Młodzi i ciekawi – Marek i Ala

Był to początek kolejnych wakacji Makra, jak co roku chłopak miał je spędzić u wujostwa na mazurach. Jadąc tam chłopak myślał że będą takie jak inne wcześniejsze , jednak okazało się że na zawsze pozostały w jego pamięci.

Marek dorastał a co za tym idzie wszystkie możliwe dziewczyny budziły jego zainteresowanie i nie inaczej było w wypadku długowłosej kuzynki Ali.

Od przyjazdu chłopak fantazjował o nagiej kuzynce i myślał co zrobić żeby choć na moment zobaczyć nagie ciało dziewczyny. Pewnego późnego wieczora gdy zebrał się na odwagę i chciał iść pod jej drzwi spotkało go coś zaskakującego.
Ala miała pokój na parterze, on zaś spał na piętrze obok pokoju wujostwa.
Chłopak skradając się po cichu w stronę schodów usłyszał dziwne odgłosy, były nieznajome ale sprawiały że zaczął się podniecać. Gdy chłopak dotarł do schodów osłupiał, zobaczył jak na dole w salonie jego wujek stoi nago a ciocia ubrana tylko w stanik klęczy przed nim i robi mu porządną laskę, widział jak dłońmi masuje fujarę wuja, jak z wielką wprawą ssie jego końcówkę. Strasznie podniecony wycofał się nieco i postanowił zobaczyć jak dalej potoczy się akcja.
To co zobaczył po kilku minutach sprawiło że niemal oszalał z podniecenia. Ciocia wstała i usiadła na oparciu kanapy szeroko rozkładając nogi przed wujem, ten nie myśląc długo podszedł do niej, zaczęli się całować wuj pieścił obfite piersi cioci i wkładał jej palce do delikatnie owłosionej cipki – jęczała

Marek widząc to wszystko szybko oswobodził fiuta i zaczął go walić.

Po chwili wujek przerwał swoje pieszczoty, nakierował stojącego penisa i gwałtownie wszedł głęboko w ciepłą i wilgotną cipkę swojej kochanki, ciocia nie potrafiła ukryć podniecenia – jęczała i wiła się pod nim jak kotka co raz zaciskając nogi i dłonie na jego pośladkach.
Nagle wuj zamarł a z jego ust jego wydobył się donośny jęk, pompował w cipkę cioci ogromną ilość gorącej spermy. Ciocia czując w szparce zalewające ją ciepło wtuliła się w ramiona wuja i głośno jęcząc zaczęła przeżywać orgazm.

Podglądający ich chłopak trysnął dokładnie wraz z ostatnim jękiem cioci, wytarł resztki spermy i udał się i do swojego pokoju. Leżąc w łóżku myślał o tym co widział, przed oczami miał duży biust cioci i jej delikatnie zarośniętą muszelkę, strasznie podniecały go te myśli.
Pewnie właśnie dlatego po chwili wstał i postanowił się zakraść do pokoju kuzynki by przynajmniej zobaczyć jak śpi.

Idąc ciemnym korytarzem trochę się bał ale widok śpiącej kuzynki był znacznie mocniejszy

