Mój romans z tatą.

Bardzo zawsze lubiałam z koleżanką albo sama oglądać filmy w internecie pornosy. Mastrubowałam się w nocy i w dzień gdy miałam okazje. Ale ostatnio wiecej w domu przebywam z tatą bo mama ma wiecej zmian nocnych i do pracy dojeżdza aż 20 km a tata zawsze pracuje w dzień. I właśnie wtedy gdy mama ostatni raz szła na nocke wszystko się zmieniło. Tata o 22.00 spytał czy śpie przez dzwi nie wchodził do mojego pokoju odpowiedziałam że nie a on na to że w telewizi jest fajna komedia i czy nie chce z nim obejżeć, odpowiedziałam że tak i wyszłam z pokoju z majtkach i w krótkiej na ramiączka bluzce z dekoldem do taty. Tata spytał:

- Jest ci pewnie zimno choć pod koc do mnie.
Wiec poszłam i wtuliłam się w tate a on mnie otulił kocem. Czułam jak jego ręka delikatnie łaskotała moją nogę i zaczeła najężdzać na moje pośladki, miałam mokre majtki i o mały włos nie zajęczałam. I wtedy tata spytał:

- Nie przeszkadza ci to że ciębie dotykam w takich miejscach?
- Odpowiedziałam że nie i odsunełam się lekko a on spojrzał w mój biust. Zauważyłam jak na niego patrzy i zaczełam ręką jeżdzić po jego gołej klatce piersiowej bo miał tylko bokserki. Podniecił się i złapał mnie za ręke i kierował w strone dołu. I zaczełam przez bokserki tam go masować coraz mocniej przyciskać tam ręką. Wtedy on zaczął ściągać moje ramiączka ze mnie i i po cichu jęczeć całowaliśmy się namiętnie, potem z języczkiem i zdjełam mu te bokserki jego penis zesztywniał czułam się jak w niebie on za to położył mnie i zaczoł zdejmować bluzke potem majtki i całować me ciało wszedzedzie zaczoł od ust które smakowały jak maliny, potem moje piersi gniut je i pieścił z całych sił i potem moja cipka mmm lizał ją od środa potem wkładał paluszki jeden po drugim było mi fantastycznie. I zapytał:

- Kochanie zrobimy to ?
- Tak odpowiedziałam bez chwili zastanowienia.
- Nie mów nic mamie to będzie nasza słodka tajemnica.
- Dobrze a teraz usiądz zrobie ci loda.
I usiadł zrobiłam mu jęczał i głaskał mnie po głowie zdjełam mu skórke i powiedział dość. Kazał żbymna nim usiadła i zaczeliśmy się kochać sapaliśmy oboje całowaliśmy się i namietnie dotykaliśmy. Było świetnie robiliśmy różne pozycje aż w końcu podniósł mnie nagą całująć zaniósł do mojego pokoju i wszystko skończyliśmy tam spaliśmy do 7.00 w moim łóżku rano obudził mnie ciepłym pocałunkiem i powiedział:

- Nie wiedziałem że mam lepszą córke od żony. Musimy to powtórzyć i zrobimy to na nastepnej nocce mamy ale wtedy to zrobimy to ostro kochanie. Kocham Cię skarbie. I poszedł do łazienki.

To tyle kocham go bardzo po tym co zrobił robimy to teraz zawsze gdy możemy ; )

One Comment

Dodaj komentarz