Kasia Lubieżna Nauczycielka

Pani Kasia była już w swojej klasie, czekała na przybycie pierwszych uczniów. Od rana w głowie miała tylko jedną myśl przeżyć cudowny orgazm. Miała prawie orgazm w pokoju nauczycielskim ale niestety ktoś wszedł i popsuł cały plan. Musiała szybko podciągnąć rajstopy i majteczki do góry i poprawić strój. Jak to by wyglądało jak by dyrektorka zobaczyła swoją pracownicę z opuszczonymi do kostek rajstopami masturbującą się, stojącą na środku pokoju nauczycielskiego i jęczącą z rozkoszy.

Teraz była w klasie jeszcze sama. Pieściła swoje krocze rączką, trzymając w majteczkach dłoń i wkładając sobie paluszek w cipunie, cichutko jęczała. Czuła zbliżający się orgazm. Soczki w cipce były coraz bardziej gorące i wylewały się w majteczki gęstym strumieniem.

Miała na sobie tylko rajstopy w paseczki, kozaczki, długie futerko z królika, spódniczkę z falbanki ze śladami spermy od swojego chłopaka i bluzeczkę z motylkiem przy szyji. Króciutka spódniczka nie zakrywała jej ręki którą się ostro masturbowała. Wiedziała że ma tylko 2 minuty. Za chwilę będzie dzwonek i wejdą uczniowie i zobaczą Panią Katarzynę rozebraną w stanie przed lub w czasie orgazmu. Jęczącą i drgającą od fali orgazmu. Aby zwiększyć swoje podniecenie Pani Kasia przed rozpoczęciem pieszczenia swojej cipeczki napisała na tablicy napis, który dokładnie określał jej pragnienia.

„Proszę i błagam, zerźnijcie moją Cipeczkę, chce czuć spermę w każdej dziurce „

Zostało 60 sekund, rączka Kasi pracowała na najwyższych obrotach, czuła zbliżający się orgazm, cipka kapała od soków, łechtaczka była twarda jak kamień.

Zostało 30 sekund orgazm powoli się zaczynał, Pani Kasia jęczała coraz głośniej. Jej jęki odbijały się echem w pustej sali. Krzyczała na całe gardło „Ach… aaaa ….a aaa” . Na pewno musieli już ją usłyszeć. Nie przejmowała się już tym że zaraz wejdą uczniowie i zobaczą ją w spazmach rozkoszy. Chciała przeżyć mega orgazm i taki wlaśnie się zaczynał. Od stóp w kozaczkach przez kolana i cipkę brzuszek, piersi i samą głowę. Była na cudownym szczycie orgazmu, ręka Kasi pieściła łechtaczkę tak szybko że nie było widać ręki. Miała cudowny orgazm jeden właśnie się kończył ale co to … drugi zaczął się , jeszcze mocniejszy.

Dzwonek i drzwi klasy otwierają się:
Do klasy wchodzi kilku młodych mężczyzn i widzą Panią Kasię w samej bieliźnie, z orgazmem na twarzy, czytają napis na tablicy. Ich członki robią się naprawdę twarde. Kasia jest jak sparaliżowana musi cały czas pieścić swoją łechtaczkę, drugą rączkę wkłada głęboko w swoją cipkę. Zdołała tylko wyjęczeć „Zaraz skończe…..” i z wielkim jękiem opadła na biurko wypinając swoją cipkę i dupkę w stronę mężczyzn. Pani Kasia zdjęła futro i rzuciła je na biurko.

Dwóch z nich podeszło do jej krocza jeden wsadził swoją pydę głęboko, ruszając się jak pies, ostro ruchający sukę, Kasia zdążyła tylko powiedzieć „Tylko nie do środka, tryśnij mi w rajstopy”
Pierwszy mężczyzna w ostaniej sekundzie wyjął orgazmującego kutasaz pulsującej Cipki i trysnął kilkakrotnie w sam środek opuszczonych do ud rajstop.

