Młodsza siostra ponownie

„Chcę zrobić ci loda!” – powiedziała podchodząc do mnie. „Fuck”, pomyślałem, „teraz?” Moja dziewczyna przed chwilą zeszła na dół do kuchni zrobić nam herbatę przed obejrzeniem filmu, a jej młodsza siostra właśnie wróciła ze spotkania z koleżanką i stanęła w drzwiach opierając się o futrynę. „Teraz?”, zapytałem głośno, „jesteś pijana? ile wypiłaś?”. „Trzy piwa.” Była wyraźnie podchmielona, ale dość żwawa. Najwyraźniej miała fantazję na zrobienie czegoś głupiego. „Będę jak płatna dziwka, obsługa ze specjalną opcją wyruchania mózgu przez gardło”. Wtf, ostatnie nasze spotkanie miało silne zabarwienie erotyczne, ale to co teraz od niej usłyszałem trochę mnie zdezorientowało. „Naprawdę wypiłaś tylko 3 piwa?”, zapytałem. „Co Cię to obchodzi? Chcesz żebym Ci zrobiła loda czy nie?”. Szybko oceniłem ile mieliśmy czasu. Pewnie jakieś 10-15 minut zanim wróci moja dziewczyna z napojami. „Pewnie, ale mamy mało czasu”. Od kuchni dzieliły nas 2 piętra, nie będzie nic słychać.
„No to zabieraj się do roboty, szmato.”, mówiąc to wstałem i pociągnąłem jej głowę tak, że klęknęła. Sprawnie rozpięła rozporek i opuściła mi spodnie. Ukazał się jej znajomy kształt wybrzuszonych bokserek. Wyciągnęła mój sprzęt i pośliniła główkę. Wykonała kilka ruchów ręką rozprowadzając ślinę. Rzuciła mi szybkie spojrzenie w górę i nie przestając go masować ręką wsunęła końcówkę do buzi. Czułem jak jej język przylega do główki i drażni ją przyjemnie. Po chwili wsunęła go głębiej na tyle na ile pozwalała jej jej mała buzia. Wydawała przyjemne odgłosy siorbania. Duża ilość śliny w jej ustach zapewniała nieziemskie doznania. O tak, dobrze.
W końcu zaczęła próbować wkładać go jeszcze głębiej. Od czasu do czasu krztusiła się przy tym i musiała go wyjąć i odkaszlnąć. Nie zrażała się jednak i ponawiała próbę. Sytuacja przybrała nieoczekiwany obrót. Nie spodziewałem się, że będzie próbowała deep throata. Jej ciasne gardło zaciskało się wokół kutasa i potęgowało przyjemność. Matylda tak bardzo skupiała się na obciąganiu, zaczęła przyjmować wygląd rasowej aktorki porno – nie przełykała śliny, aby zapewnić dobrą lubrykację, a nadmiar wypływał na jej brodę. Dodając do tego, że miała bluzkę z dużym dekoltem, który ukazywał dwie młode nastoletnie piersi, które podziwiałem ostatnim razem, zacząłem być poważnie podniecony i naszła mnie ochota wykorzystać to, że mam tu taki okaz dzikiej sztuki, który najwyraźniej lubi ostrą jazdę.
Zacząłem więc poruszać biodrami w rytm ruchów jej głowy. Spojrzała na mnie z aprobatą, widać oczekiwała tego ode mnie od początku. Jedną ręką zebrałem jej włosy z tyłu głowy i teraz ja przejmowałem kontrolę. „Pieprz mnie tak głęboko, żeby mózg wyszedł mi uszami.” „Jak sobie życzysz”, zgodziłem się i wpychałem kutasa coraz głębiej i mocniej. Teraz już nie miała wyboru, musiała się przystosować. W paru momentach z oczu załzawiły jej trochę. Jeśli się zadławiła to jej strata, ja będę ją pieprzył, aż wystrzelę jej do gardła ładunek gęstej spermy. Sprawa nabrała naprawdę hardkorowego tempa. Jedna moja ręką trzymała jej włosy z tyłu głowy, a druga znajdowała się na szyji i ustalała kierunek tak aby wejście do ust było wygodne. W tamtej chwili była lalką do pieprzenia. Rękoma opierała się o moje biodra, momentami próbowała trochę się odpychać próbując się uwolnić z uścisku, ale już nic nie mogło mnie powstrzymać. Jej nos nieraz przyśnięty został do mojego podbrzusza, a ona zmuszona do połknięcia całego kutasa. Dodatkowo kazałem jej wystawić język i lizać moje jaja. Kiedy to sobie przypomnę, to muszę powiedzieć, że to było niezapomniane przeżycie. Nie wiem czy gdzieś można zapłacić za taki numer.
Moje podniecenie kumulowało się i podczas kolejnej serii szybkich ruchów poczułem, że eksploduję. Miałem raptem sekundę, żeby zdecydować gdzie umieścić swój ładunek. Wszedłem w ciasny przełyk i przycisnąłem jej twarz ponownie do podbrzusza. Sperma pod ciśnieniem wystrzeliwała do jej gardła, a ja wykonywałem minimalne ruchu w przód i w tył, żeby przedłużyć przyjemność wytrysku. Po kilku chwilach wyciągnąłem sprzęt z jej gardła. Był cały mokry od jej śliny. Skierowałem jej twarz tak, żeby patrzyła na mnie i wymierzyłem kilka razów twardawym jeszcze sprzętem. Na policzkach nie była jeszcze pokryta swoimi płynami, ale po tych kilku smagnięciach już tak. Na dobre zakończenie kazałem jej jeszcze wylizać mój sprzęt do czysta w ramach usługi i wysłałem do łazienki, żeby wzięła prysznic.
Była strasznie zmęczona. Chyba odczuła zmęczenie alkoholem z pubu i ciężką pracą przed chwilą. Zapytałem ją na odchodne, „Jak to się stało, że lubisz kiedy Cię tak ostro pieprzyć w usta? „. „Odkryłam to już jakiś czas temu. Niektórzy faceci mają długość, która idealnie trafia w pewien punkt, co mnie bardzo podnieca. Poza tym lubię kiedy wchodzi tak głęboko, że nie mogę zaczerpnąć powietrza. Nie wiem co w tym jest takiego, ale mnie bardzo kręci.”, powiedziała po czym odeszła pod prysznic.Założyłem spodnie i czekałem. Okazało się, że mieliśmy aż 5 minut dodatkowego czasu, bo coś zatrzymało moją dziewczynę w kuchni. Czekając rozmyślałem nad nowopoznanymi faktami i zastanawiałem się jak potoczy się następne spotkanie z tą ledwie 18-letnią suczką. Trzeba będzie wymyślić coś specjalnego.

Dodaj komentarz