Karciana niespodzianka

Bylem u kolegi. Graliśmy w karty razem z jego siostrą, on Nagle powiedzial ze musi iść, a ja na to ze zostanę i pogram jeszcze troche z jego siostrą. Zgodził sie więc zostałem. Jednak prawdziwym powodem bylo to ze mi sie podobało jej ciało. Często fantazjowalem o sexie z nią ale wiedziałem ze nic z tego nie bedzie, gdyż była duzo młodsza odemnie. Miała na sobie tyko koszulkę i krótkie spodenki. Graliśmy chwilę, az poczułem ze moj wacek sie prezy. Poszedłem do ubikacji sie wyspermić. Nie trwało to dlugo gdyż Bylem mocno podniecony. Odwróciłem sie do dżwi i z przerażeniem zobaczyłem ze ona cały czas mnie podglądała! Zawstydzony poszedłem do pokoju w którym były karty. Czekałem na nią chwilę, lecz gdy weszła do pokoju przeżyłem szok! Ściągnęła z siebie spodenki i koszulkę (pod która nic juz nie miała) i przyszła w samych majteczkach, na których była duza plama. Masowała swoje sutki, zapytała mnie czy chcę… Ba! Poczułem ze Moj wacek znowu stanął. Podszedłem do niej, i chwyciłem ja za pierś. Ona jednak wyrwała sie i powiedziała ze odda mi sie pod warunkiem ze będę jej niewolnikiem. Zgodziłem się. Podniecało mnie to.
Podeszła do szafki i wyjęła kilka sznurów. Przywiązała mnie do łóżka tak ze nie mogłem sie poruszać. Zdjęła majtki a moim oczom ukazała sie mocno rużowa pusia, na ktorej były krople jej soczków. Myślałem ze zaraz trysnę. Ona zaś, przyłożyła mi stopy do twarzy i kazała lizać. Lizałem kazdy jej paluszek, wkładałem język między paluszki, po chwili Usiadła mi na twarzy. Lizałem jej cipkę,po chwili zapytała czy chcę mi sie pić i zaczęła sikac! Spijałem każdą krople az wyczerpał sie jej cały mocz. Niestety moj wacek nie wytrzymał i wytrysnal. Wzięła go do buzi i zaczęła ssać. Robiła to dobrze i po chwili juz na nim jechała.
Ruchaliśmy sie jakies pół h a potem poszedłem do domu.
Celowo nie podawałem imion. To moje pierwsze opowiadanie, nie umiem dobrze pisać więc proszę surowo nie oceniać. Moze niedługo napisze jak stałem sie jej, jej brata i jej koleżanki niewolnikiem.

Dodaj komentarz