Gdy już stanął pod jej drzwiami, delikatnie i powoli uchylił je sprawdzając czy dziewczyna na pewno śpi. Będąc przekonanym że tak właśnie jest wszedł do środka gdzie w blasku lampki nocnej ujrzał śpiącą Alicję w ledwie zakrywającej tyłek piżamce. Zbliżył się do niej i zaczął się uważnie przyglądać. Myślał że jest w raju, widział jej krągłe pośladki, zgrabne uda i delikatny zarost między nogami, widział że nie ma majtek Wtedy minął strach a w Marku znów zaczęło narastać podniecenie, pomyślał że tyle by chciał a tak niewiele morze zrobić.
Śpiąca dziewczyna zmieniła pozycję podkurczając jedną z nóg tak że teraz chłopak widział w całej okazałości jej cudowną młodą szparkę, szalał z podniecenia.
Nagle stało się coś czego się nie spodziewał. Dziewczyna otworzyła oczy, wstała i zamknęła drzwi na klucz. Stał wystraszony jak nigdy dotąd, jednak po chwili Ala oznajmiła mu, że nie powie nikomu co tu zrobił jeżeli spełni każde jej życzenie i zrobi dokładnie to co mu karze.
Dziewczyna rozebrała się do naga, położył na brzegu łóżka i rozkazała by zaczął lizać jej szparkę. Marek był wystraszony gdyż robił to pierwszy raz jednak podniecenie wzięło górę i chłopak zbliżył usta do jej muszelki. Mając przed oczami młoda cipkę zaczął nieśmiało ją lizać, robił to trochę niezdarnie ale Alicja szybko pouczyła go jak ma to robić żeby było przyjemniej. Chwilę później pod naporem jego pieszczot dziewczyna wiła się już i jęczała, czuła na swojej muszelce niesamowitą rozkosz, całym jej ciałem targały dreszcze. Prze bełkot rozkoszy nakazała Markowi by wsadził palca do jej szpareczki i liżąc ją zaczął posuwać. Chłopak był tak podniecony że robił to posłusznie niczym wprawny kochanek a jego penis sterczał niczym najtrwalsza lanca. Dziewczyna wijąc się z rozkoszy głośno jęczała to bardzo podniecało Marka, który chciał zapamiętać każdą sekundę tych harców. Nagle ciało młodej dziewczyny wygięło się w łuk, chłopak poczuł skurcze na swoim palcu i zrozumiał że pierwszy raz w życiu doprowadził kobietę do orgazmu.
Ali było jednak mało, szybko odwróciła się tyłem wypinając swój cudowny młody tyłeczek do góry. Opierając się na łokciach rozkazała Markowi by lizał ją w tej pozycji. Chłopak posłusznie zabrał się do roboty fantazjując przy tym jak by to teraz zerżnął teraz swoją kuzynkę.
Nagle dziewczyna przerwała pieszczoty, kazała Markowi wstać i ściągnąć spodnie, chciała pierwszy raz w życiu zobaczyć jak wygląda męski członek. Chłopak zrobił jak kazała, po chwili jej oczom ukazał się sterczący fiut, była bardzo podniecona i ciekawa jaki jest w dotyku. Bojąc się jednak co będzie dalej powiedziała Markowi by chwycił swojego fiuta i pokazał jej jak pieści się samemu. Chłopak wstydził się początkowo ale wiedział że musi to zrobić, chwycił więc swojego penisa i zaczął go masować. Po chwili zobaczył że dziewczyna leży na łóżku i podpatrując jego zabawę sama robi sobie dobrze głaszcząc swoją wilgotną cipkę, ten widok bardzo go podniecił.
Chwilę później każąc by dalej walił sobie konia podeszła do niego i zaczęła namiętnie go całować, chciała by szybko skończył i poszedł sobie spać. Namiętny pocałunek sprawił jednak że wszystko wymknęło jej się spod kontroli, Marek przerwał zabawę i mocno przytulił dziewczynę do siebie, jego dłonie wędrowały wzdłuż ciała dziewczyny głaszcząc ręce, talie i pośladki. Gdy poczuł dłonie dziewczyny na swoim ciele nabrał pewności i zaczął pieścić młode sterczące piersi Ali. Stali tak pieszcząc się wzajemnie przez kilka minut ich podniecenie szybko narastało a oddechy były dużo szybsze. Nie wiedzieli nawet kiedy znaleźli się na łóżku, dziewczyna leżała teraz na plecach a chłopak bokiem pochylony nad nią zalewał jej ciało gradem pieszczot, jego język penetrował jej usta a dłoń śmiało pieściła jej muszelkę. Po chwili zmienili pozycję i chłopak leżał już wygodnie między jej nogami, całował ją delikatnie i patrzył głęboko w oczy. Gdy powolne pocałunki zmieniły się w namiętny galop dziewczyna zaczęła ocierać się łonem o fiuta Marka. W tym momencie stracili już kontakt z otoczeniem obydwoje chcieli tylko mocniej i więcej, wtedy Marek chwycił swojego fiuta i nakierował go na wejście do młodej cipki. Wszedł w nią niezwykle delikatnie i dość płytko, dziewczyna wzdychając mocno wtuliła się w jego ramiona oddając mu się bez pamiętnie. Chłopak czuł jaka jest ciepła i wilgotna, każdy kolejny jego ruch był głębszy i wykonywany z większą namiętnością, gdy wszedł w nią cały poczuł wreszcie jaka jest ciasna, wiedział że rżnie ją pierwszy. Kochali się tak długo, patrząc sobie w oczy i całując się namiętnie. Kiedy Marek poczuł że szparka jest już gotowa wyraźnie przyśpieszył swoje ruchy, dawało to dużo rozkoszy dziewczynie, która jęczała mu teraz do ucha wbijając paznokcie w plecy, ich namiętność przerodziła się w szalony galop. Po chwili ciałem dziewczyny targnął ogromy orgazm, wtulona bez tchu odchyliła głowę do tyłu, odpłynęła.
Sekundę później doszedł Marek, jego penis spuszczał w jej szparkę ogromne ilości spermy, poczuła jak w wnętrzu jej dziewiczej cipki rozpływa się gorąca rozkosz, poczuła się prawdziwą kobietą, teraz już wiedziała czemu kobiety tak często dają się rżnąć.

Dodaj komentarz