Na dwa baty

Witam, nazywam się Anna mam 42 lata, mam 170 cm wzrostu i ważę 62 kilo, jestem szatynką i posiadam biust czwóreczkę, jetem mężatką i wraz z mężem postanowiliśmy spróbować seksu we troje. :)
Więc tak, pewnego dnia założyliśmy konto na jednym z portali z anonsami erotycznymi pokazcialo.pl , odpowiedź dostaliśmy już chyba po 2 dniach. Napisał do nas przystojny 25 letni chłopak z naprawdę cudownie wyrzeźbionym ciałem. Do spotkania doszło w naszym mieszkaniu. Po jakiś 5 minutach rozmowy zabraliśmy się do roboty. Na początku zaczęło się od macania i całowania na zmianę raz męża raz Marcina (tak miał na imię ten chłopak). Po chwili obaj panowie wyskoczyli z ciuszków ja w tym czasie ściągnęłam jedynie bluzkę i to co pozostało na moim ciele to seksowny czarny stanik do kompletu z czarnymi majteczkami(oczywiście stringi) i pończoszkami, oraz króciutka miniówka i szpilki. Tak ubrana zaczęłam pieścić dwa kutasy, obciągałam najpierw na zmianę później dwa naraz. Po lodziku przyszedł czas aby panowie odwdzięczyli mi się dobrą palcówką i minetką, tak też się stało. Lizali moją cipkę na przemian, wtedy przeżyłam pierwszy z wielu orgazmów tego dnia. Leżałam cała mokra i myślałam tylko co będzie kiedy zaczną mnie pieprzyć. W końcu nadszedł ten moment usiadłam w rozkroku na kutasie Marcina a mój mąż zaczął mnie ruchać w dupę. Spełniło się moje marzenie byłam ruchana przez dwóch kolesi na raz było to wspaniałe uczucie. Pieprzyli mnie przez jakieś 20 minut w różnych pozycjach aż w końcu przyszła pora na spust, zabrałam się do roboty, wzięłam dwa kutasy do buzi i zaczęłam je obciągać po chwili lizałam je na zmianę i w tym czasie trzepałam obydwa bardzo mocno tak aby obaj panowie trysnęli mi na piersi. Ich kutasy były tak twarde i nabrzmiałe że kiedy w końcu wystrzeliły to całe moje piersi były zalane ciepłą spermą. Trochę zlizałam a resztę wtarłam w swoje ciało.
Po tak udanym seksie ja z mężem wzięłam wspólną kąpiel a Marcin poszedł w swoją stronę. Teraz namawiam męża na spotkanie z parką bi.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz