Pierwszy raz

Jestem 18-letnim młodzieńcem o piwnych oczach i ciemnych włosach, wzrost 182, wysportowana sylwetka. Mój pierwszy raz był na basenie z piękną o rok młodszą Aśką- piękne ciało, długie nogi jedrne pośladki, ponętne piersi.
Z Asią byliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi często pisaliśmy ze sobą o seksie i takich tam, czasem całowaliśmy sie i macaliśmy ale nigdy do niczego nie doszło
Był to szkolny wyjazd na basen. Jak to przed wejściem do basenu … prysznic… na basenie kręciłem sie troche z Asią przy masażach wodnych itp. Gdy siedziała na murku basenu postanowiłem podpłynąć do niej, objąć znieść do wody i pocałować,macając ją po tyłku. Na basenie było miejsce odgrodzone od prądu jaki wywoływały dysze i tam było jak w [dżakuzi] nikt tam nie przebywał i nikt sie nie kręcił przy tym wiec postanowiłem ją tam zabrać. Patrząc sobie głęboko w oczy, zbliżyliśmy sie do siebie i i nasze usta sie spotkaly, przyparłem ją do murku i zapytałem :
- chcesz to zrobić ?
- tak ale niemoże to poczekać do powrotu do domu mam wolna chate na dziśiejszą noc rodzice pojechali na chrzciny. odparła
Zaryzykowałem ponieważ niemialem kondoma a postanowiłem jednak wejść w nią, zanurkowałem i opósciłem jej zębami majteczki po czym zrobiłem co do mnie należało, włożyłem jej swojego już bardzo twardego penisa. Powoli sie w nią zagłębiałem czując nieziemską rozkosz i słysząc jak mówi że pożałuje tego co zrobiłem. Olałem to. Przytulając ją i wkładając jej w cipke moją pałę pieściłem jej pośladki i postanowiłem jej lekko rozluźnić kakaowe oczko ponieważ chciałem w nią wejść od tyłu, zacząłem wkładac palca, ale było ciasno. Czułem ze zaraz dojde wiec wyjąłem ch*ja z pochwy i postanowiłem jej wypieśieć piersi, i tak zrobiłem. Zapytalem „Gdziem mam sie spóścić??” odparła żez” w tyłek”. lrkko wypieła sie opierając się o murek basenu a ja nakierowałem mojego „fernda” w jej tylni otwór , i zacząłem ją posówać najpierw powoli chciałem wyrobić otworek aby potem było jak po maśle. Następnie przyśpieszyłem swoje ruchy doprowadzaając Ją i siebie do orgazmu, spóściłem sie w jej kakałko. chciałem już podziekować a ona zniknęła pod taflą wody i wtedy poczułem że jej dotyk na moim ptaku. trzepała mi. Potem ogarneliśmy sie i popływaliśmy jeszcze. w drodze powrotnej powiedziała mi na ucho- „Dziekuje było cudownie ,ale wiedz że moja propozycja o seksie u mnie jest nadal aktualna”. Zostawiłem to bez komentarza.

W kolejnym opowiadaniu bedzie odpowiedz na pytanie czy skorzystałem z propożycji Asi.

Przepraszam za wszystkie błędy, mam nadzieję że się podobało opowiadanie i jeżeli bedą dobre ocenki to bedzie ich więcej.

Dodaj komentarz