Nastolatka

Historia zdażyła sie ,kiedy byłem jeszcze nie doświadczony i w gruncie rzeczy nie wiedziałem co robic z kobietą. Miałem w klasie koleżankę Darię ,dla mnie wtedy była piękna ,pełny ale nie obwisły i za duży biust , wąska talia i jej cudowne szerokie biodra…. pupę miała jędrną ale nie za dużą , była dziewczyną zdolną i ambitną. Nie nosiła sexownych ubrań ani dekoltów czy szortów. W nawiasie mówiąc zwykła ,ale ładna dziewczyna. Jarała mnie od kiedy tylko pamiętam.Pewnego razu wracała sama do domu ponieważ jej koleżanki wcześniej zerwały się z lekcji. Podszedłem do niej i zapronowałem ,że ją odprowadzę (w gruncie rzeczy byłem wtedy nieśmiały i dośc wiele trudności sprawiała mi taka propozycja)zgodziła się.Idąc rozmawialiśmy o szkole i rzeczach ,które ją interesowały.Do domu miała niedaleko więc za długo nie porozmawialiśmy. Kiedy odprowadziłem ją pod drzwi zaproponowała żebym wszedł.Takiemu nieziemskiemu uśmiechowi nie mogłem odmówić. Weszła pierwsza i nie mogłem oderwac oczu od jej pięknych ale skromnie zakrytych bioder. Jednak poruszała nimi tak sexownie ,że zapominało się o jej skromnym ubiorze i widziało sie ją nago….
Gdy siedliśmy przy stole powiedziała ,że jej rodziców nie ma i mamy dużo czasu na naukę. Początkowo była to zwykła nauka ,ale gdy przeszliśmy do biologii (dział o częściach intymnych i ich budowie) zrobiło się pikantnie.
Nagle zapytała się:
-Pokarzesz mi swoje przyrodzenie??

-CO??!

-Pytałam się czy pokażesz mi swojego ogiera -powiedziała z lekkim rumieńcem na twarzy

-Ale po co??

-No bo nigdy nie widziałam nawet na zdjęciach-odparła z lekkim zażenowaniem.

-Doobrra-powiedziałem z niepewnością i zacząłem zdejmować spodnie.

Ona podeszła do mnie i pchnęła mnie na sofę.Usiadłem zdezorientowany a ona pochyliła sie i zaczeła go z każdej strony oglądać.Dodam ,że wcześniej nie myślałem o seksie z nią i dopiero teraz dostałem wzwodu.W pewnej chwili wyprostowała się i powiadziała ,żebym go schował bo już się napatrzyła.

-Co to ,to nie -powiedziałem

-Co??- odpowiedziała

-No chcę coś wzamian..

-Niby co??

-Ciebie… -odparłem lekko speszony

-Że co ?

-Tak chce ciebie mieć tu i teraz.Pożądam cię i chcę abyś była moja

- wypaliłem szybko i nim połapała się o co chodzi i złapałem ją w biodrach i rzuciłem na sofę.Ona wiedząc co się święci nie wyrywała się tylko przywarła do mnie ustami i biodrami.Wtedy dostałem ostateczny sygnał żeby ją wyruchać.
Ściągnąłem jej sweter i moim oczom ukazały się piękne kształtne piersi opasane czarnym trochę koronkowanym stanikiem. Podszedłem do niej i zacząłem je masować lecz odepcznęła mnie i powiedziała ,że najpierw mam sciągnąć stanik zębami.Więć chwyciłem ją w pól obróciłem tyłem do siebie i postawiłem na czworakach jednocześnie pochylając się i sięgając zębamy do jej stanika. W czsie gdy go rozpinałem moje ręce już jezdziły w okolicach jej guzika od spodni.Ręką odpinałem spodnie ,zębami stanik a językiem zabawiałem okolice wokół zapięcia.
Jak ona cudownie jęczała i się wiła pod zwykłym dotykiem języka i palców.Dalej szybko ściągnąłem jej spodnie i zabierałem się za majtki gdy powiedziała ,że zapomniałem o sutkach (no w końcu po co mączyłem się 5 minut ze stanikiem?)Więc wziąłem jej piersi w ręce i zacząłem masować je ruchem kołowym.Potem słapałem jednego sutka i zacząłem go ssac tak jak robi to niemowlak.Ona cała już się trzęcła i ręką przyciskała moją głowe do jej piersi abym dalej to robił.Obśliniłem jej zatem cały sutek i wziąłem się za druą pierś
Jakie one są ciepłe i miękkie-olśniło mnie nagle.
Zacząłem więc z jeszcze większym zapałem masować jej piersi językiem i rękami. W koncu miała dość i powiedziała ,żebym usiadł na fotelu. Fotel stał jakies 5 metrów od sofy ,ale zrobiłem co mi kazała
pdeszła do mnie na czworaka jak kocica wijąc swymi pięknymi biodrami i zaczęła robić mi loda.
Bez pardonu wpakowała se go całego do swych mokrych i ciepłych ust, poruszając tylko samą głową.Nie wytrzymałem i spuściłem jej sie do gardła. powiedziała ,że sperma nawet smaczna i zaczęła ją zlizywac z mojego członka ,który już odzyskał sprawność. Spytałem się jej czy jest dziewicą. Odpowiedziała ,że tak ,więc rzuciłem ją na sofe i kazałem jej się wypiąć ,zrobiła to. Powoli włożyłem mojego członka w jej muszelkę i zacząłem powoli pchać tak aby jej nie skrzywdzić.W końcu poczułem błonę i spytałem czy mam ją przebić.Odpowiedziała ,że tak ,ale mam to zrobić powoli.Wic pchnąłem lekko i poczułem jak błona sie napręża ,pchnąłem mocniej i pękła. Lekko zdezorientowany spytałem czy nic jej nie jest, ale powiedziała że jest ok i mam skończyć co zacząłem. Zacząłem niezdarnie poruszać biodrami ,ale wychodziło mi to coraz lepiej i robiłem to z każdą chwilą szybciej.
W końcu doprowadziłem ją do stanu kiedy sama wykonywała ruchy tymi biodrami w moją stronę więc chwyciłem je i zacząłem je ciągnąć w moją sronę z każdym moim pchnięciem. Jako ,że byłem młody szybko doszłem i nie dałem jej satyswakcji z orgazmu złapała mnie i obróciła na plecy chcąc więcej. Ujeżdżała mnie jak rasowego rumaka aż nie doszła. Opadła na moją klatkę piersiową i zaczeliśmy się całować ,aż znowu mi nie stanął ,tym razem poszło szybciej więc przez przypadek spuściłem się w nią i dostała przez to orgazmu. Po całym zdarzeniu byliśmy ze sobą jeszce 10 lat po czym wzięliśmy ślub..

Uczcie się biologi to znajdzicie miłość…..

by Moro
Moro

Dodaj komentarz