Pierwszy raz z dużo starszym…

Witam, jestem Ania. Gdy miałam 18 lat, weszłam na czat erotyczny. Poszukałam chętnego z mojej miejscowości, która nie była zbyt duża,ale chętnych, było sporo. W końcu, pisałam z Tomkiem, 23 – letnim brunetem, o ciemnych oczach. Umówiłam się z nim na spotkanie.

Przyszłam do niego, o umówionej porze. Pocałowaliśmy się namiętnie na przywitanie. Widać było, że moja króciutka spódniczka go podnieciła, ponieważ od razu, zaprowadził mnie do sypialni. Położył się na łóżko i czekał, co zrobię. Położyłam się koło niego, i zaczęliśmy się całować. Podczas pocałunków, zdjął mi delikatnie majtki. Ale to mu nie wystarczyło, rozebrał mnie całą, a mi to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie – pomagałam mu w tym. Po chwili, zaczął lizać moją cipkę. Pierwszy raz, czułam język mężczyzny, w mojej cipce. Jęczałam z rozkoszy, było mi bardzo dobrze.

- No, suko, teraz ty zabaw się moim sprzętem.

Rozebrał się sam, nie musiałam mu nawet pomagać :) Powoli, wzięłam jego kutaska do buzi. Od razu, zrobił się większy.

- Zaraz się spuszczę, kotku. Gdzie mam to zrobić? – spytał.

- Gdzie chcesz, mi to obojętne – odpowiedziałam mu.

Nie minęła nawet minuta, a jego cała sperma, wylądowała w mojej buzi. Połknęłam wszystko, jak grzeczna suka. A Tomek, położył mnie na plecy. Założył gumkę, i wszedł we mnie, bez żadnego ostrzeżenia. Bolało, i to bardzo. Krzyczałam, a krew kapała z mojej cipki. Ale on miał to gdzieś, pchał go z całej siły, a ja krzyczałam z bólu, masując swoje cycuszki i łechtaczkę.

- Błagam,przestań!!!!! – krzyczałam.

- Nie, kurwo, bo wiem, ze ty to lubisz – wrzasnął. Chwilę później, oboje doszliśmy.

Teraz, powtarzamy to, przynajmniej raz dziennie.

Dodaj komentarz