Madzia na rowerach

Zawsze podobała mi się pewna dziewczyna z mojej klasy. Miała na imię Magda i była śliczną cycatą blondynką o pięknym tyłeczku. Pewnego dnia wpadłem na pomysł jak ją przelecieć. Zaproponowałem jej wyjazd na rowery. Zgodziła się bez problemu. Umówilismy się na sobotę. W sobotę rano zajechałem po Madzie, gdy wyszła z domu oniemiałem miała na sobie tylko krótką spódniczkę i stanik. Wyjaśniła mi że jest jej tak gorąco. Ja oczywiście nie miałem nic przeciwko. Po drodze gadaliśmy o wszystkim i o niczym aż zeszliśmy a tematy erotyczne. Magda wyznała mi że od zawsze chciała spróbować to zrobić, ja na te słowa zahamowałem. Magda spytała się co się stało, ja na to nic nie powiedziałem tylko podszedłem i zacząłem pieścić je piersi jednocześnie namiętnie ją całując. Ona nic nie mówiła tylko zaczęła sciągać mi koszulkę i rozpinać rozporek. Mój sprzęt był już w gotowości. Madzia się nachyliła i błyskawicznie zabrała się za mojego. Pochłaniała moje 24cm po same jądra. Gdy doszedłem wytrysnąłem jej na twarz i cycuszki. Ona zaczęła się oblizywać i wylizywać mi do czysta. Gdy zaczynałem lizać jej muszelkę ona się odsunęła i powiedziała że ma pewien pomysł sięgnęła po telefon i gdzieś zadzwoniła. Następnie pozwoliła mi zająć się swoją cipką. Myslałem że wywiercę jej tam dziurę tak Madzia zaczęła jęczeć gdy nagle niespodziewanie na rowerze podjechała Natalia koleżanka mojej Madzi i powiedziała:
– no no ładnie się tu zabawiacie dobrze że po mnie zadzwoniłaś kiciu
jakże byłem uradowany. Dwie laski zaraz będą obciągać mi pałę. Natalia była średniego wzrostu szatynką z równie pięknymi piersiami i pięknymi stópkami które od zawsze chciałem polizać.
-To co znajdzie się dla mnie miejsce – powiedziała naga już natalia
-Jasne-odrzekłem i rzuciłem się do jej stóp zacząłem wylizywać paluszek po paluszku, a Madzia w tym czasie lizała cipkę Natalii.
Och jakie to było wspaniałe uczucie gdy nagle Natalia zaczęła swymi pięknymi stópkami obciągać mi fiuta, a ja w tym czasie doprowadzałem Magdę do orgazmu swym języczkiem doszedłem równo z Madzią która jak tylko zobaczyła jak moja sperma spływa po stópkach natalii natychmiast zaczęła je wylizywać. Ja na widok wypiętej Madzi zlizującej mój nektar ze stóp Natalii nie wytrzymałem i zacząłem ładować jej w dupę.
– O tak suko teraz jesteś moja- krzyknąłem
– Mrrrrr- zamruczała natalia – a kiedy moja kolej?
-Kiedy tylko zechcesz – odrzekłem i natychmiast wyszedłem z Madzi i wszedłem w Natalię. Jej cipka była cała mokra od soczków. Magda w tym czasie usiadła na ustach Natalii która zaczęła jej wylizywać muszelkę. Ja na ten widok przyśpieszyłem i wytrysnąłem do wnętrza Natalii która błyskawicznie również doszła. Potem wszyscy jeszcze trochę się popieściliśmy i odjechaliśmy do domów po tej przygodzie regularnie uprawiamy seks w trójkącie ja Magda i Natalia ze swymi cudnymi stópkami

Dodaj komentarz