Nagły zwrot akcji

Był ciepły, letni poranek.
Piotrek jak co dzień wziął chłodny prysznic by zaraz po tym założyć swoje nowe jedwabne, różowe bokserki.
Podczas relaksującego masażu Smoczka pod prysznicem Piotrek nabrał ochoty na ciepłą, małą wilgotną szparkę Sylwii. Bez zastanowienia wziął do ręki swój nowy telefon i wybrał numer do swojej ulubienicy.
Sylwia słysząc dźwięk telefonu szybko wybiegła z wanny pełnej piany i rozmaitych olejków. Po usłyszeniu propozycji swojego niedoszłego faceta , z entuzjazmem powróciła do zajęcia które przerwał jej nagły telefon.
Po niecałej 1h zabrzmiał dzwonek u Piotrka w mieszkaniu. Gdy tylko otworzył drzwi napalona Sylwia rzuciła się na półnagiego Piotrka.
Podarowała mu kilka serii namiętnych pocałunków w usta, w tym samym czasie powoli ręką sięgała małego ale jakże twardego już Smoczka. Dziewczyna z lekkim uśmiechem na twarzy szepnęła prosto do ucha „Fuck me”. Piotrek zaskoczony i jednocześnie podniecony jej doskonałym angielskim akcentem zaprowadził ją do sypialni swoich rodziców, gdzie już nieraz odbywały się ostre orgie. Zaczął powoli rozpinać jej zwiewną, przezroczystą bluzeczkę. Z pośpiechu Sylwia wychodząc z domu zapomniała założyć stanik, więc Piotrek miał łatwiejszy dostęp do jej sterczących już sutków.
Zaczął zmysłowo całować jej usta przygryzając delikatnie jej wargi. Powoli zmierzał płynnymi pocałunkami w stronę jej okrągłych nadzwyczaj dużych piersi. Sylwia z rozkoszy pojękiwała, jednocześnie ściągając jego gustowne bokserki.
Zerkając w dół wybuchnęła śmiechem.
Piotrek nie znając przyczyny jej nagłego wybuchu, zestresował się i szybko usiadł naprzeciw niej. Sylwia nie przestając się śmiać zaczęła wytykać palcem jego małego przyjaciela. Zawstydzony pobiegł wzorkiem za gestem Sylwii. Zażenowany szybko wstał i zakrył się kołdrą. Tłumacząc wielkość swojego penisa wiatrakiem puszczonym prosto na niego. Chłodne powietrze spowodowało całkowity zanik Smoczka. Sylwia nadal powstrzymując się od śmiechu ubrała się i wybiegła z domu. Piotrek natychmiast skasował numer swojej koleżanki i wrócił ponownie do łazienki by wziąć gorącą kąpiel dzięki której Smoczek podrośnie wystarczająco by mógł zadowolić swojego właściciela.

Dodaj komentarz