Niezapomniane odwiedziny u cioci

Hej nazywam się Daria i mam 18 lat. Opowiem wam historie która wydarzyła się jak miałam 16 lat. Co roku jeździłam z mamą do cioci. Ma ona starszego ode mnie syna Michała. Zawsze marzyłam by się z nim zabawić. Jako że on pracuje w Szwecji, jak byłam u cioci nie było go w domu. Tego lata również pojechałam do cioci. Był też Michał. Jego uśmiech był przepiękny. Miał wtedy 24 lata.
Po domu zawsze chodził bez koszulki, co na widok jego klaty robiło mi sie mokro. Pewnego dnia moja ciocia z moją mamą wyszły na jakąś imprezkę. Zostałam sama, ponieważ jako że byłam nieletnia nie mogłam z nimi iść. Michał powiedział że zostanie i dotrzyma mi towarzystwa. Gdy wyszli zaczęłam rozmawiać z Michałem. Zapytał sie mnie czy kiedyś się już kochałam. Udałam że nie słyszę tego pytania. Byłam dziewicą, ale masturbowałam sie już. Była godzina tak mniej więcej 20.00. Michał powiedział że musi iść do kolegi po płyty i zajdzie jeszcze do sklepy. W takim razie na godzine mogłam być sama w domu. Gdy tylko wyszedł rozebrałam się i weszłam do pokoju w którym spałam. Położyłam się rozkrokiem na moim łóżku tyłem do drzwi. Zaczęłam pieścić sobie piersi myśląc o Michale. Pomalutku, jedną ręką zaczęłam schodzić niżej. Mój paluszek powędrował do mojej już mokrej od soków i ciasnej szparki. Zaczęlam poruszać nim w tą i z powrotem. Ale to mi nie wystarczyło. Wstałam i poszłam do kuchni. Wyjęłam z lodówki ogórka. Wróciłam na miejsce. Na początku pomału włożyłam ogórka do cipki. Później zaczęłam nim cisnąć w moją dziurkę. Było mi tak niemiernie dobrze. Finał był blisko. Wygięłam się pod kontem i z mojej cipeczki wyleciały ski. Zajęczałam z rozkoszy. Chwile później dalej robiłam sobie dobrze ogórkiem. Nawet nie zauważyłam że ktoś wszedł do domu. Cicho wszedł do pokoju i złapał mnie za piersi. Było mi tak dobrze że nie mia łam ochoty tego przerywać. Ktoś nachylił sie i szepną mi do ucha
- Mmm.. kochanie, podniecasz mnie… Nie wolałabyś mnie zamiast ogórka ? – powiedziawszy to wziął ogórka i wsadził mii go jeszcze raz do cipki, po czym wyjął i odłożył go na bok. Wtedy sie odwróciłam. Już dawno wiedziałam że to Michał. Uśmiechnęłam sie ale zrobiłam sie czerwona ze wstydu. Nawet nie wiem czemu. Wstałam i podeszłam do niego. Przyciągnął mnie do siebie. Całowaliśmy się namiętnie. Jego język był taki miękki. Michał położył mnie na łóżko i włożył mi paluszka do cipki. Jęknęłam i nie przestając go całować zaczełam go rozbierać. Po niecałej minucie był juz zupełnie nagi. Spojrzałam na jego wielkiego kutasa. Był ogromny, w życiu większego nie widziałam. Od razu wzięłam go do buzi. Robiłam mu loda a on tylko cicho jęczał i posuwał mi w buzie. Żeby go bardziej podniecić jedna moja ręka powędrowała do mojej cipeczki. Długo nie musiałam czekać. Poczułam jego ciepłą i słoną sperme w mojej buzi. Połknęłam ją i zlizałam wszystko dokładnie z jego kutasa.
Michał położył mnie na łóżku i we mnie wszedł. Ból był niesamowity. Jego wielki penis znalazł się w mojej ciasnej cipce. Chyba domyślił się że jestem dziewicą bo na początku robił to pomału i delikatnie. Dopiero później zaczęło się. Pieprzył mnie jak szmate. Bardzo to mi sie podobało. W czasie tego stosunku miałam chyba z 10 orgazmów. Krzyczałam i jęczałam, co mu się bardzo podobało. Spuścił mi się prosto w moją szparke. Później wstaliśmy i poszlismy się umyć. W wannie też baraszkowaliśmy. Około godziny 1.00 poszliśmy do salonu gdzie Michał zrobił mi palcówkę i minetke. JA mu się odwdzięczyłam robiąc loda. Ponownie spuścił mi się do buzi. Później całowaliśmy się jeszcze przez dłuższy czas. Później poszłam do swojego, a on do swojego pokoju. Rano zachowywaliśmy się jakby nigdy nic. Przed moim wyjazdem Michał zabrał mnie ,,na plażę ” Tak naprawde pojechaliśmy do lasu. zrobiliśmy to jeszcze raz w lesie. Było nieziemsko. Nie chciałam wyjeżdżać. Ale co roku tam wracam mając nadzieje ze michał też tam jest. W tym roku też jade i Michał też będzie. Wrócą wspomnienia i mam nadzieje że bedzie nieziemsko.

Dariaa ; **

Dodaj komentarz