Mama koleżanki

Pewnego słonecznego dnia w szkole, w ławce z kumplem rozmawialiśmy o rożnych głupotach, śmialiśmy się itp. aż wreszcie okazało się ze nie napisaliśmy jeszcze nawet tematu w zeszycie, nauczycielka wstawiła nam za to 1 i kazała przepisać. Lecz kumpel nie miał więc nie miałem od kogo przepisać zeszytu… wreszcie widzę jak odwraca się do nas Monika (koleżanka) mówiąc do mnie z uśmiechem żebym wpadł do niej po lekcjach to mi da zeszyt i sobie przepisze, ja jej podziękowałem. I zaczęliśmy z kumplem dalej się wygłupiać aż wreszcie skończyła się lekcja i wszyscy wyszliśmy z klasy, ja poszedłem szybko do motoru ponieważ spieszyłem się do domu.

Kiedy dotarłem i odstawiłem motor weszłam do mieszkania, rzuciłem się na łózko i poszedłem spać. Obudził mnie telefon od Moniki, pytała się czy dzisiaj przyjdę, ja na to odpowiedziałem ze za chwilkę będę, wstałem, wyszedłem z domu, wsiadłem na motor i pojechałem do niej.

Po 15 minutach byłem już u Moniki, podszedłem do drzwi i zapukałem, nagle drzwi się otworzyły a ja zobaczyłem zgrabniutką osobę z dużymi piersiami, była to mama Moniki. Przywitałem się a ona wpuściła mnie do środka i zawołała córkę, Monika wzięła mnie do swojego pokoju i wręczyła mi zeszyt, siadając obok mnie na łóżku, po chwili poczułem jej rękę na moim rozporku która go rozpinała… ja zapytałem się co ona robi, odpowiedziała mi tylko żebym był cicho, rozsunęła rozporek i włożyła rękę obejmując mojego penisa, ja podniecony zacząłem ją całować i obmacywać… lecz ona zaczęła zdejmować swoje spodnie i majteczki.. wypiela się i kazała ja zaspokoić. Az nagle zadzwonił jej telefon, okazało się ze to jej koleżanka, Monika ubrała się i odchodząc kazała mi czekać, widziałem jak idzie gdzieś drogą, po 15 minutach do jej pokoju weszła jej mama i usiadła obok mnie, zaczęła mnie wypytywać o Monikę czy mi się podoba itp., i nagle zorientowałem się ze zmierza ona do rozmów o seksie i zaczęła mnie dotykać po penisie itp., powiedziała żebym się nie bał i był śmiały, więc ja Ze dawno nie uprawiałem seksu zacząłem masować ja po piersiach powoli zdejmując jej i swoje ubranie! Nagle ujrzałem piękne duże piersi, od razu zacząłem je całować, on usiadła mi na kolanach a ja objąłem jej pośladki, później zacząłem rozpinać jej spodnie aż całkiem je zdjąłem, została tylko w majteczkach, majteczki zdjęła sama, uklękła pomiędzy moimi nogami i zaczęła robić mi lodzika, myślałem ze nie wytrzymam ale jednak się udało.

Wtedy ja położyłem ją na łóżeczko i zacząłem jej lizać cipkę wkładając palce i wsuwając je głęboko, ona jęczała, ja nie mogłem się doczekać kiedy w nią wejdę wstałem, i postawiłem ją na czworaka rozchylając pośladki włożyłem penisa w pupcie i zacząłem mocno pchać, jęczała tak strasznie ze musiałem jej ręką usta zasłonić, wtedy odwróciłem ja brzuszkiem do góry i wbiłem się w jej cipkę i po chwili wystrzeliłem w nią jak z procy, jęczała strasznie, aż nagle do pokoju weszła Monika i nas przyłapała, szybko wyszedłem z jej mamy i zacząłem się obierać, Monika z płaczem wybiegła z pokoju, ja jeszcze zacząłem robić jej mamie minetkę aż w końcu założyłem jej majteczki i kazałem się ubrać. Pożegnałem się z nią, wyszedłem z domu i pojechałem do siebie. Monika przez dłuższy czas nie odzywała się do mnie, lecz znowu zaprosiła mnie do siebie i wiadomo co się działo, rznąłem ja tak ze aż uszy mnie bolały jak jęczała.. okazało się potem ze jest zemną w ciąży.

Dodaj komentarz