Pierwsze doświadczenia

Czesć, mam na imię Tomek, mam 19 lat i jestem prawiczkiem. Tak po prostu wyszło. Mam dużo koleżanek, ale jakoś ciężko mi sie zakochać w odpowiedniej. Póki co czekam na tą jedyną. ALe nie pali się, dam radę:)

Od dawna lubię się masturbować. Robię to bardzo częśto, w różnych pozycjach, miejscach. Niedawno odkryłem super sposób na ekstra doznania. Kiedy już czuję że dochodze ( to fajowe uczucie w nogach :P) to wtedy przestaję sobie trzepac i pocieram część łączącą pupę z moszną. Kiedy to robie podniecenie lekko spada i orgazm odchodzi. Za chwilę wracam z powrotem do trzepania, kiedy czuję że zaraz wytrysnę to znowu pocieram ową wspomnianą część i tak jak najwięcej razy. Ostatnio udało mi się tak powtrzymać od wytrysku chyba z 15 razy, jest to coś niesamowitego, na prawdę jak bym przeżywał wielokrotny orgazm. Później kiedy decyduję sie na wytrysk to lepiej mieć przed soba pustą przestrzeń bo sperma tryska niesamowicie daleko :) Polecam :) Ale to tylko taki wstęp. Do rzeczy.

Zaprosiłem niedawno dosiebie ładną koleżankę Magdę. Lubieliśmy się, po prostu. Choć nie ukrywam że miałem z nią związane myśli erotyczne to nigdy nie myślałem o niej w kategorii mojej dziewczyny. No ale nigdy nic nie wiadomo. Więc Magda przyszła, oczywiście byłemsam w domu, przecież nie zaprosze dziewczyny jak ktoś jest :P Usiedliśmy, porozmawialiśmy grzecznie, mieliśmy się coś pouczyc ale niee, to nie był dobry pomysł. Rozmowa się kleiła więc po coi było ją psuć książkami. Pora roku była tak piękna, lato, gorąco, słonko świeciło – nic tylko podgrzewac atmosferę ;)Nagle ku mojemu zdziwieniu Magda spytała:

- Miałeś kiedyś dziewczynę?

Odpowiedziałęm że nie, że zawsze miałem pecha i podobały mi się te zajęte, albo szybko mi przechodziło zainteresowanie.

- Ja też nie. Czekam na tego jedynego :P Choć muszę ci się przyznać że w tym wieku ciężko bez partnera.
- Co masz na myślę – spytałem
- No wiesz, człowiek ma swoje potrzeby.
- Ano racja- odpowiedziałęm lekko zaczerwieniony, zawstydzony, w końcu poruszała temat wrażliwy.

- A ty nie masz swoich potrzeb?- Zapytałą z uśmiechem

- No jak każdy, mam , ale jestem prawiczkiem, przyjdzie i czas na seks – az samsię zdziwiłem że to powiedziałem. Ona chyba też. Ale chyba zobaczyła że odważyłem się na „trochę więcej” więc brnęła dalej.

- No to jaksobie radzisz z popędem – masturbujesz sie?

- No co to za pytanie, jak możesz – odpowiedziałem z lekkim uśmiechem .

- No śmiało nie krępuj się i tak wiem że to robisz.

- No to jak wiesz to pocp pytasz :P – spytałem drażniąc się.
- Bo mnie to ciekawi , po prostu. -Ja też nigdy nie uprawiałam seksu, onanizmto moje jedyne doświadczenie, na pierwszy raz to właśnie chciałabym zabawić się w ten sposób z chłopakiem.

Ależ się zdziwiłem. Dziewczyna właśnie powiedziałą mi że sie sama ze sobą zabawia. Nie wiedziałem jak zareagować. Uśmiechać się czy co? Co robić – idę na całośc, pomyślałem. Wielokrotnie marzyłem właśnie o wspólnej masturbacji z jakaś super laską, na pierwszy raz byo by to coś wspaniałego, zobaczyłem swoją szansę, pomyślaem – tyle lat na to czekałem, muszę coś z tym zrobić. Niech teraz uwolni się moja erotyczna natura, ten wielki kozak co jak jest sam to trzepie konia równo.

- No to widzę że oboje sie masturbujemy, masz ochotę popatrzeć jak ja to robię?

- yyy…no…pewnie – odpowiedziała.

Postanowiłem bez zbędbych ceregieli natychmiast się rozebrać. Magda coś mówiła w trakcje, jakieś poczekaj czy coś ale byłem zajęty zdjęciem ubrania a nie słuchaniem jej.

Za chwile stałem cały nagi przed nią ze stojącą pałą.
- Jeszcze nikt nie widział mnie nago. Jesteś pierwsza.
- Fajny penis. Jeśli chcesz to mogę cie zadowlić , pewnie twoja ręka ci się już znudziła – zaproponowała.
- Pewnie ale sama również musisz się rozebrać.
- Z największą przyjemnością.

Za minutę oboje byliśmy całkiem nago. Ależ miała fajne piersi, średnie, w sam raz. Widziałem że trzęsą się jej lekko ręce, to i tak mniej niż mi :). Sutki jej ostro sterczały, cipka była podobna do tych na filmach – wygolona, ładna. Powiedziałem jej:
- Połóż się na kanapie,zamknij oczy i rozszerz nóżki.

Zrobiła jak kazałem. Pomyślałem że zrobię jej minetę na przemian z palcówką. Dotykałem ręką jej cipki , potem lizałem, potem znówu gładziłem rączką, potem językiem, trochę z początki mi było ciężko się przełamać ale potemszło fantastycznie, bo Magda jęczała z rozkoszy. Mi też było cudownie, tak cudownie że drugą ręką bezwładnie się masturbowałem i wytrysnąłem obok kanapy. Magda za chwile doszła, wtedy wstała i zobaczyła co narobiłem.

- To ty juz? – spytałą
- Przepraszam, tak mnie podnieciłaś że wytrysnąłem praktycznie nie dotykając się.

- No to nie ma wyjścia – czekam aż stanie ci z powrotem bo musze ci się odwdzięczyć. Dziękuję ci, było super. Dziękuję ci że nie nalegałeś na seks. Wiekszośc chłopaków od razu chciałaby wsadzić, tobie wystarczyły pieszczoty. Kochany jesteś- powiedziałą do mnie.

Uśmiechnąłem się lekko. Czułęm się dumny :) Za jakieś 10 minut penis stał mi od nowa. Magda robiła mi laskę, loda, podobnie naprzemian jak ja jej :) To było super uczucie. Ponieważ niedawno miałem już orgazm teraz musiała się sporo wysilić żebym trysnął znowu. Ale stało się. Oboje zadowoleni ubraliśmy się, i postanowiliśmy powtórzyć kiedyś naszą zabawę.
b_win@wp.pl

Dodaj komentarz