Przyszedł czas na kolejnego mężczyznę ten złapał Panią Kasię za biodra i przycisnął do biurka. Mocno wszedł kutasem w śliską cipeczkę i ruchał jak pies dobre pięc minut. Kasia miała kolejne 2 orgazmy jeden po drugim. Miała taki orgazm że nie zdążyła powiedzieć uczniowi żeby się nie spuszczał do jej ciasnej cipki. Oddawala się rozkosznym konwulsjom a wtym samy momencie facet tryskał gorącą spermą w sam środek jej cipki. Miał potężny orgazm, głośno jęczał z rozkoszy. Pani Kasia wyjęczała tylko „Już mi dobrze….”. Facet z głośnym mlaśnięciem wyjął kutasa z cipki Kasi na biurko wyleciała struga gorącej spermy wymieszanej z sokami Pani Kasi.
Była tak wyczerpana, że jak przez mgłę widziała orgazmy na twarzach reszty klasy, każdy chciał spuścic się w jej cipkę i niektórym udało się nawet wejść w cipeczkę i spuścić się do końca, do samego środeczka. gorącej Cipki Pani Kasi. Kilka osób spuściło się prosto na jej twarz, dwóm z nich udało się wytrysnąć w ustach Pani Kasi, która odruchowo ssała każdy pulsujący członek, który pojawił się obok jej bużki. Całe rajstopy były ubryzgane w spermie i soku z cipki, sperma ściekała po plecach Kasi, brzuchu, udach. Miała jej wszędzie pełno. Całę nużki były oblane białym płynem. Kozaczki ociekały gorącą spermą aż kapało na podłogę. Futro też zostało upaćkane spermą przez dwóch uczniów którzy stali obok biurka i mogli sie tylko masturbować patrząc jak ich Pani osiąga kolejne orgazmy.

Widok orgazmującej Pani Kasi obudził chorą wyobraźnie kilku uczniów. Założyli Pani Kasi jej ospermione futerko na głowę, szczelnie owijając je do koła głowy. Włosami w kierunku twarzy. Kasia nawet nie była wstanie zaprotestować ponieważ zbliżał się kolejny orgazm. Jeden z uczniów cały czas wkładał w jej mokrą i ospermioną cipeczkę najpierw jeden, potem dwa a następnie trzy palce. Posuwał ją ostro, bez przerwy.
Pani Kasia miała zasłoniętą głowę, już nie widziała nic, tylko ciemność i rosnące uczucie, orgazmu, braku powietrza i rosnącego gorąca. Jeden z uczniów wyjął z szuflady szeroką, szarą taśmę klejącą i zaklejił dokładnie futro do okoła głowy, bardzo szczelnie i mocno. Oparli Panią Kasię na biurku i przywiązali jej dłonie do nóżek biurka. Taśma trzymała bardzo mocno, Kasia nie mogła się już ruszyć. Leżała z wypiętą dupką i cipką, która ociekała sokami i spermą. Była na granicy orgazmu. Wtedy poczuła że zakładają jej jeszcze duży foliowy worek na głowę, po chwili zakleili go przy szyji taśmą. Pomyślała że się dusi, worek szeleścił w rytm jej oddechu, było coraz goręcej i duszno. Zaczęła się wić i trząść z powodu braku tlenu ale i trwającego bez przerwy totalnego orgazmu. Mężczyźni widząc jej wielką rozkosz zaatakowali jej gorące dziurki. Jeden wsadził swojego ogromnego kutasa w jej ciasną cipeczkę i zaczął głęboko się wbijać do środka, drugi wszedł na biurko i swojego kutasa wsadził w dupeczkę Pani Kasi. Trzeci pod biurkiem tarł stojącym kutasem o jej łechtaczkę. Kasia prawie traciła przytomoność. Brakowało jej powietrza, była cała mokra i ociekająca, potem, sokami z cipeczki spermą. Nagle w jednym momencie poczuła że ich ruchy stały się bardzo gwałtowne. Kutasy poruszały się coraz szybciej i mocniej. Czuła że są nagranicy, pulsują i drgają, twarde jak żelazo. Spotykały się w jej wnętrzu i ścierały przez cienką ściankę między odbytem a pochwą. Wtedy poczuła jak pierwszy kutas tryska w jej dupci. Tym samym uruchamiając w jej odbycie długi orgazm. Pomimo futra i worka słyszała jak facet jęczy z rozkoszy. W kilka sekund puźniej poczuła ostry wytrysk w swojej cipce co też zbiegło się i z jej orgazmem pochwowym. Skurcze były przecudowne. Dosłownie za momnet poczuła tryskającego kutasa na swojej łechtaczce. Tu rówenież poczuła że ma orgazm łechtaczkowy. Wygieła zwoje ciało w łuk, przeżywając na raz trzy orgazmy i zemdlała…….. sperma wylatywała z jej tyłeczka i cipeczki a ospermiona łechtaczka pulsowała jeszcze przez chwilę. KONIEC

Dodaj komentarz