Ja i kuzyneczki

To było 2 lata temu.Pojechałem do moich kuzynek.Mieszkali w małym domku w Zakopanem.Z racji tego,że w ich okolicy była masa stoków narciarskich wybraliśmy się tam w zimie.Po przybyciu rozpakowaliśmy się i zaczęliśmy gadać…oczywiście ja z kuzynkami w ich pokoju,a rodzice w salonie.
-Na ile będziecie?-spytała młodsza,siedemnastoletnia Kinga.Była urodziwa,miała mały biust,długie nogi i czarne włosy.
-Jakiś tydzień,może trochę krócej.- odparłem.
-To spoko,dawno się nie widzieliśmy!-powiedziała Klaudia,ta starsza.Miała 19 lat,duży biust i czarne,długie włosy.Obie były bardzo seksowne,no ale były moimi kuzynkami.Poszedłem spać.Miałem sen o nich – jak wzajemnie się zabawiają. Rano,poszedłem do łazienki i spuściłem się.Całą podłogę zalało morze spermy,musiałem je szybko wytrzeć bo zrobiła się kolejka do porannej toalety.Wieczorem rodzice wyszli pojeździć na narty,a ja zostałem sam w chacie z dziewczynami.
-To jak,co robimy?-zagadała Klaudia.-Może się czegoś napijemy?
-O,dobry pomysł ;) – pomyślałem.W piciu byłem dobry,ale okazało się że po kilku piwach kuzynki były całkiem ‚rozluźnione’.Rozmowa zaczęła nabierać rumieńców,gadaliśmy o sexie.Nagle zadzwonił telefon.Okazało się,że rodzice zostają w pobliskim pensjonacie.Rozochoceni poszliśmy spać o ok. 2:00 w nocy.Obudziłem się o jakiejś czwartej,piątej.Wstałem z łóżka,wyszedłem z pokoju gościnnego i zobaczyłem w korytarzu zabawiające się kuzynki!Całowały się namiętnie,a Klaudia w ręce trzymała różowe dildo!
Przyglądałem się tak długo z ukrycia bo było ciemno,ale w końcu Klaudia mnie zauważyła…
Kazała mi się rozebrać bo powie wszystko rodzicom.
Gdy ściągnąłem bokserki,dziewczyny złapały moją dzidę i lizały ją aż się spuściłem.Później poszliśmy do ich pokoju,rozebrałem je i robiłem minetę Klaudii i jebałem Kingę na hiszpana. To było cudowne,znowu się spuściłem.Klaudia była cała mokra.Postanowiłem ją zerżnąć jak nigdy dotąd.Wsadziłem mojego towarzysza w jej ciasną cipę i jebałem ją na pieska.Jednocześnie całowałem się z Kingą.To było genialne…Po kolejnym wspólnym orgaźmie przenieśliśmy się do łazienki.Najpierw wyruchałem Kinię pod prysznicem a potem Klaudia położyła się w wannie a na niej Kinga.Rżnąłem je na przemian.Byliśmy wykończeni więc postanowiliśmy zasmakować jeszcze trochę oralu i położyliśmy się spać o 7;15.

Dodaj komentarz