Pani od biologii

Witam. Na początku powiem coś o sobie. Mam na imię Rafał, chodzę do II kl. Gim. Lubię wszystko co morze mnie podniecić np. ładne dziewczyny z dużymi piersiami i różnego typu pornografię.
Wczoraj na lekcji biologii mięliśmy narządy kobiet. Pani od biologii ma na imię Aleksandra i ma około 33-36 lat. W tym dniu była ubrana w białą bluzkę z dużym dekoltem, miał także kolorową spódniczkę, która ledwo zakrywała kolana i ostatnia rzecz którą zauważyłem były jej buty na dużym obcasie. Pani podeszła do biurka a jej piersi leciutko podskakiwały. Po sprawdzeniu obecności zaczął się temat ,,narządy rozrodcze kobiet”. Gdy pani zaczęła mówić o tym całym cyklu miesiączkowym kobiet, to się zmyśliłem. Byłem zamyślony, o tym jak by pani prowadziła lekcje nago. Trwało to ok. 20 min pani gdy to zauważyła krzyknęła Rafał!!

Wstałem i popatrzyłem się na panią i usłyszałem zostaniesz po lekcji. Nic nie mówiąc siadłem na miejsce i starałem przestać myśleć to tym. Gdy tak starałem słuchać tego co pani mówi, zacząłem się przyglądać się jej piersią. Pani chyba to zauważyła i usiadła, z pod jej spódniczki można było zobaczyć białe koronkowe majtki. Usłyszałem możecie już iść, chciałem też wyjść, ale pani powiedziała

-Rafał ty gzie się wybierasz?

Odwróciłem się przodem do pani, i usłyszałem podejdź bliżej. Wszyscy wyszli i zamknęli drzwi za sobą, zostaliśmy sami. Pani spytała mnie

-czemu nie uważałeś

-byłem zamyślony (odpowiedziałem)

-a można wiedzieć o czym tak intensywnie myślałeś?

-niestety nie, to jest tajemnica.

Pani rozłożyła trochę szerzej nogi i podciągnęła troszeczkę wyżej spódniczkę.

Zamurowało mnie, mój wacek jedynie się poruszał do góry. Pani powiedziała ja wiem o czym ty myślałeś i spytała chcesz to teraz zemną zrobić? Bez namysłu odpowiedziałem tak. Poczułem pani ręce na moich pośladkach, przysuwała mnie do siebie i zaczęła zdejmować spodnie, a potem bokserki. Mój fiut był tak nabrzmiały i tak wielki jak nigdy dotąd. Pani zdjęła bluzkę pod którą był kremowy stanik przez który było widać sterczące sutki. Następnie włożyła mojego fiuta w swoje usta i zaczęła obciągać. Po paru minutach eksplodowałem prosto w jej usta, połknęła wszystko na raz. Rozpięła stanik i ujrzałem jej piersi na żywo. Zacząłem je pieścić, gdy pani wstała i moją głowę opuszczała niżej. Doszłem do jej spódniczki, szybkim ruchem zdjąłem ją, a następnie zdejmowałem powolutku majtki. Miała na cipce wygolony wzorek w kształcie strzałki. Siadła na biurku, a ja pieściłem jej szparkę i od razu przeszłem do łechtaczek. Pieściłem jej cipkę tak mocno ze zaczęła jęczeć i stękać, nie mogła pozwolić sobie na głośne jęczenie bo byliśmy w szkole. Do pieszczenia językiem dołączyłem palca i od razu usłyszałem głośne jękniecie, wiedziałem już ze dostała orgazmu. Powiedziała wejdź we mnie, przystawiłem swojego gotowego członka do jej cipki. Wchodziłem powoli, poczułem że weszłem i od razu przyspieszyłem. W tym momencie pieprzyłem nauczycielkę która zaczynała znów jęczeć. Wsuwałem i wysuwałem najszybciej jak mogłem. Pani starała się głośno nie stękać ale usłyszałem szybciej i szybciej, na ostatku sił przyspieszyłem. Był to kolejny orgazm pani Aleksandry. Powiedziałem chcę panią zakosztować od tyłu. Oparła się rękoma o biurko, splunąłem na jej kakaowe oczko żeby zwilżyć otwór a następnie wsadziłem wacka i zacząłem pieprzyć ją od tyłu. Dołączyłem do tego jeszcze szybkie klepanie po pośladkach . Zaczęła znowu jęczeć, ale długo to nie trwało spuściłem się w jej dupcię. Na koniec pocałowała mnie w policzek. Ubrałem się i poszedłem.

Dodaj komentarz