Natalia – pierwszy raz

Nazywam się Natalia i mam 22 lata. Jestem osoba lubiącą sex troszkę opowiadanek się pojawi. Jestem brunetką, mam 172cm wzrostu, zgrabne długie nogi, biust C. lubię dość luźne stroje: szpilki, miniówki krótkie i prześwitujące ukazujące co mam pod spodem i bluzki z dekoltem lub sukienki nie wiele zakrywające ciało. Do tego pończoszki gdy nie zakładam aż tak krótkich spódniczek lub sukienek.
Mój pierwszy raz był w LO w 2 klasie. Miałam wtedy 17 lat. W szkole pojawił się praktykant świetnie zbudowany i przystojny. Zwrócił na mnie uwage przez to jak się wtedy ubierałam, do dzis tak się ubieram. Na wf u niego miłam wtedy białe obcisłe spodenki i czarne stringi. Biała bluzeczka z czarnym stanikiem. Na rozgrzewce byłam blisko niego co go poniecało patrzył na mnie na mój biust i mój tyłek. Przy każdej sposobności puszczałam mu oczko ocierałam się o niego. Po pierwszej godzinie wf wiedziałam , ze już jest mój. Szukał mnie na przerwiesz znalazł i poprosił żebym pomogła mu wynieść pilki do siatkiUsmiechneła się i poszłam. Szłam przed nim a on za mna, gdy brałam piłki wypiełam tyłeczek do niegoa gdy się odwróciłam już mu stał. Przeszłam koło niego z pilkami położyłam je na Sali. Gdy wracałam i znow przeszlam koło niego on mnie złapał i docisnał do siebie, czułam jego nabrzmiałego penisa. Trzymał mnie i szepnał mi do ucha:
-czujesz go – ja tylko pokiwałam głowa – widzisz co narobiłaś – zaczał mi ssach ucho – chce cie mieć tu i teraz
-przerwa się zaraz skonczy – odparłam
Weszliśmy do kantorka. Zaczęliśmy się namiętnie całować on mi macał dupe a ja przez jego sportowe spodenki macałam penisa. Nagle kucłam i lekko obsunęłam mu spodnie ukazał mi się 18 cm miecz. Zsunęłam napletek i zaczeła mu obciągać, brałam go całego do ust on jeczał z rozkoszy. Nagle zadzwonił dzwonek a po czułam ze zaczyna pulsować dalej mu siagłam kleczac przednim po chwili doszedł i cały nektar jego połkałam. Dziewczyny zaczeły wchodzic na sale. Podziękował mi namiętnym pocałunkiem. Popatrzył na mnie rozchylił moje spodenki i wsadził tam rekę, poczuł jaka jestem mokra i podniecona
-po zajeciach jest 20 minutowa przerwa dokończymy
Poszłam na zajecia nie mogłam się skupic na niczym, jako pierwsza poszłam do szatni. Ubrałam minióweczke założyłam bluzke i czekałam kiedy się skoncza zajecia. Podczas wyczekiwania zdjęłam stringi aby było nam łatwiej. Weszłam cicho do kantorka i czekałam. Przybył a ja stałam, zamknął kantorek na klucz. Zaczęliśmy się całowac
-ale się seksownie stroisz – dalej się całowaliśmy a jego ręka wędrowała pod miniówke – nie masz już bielizny – poczym połozył mnie na biurku i zaczał lizac moja pipeczke. Pierwszy raz mi mężczyzna robił mietkę. Miałam się z rozkoszy a jego jezyk i paluszki cuda wyprawiały , gdy dochodziłam zaczełam już krzyczec on nie przestawał tylko wszystko spijał. Zdjał spodnie ja rozpiełam bluzke i odpiełam stanik bawił się cyckami. Potem założył gumpke i chciał wejsc. Wyszeptałam muze jestem dziewica, on się uśmiechnął i wszedł poczułam ból a on był taki delikatny, potem zaczał przyspiesza Az w koncu doszło do porządnej rabanki. Wyszedł ze mnie i zdjał gumke poprosiła go aby spuścił mi się w dupe, rżnał mnie ostro Az doszedł. Usłyszałam dzwonek i wszybko czaiłam się ubierac on tez . Gdy poszłam do klasy byłam najsczesliwsza osoba pod słoncem.
przez miesiąc się kochaliśmy dzien w dzien a potem on wyjechał.
to jest w 100% prawda i czekajcie na kolejne ciekawe opowieści tez prawdziwe 😀

Dodaj komentarz