Pierwszy raz z sąsiadką

O,tóż zdażyło sie to pewnego zmrożnego dnia miałem ok 16 i bardzo chciałem przeżyć pierwszy raz przed 18 ale nie ważne .

tego mrożnego dnia wracałem ze szkoły do domu i jak codzień zauważyłem moją sąsiadke ależ z niej laska nawet nie da sie opisać jej urody , wszedłem do domu nikogo niebyło rodzice wracają za 2 dni koło 20 00 więc postanowiłem sie rozerwać moja młodsza siostra była ze mną ale gdzieś wyszła byłem sam poatanowiłem troche po podglądać moją sąsiadke jednak gdzieś wyszła znowu :( zdrzemnąłem sie i opudziłem sie koło godziny 17 30 i zauważyłem że moja sąsiadka idzie do łazienki rozbierała sie po drodze jak mnie to podnieciło zobaczyłem tylko ją w bieliżnie ale i tak sie podjarałem byłą to godzina 18 00 ..

około 21 00 położyłem siostre spać miała 11 lat musiałem jej dać tabletki na mocny sen bo rodzice kazali zasnęła i nic nie czuła do rana .. po 1 h pomyślałem żeby ją sobie obejrzeć wszedłem do jej pokoju zapytałem cicho śpiz ??

nic nie słyszła bo śpi snem kamiennym . podszedłem do łóżka i odkryłem ją ah.. piękną miałem siostre pryrodnią mała blondynka szczypła już miała małe piersi rozebrałem ją z pirzamy i ukazały mi sie jej sutki i lekko owłosiona cipka stanoł mi fiut . spała jak zabita zacząłem ją lizać w między czasie sie rozebrałem lizałem ją po całym ciele i sie masturbowałem dotykałem wszystkiego wylizałem i wymiętoliłem cipke dupcie cycuszki i wylizałem jej usta postanowiłem ją zerżnąć włożyłem jej w pizde mojego chuja coś mnie zabolało ale póżniej sie tylko bałem żeby sie nie obudzia zacząłem ją posuwać rżnąć na kilka sposobów aż w końcu myśłame że jej sie spuszcze w pizde ale nie wyjałem i naszczęście tylko na cycuszki szybko ją wytarłęm i poszedłem spać następnego dnia o godzinie 17 45 poszedłem do sąsiadki pod pretekstem tego że u mnie sie zapchała toaleta i chce mi sie sikać wpuściła mnie bez pytań i powiedziała że muśi na 10 minut wyjść z domu bo zapomniła cukru do ciasta . gdy wyszła TAk mam 10 minut włączyłem tele i nagrywałem wszystko co robie poszedłem do łazienki i zabrałem pare przepoconych stringów i pare przepoconcyh biustonoszy poszedłem do jej pokoju wziałem jej majtki i jej biustonosze położyłem sie na jej łóżko stringi w dłoń i zacząłem sobie walić końa tak tak spuściłem sie na jej stringi i na łóżko OJJJJ o tak tak jeny weszła szybko zchowałem jej żeczy pod łóżko i wyszedłem jedna zostawiłem otwarte dżwi od podwórka poszedłem do siebie i czekałem aż pujdzie pod prysznic tak weszła poszedłem do jej domu wszedłe i lekko uchyliłem dżwi od łazienki JAK boska myślałem że sie spuszcze odrazu ale jezu smarai zauważyła mnie co teraz uciekać jeny jeny ale nie powiedziała że mam sie rozebrać i wejść pod pryzsnic chce sie zabawić oke pomyśałem wszedłem zącząlem sie z nią lizća potem i obciągnęła jak w niebie oh bosko zacząłem stękać moja 18 cm pała nie mieściła jej sie w ustach potem wzieła go między cycki pięknie odwróciłą sie do mnie tyłeczkiem i wzieła mojego rumaka i włozyła go sobie w pizde zaczęłem ją posuwać oooooo hohohoh

rżnij mnie pierdol mnie krzyczała aż wkońcu spuściłem jej sie w pizdzie bosko potem poszliśmy spać obok siebie i tak zaliczyłem muj ZAJEBIASZCZY 1 raz

Dodaj komentarz