat ;) Miała piękna pupę i śliczne piersi.Od poniedziałku do piątku chodziła do pracy.Ja siedziałem i się nudziłem.Lecz pięknego słonecznego dnia Natalia zaproponowała mi wspólny wyjazd nad morzem wraz z jej koleżanka z pracy ( Agata tak miała na imię i była tego samego wieku). Ja od razu się zgodziłem. Wyjechaliśmy z samego rana. Jechaliśmy i jechaliśmy. Ja cała drogę przespałem a gdy wstałem byliśmy już nad morzem.Natalia kazała mi wziąć bagaże i iść za Agatą. I tak zrobiłem.Byłem bardzo zmęczony postanowiłem się zdrzemnąć. Około godziny 15 obudziła mnie Agata. Miała na sobie czerwone majtki (od stroju kąpielowego)i czerwony stanik którego nie mogła zapiąć wiec poprosiła mnie o pomoc.Kutas mi stanął gdy zacząłem jej zapinać stanik.Myślałem ze mi zaraz eksploduje.Agata chyba się domyśliła bo patrzyła się na niego.Podziękowała mi i poszła.Ja patrzyłem na jej dupę.Około 15;30 poszliśmy nad morze.Ja sobie pływałem a Natalia z Agata się opalały.W końcu przyszła Agata do wody.Chciała się pobawić w ganianego w wodzie.Zgodziłem się.Agata mnie goniła a ja tylko patrzyłem jak skaczą jej cycki.Nagle Agata zniknęła pod woda.Przestraszyłem się.Poszedłem w jej stronę gdy ostatni raz ja widziałem.Nagle poczułem jak ktoś dotyka mojego kutasa.Chciałem się zanużyć ale nie zdążyłem bo Natalia mnie zawołała.Kazała mi posmarować plecy.Uklęknąłem przy niej ale ona kazała mi usiąść na jej dupę.Zrobiłem tak jak ona mi kazała.Zacząłem jej sparować plecy .Robiłem to delikatnie aby było jej dobrze.Powiedziała mi abym zjechał trochę niżej.Ale ja się nie zgodziłem.Wstałem i poszedłem się przebrać bo było mi zimno.Poszedłem do lasku , ponieważ wszystkie przymierzalnie były zajęte.Założyłem sobie ręcznik aby nikt mnie nago nie zobaczył.Zdjełem już mokre slipy i nagle za krzaków wyskoczyła moja kuzynka i Agata i powiedziały do mnie
-Pięknie wyglondaż nago.
I właśnie w tym momecie zauważyłem ze zleciał mi ręcznik.Zawstydziłem się.Nagle Natalia podeszła do mnie i powiedziała:
-Nie bój się nikt się o tym nie do wie pod warunkiem ze zrobisz to z nami.
Złapała mnie za wacka i zaczęła nim się bawić.Agata zaczęła się rozbierać.Była już naga i podeszła do nas
-Zrób to na co miałeś ochotę jak mi zapinałeś stanik.
Nie wiem kiedy i jak ale zacząłęm się pieścić jej szparka była ona mała i trochę wilgotna.Słyszałem jak sapie.Nagle zauważyłem ja Natalia pieści się cipka.Zdjęła tylko dolna cześć stroju.Miała piękna szparkę .Piękniejszy niż ja sobie ja wyobrażałem. Nagle poczułem jak Agata wzięła mojego kutasa do budzi.Przeszły mnie ciarki.Nikt mi do tą nie obciągał.Było to piękne uczucie.Podeszła do mnie Natalia.Bawiły się nim na zmianę a ja tylko bawiłem się ich szparkami.
-Teraz ty wsać nam go do cipki powiedziała Natalia
-Ale ja jeszcze nigdy tego nie robiłem – powiedziałem
-Nie gadaj tylko rób szkoda czasu
Wziąłem rękę i na celowałem w dziurkę Agaty bo ona chciała pierwsza.Strasznie bolało mnie to.Zacząłem ja posuwać pomału .Agata chciała szybciej i mocniej.Posuwałem ja szybciej i szybciej i tylko słyszałem jak jęczała z radości.Nadeszła zmiana.Zacząłem posuwać Natalie było mi już przyjemnie bo nic mnie nie bolało.Ruchaliśmy się tak z 15 minut z przerwami.Nagle poczułem się tak jak miałbym zaraz wystrzelić.Powiedziałem im to a one do razu wzięły go do buzi i zaczęły obciągać.Po 3 minutach wystrzelilłęm.Zlizywały wszystko co miałem.Strasznie mi się to podabało.Ale ja już nie miałem siły i one tez wiec postanowiliśmy wrócić do domku i wspólnie się umyć !!!

Był to jeden dzień z moich wakacji który najbardziej mi się podobał.

3 Comments

Dodaj komentarz