Osiemnastka

Mam 19 lat i mieszkam w małym mieście. Gdy dostałem zaproszenie na 18 do kumpla stwierdziłem, że to dobry pomysł się tam wybrać może bedize tam jakaś fajna laseczka. Na początku impreza była nudnawa ale było kilka ładnych dziewczyn. Podczas tańca poznałem jedna gorącą 18kę. Miała na imię Weronika. Była długowłosą brunetką o jasnej cerze.
Powiedziała mi że po tańcu mam iść za nią. Gdy taniec się skończył poszedłem za nią. Okazało się, ze Weronika szła do WC. Gdy weszliśmy do toalety zamknęła ją na klucz i powiedziała, że chce ze mną się bzykać.
Gdy to usłyszałem zapadliśmy w głębokim pocałunku. Podczas tego pocałunku moje ręce błądziły po jej pięknym ciele. Po pocałunku Weronika się schyliła i zaczęła robić mi loda. Gdy dochodziłem przestała i kazała mi się odwdzięczyć. Na początku zacząłem robić językiem kołka wokół jej cipki a rękoma masowałem sutki. W pewnym momencie kazała mi się położyć. Wykonałem jej rozkaz posłusznie. Położyła się na mnie do pozycji 69. Gdy spuściłem się jej do ust postawiła go z powrotem na baczność i nałożyła prezerwatywę. Usiadła na pralce i rozłożyła szeroko nogi. Wszedłem w nią głęboko. Po 10 minutach ruchania ją w cipkę poczułem skurcze na moim penisie ale nie przestawałem jej rżnąć. Po około kolejnych 15 minutach doszliśmy jednocześnie. Wtedy skończyliśmy naszą zabawę i umówiliśmy się na następny raz.

Dodaj komentarz