Przygoda Z Filipem cz. 1

Poznaliśmy się przez internet i dzieli nas 8 lat różnicy. Planowaliśmy to od dawna lecz to dziś jest nasze pierwsze spotkanie. Jestem u niego w domu na łóżku, w białych stringach, gorsecie, pończochach cała na biało. Obok siebie mam wiele różnych zabawek erotycznych… na pewno się przydadzą. Gdy tak myślałam nagle Filip wszedł do swojego pokoju z walizkami w rękach. Z jego twarzy było można zobaczyć zdziwienie. Długo nie czekał ściągnął koszule i skoczył na łóżko. Zaczął mnie całować najpierw w usta. Zaczął mnie rozbierać. byłam tak zdziwiona że nie wiedziałam co robić. Zaczął schodzić coraz niżej całował mnie po szyi a ręką gładził moje uda. Po chwili już byliśmy nago. Wiedząc że sprawi mi przyjemność zeszedł jeszcze niże, bardzo niżej. Zaczął lizać moją muszelkę, byłam już tak rozpalona i nagle przestał.
- Czemu? Zapytałam
-Zobaczysz sprawi ci to wielką rozkosz. Odpowiedział i się uśmiechnął
- A tak w ogóle to cześć… Powiedziałam zawstydzona. – No cześć a teraz wiesz co robić… Powiedział po czym zamilkł. I długo nie myśląc złapałam jego penisa i powoli zaczęłam go lizać.
- O to chodziło? Powiedziałam na chwile przerywając.
- Tak… robisz to idealnie! Powiedział a następnie pchnął mnie na łóżko. Ze zdziwienia nie wiedziałam co robić. Wszedł na mnie i powoli zaczął wkładać mi członka. Przybliżyłam się co spowodowało wprowadzenie jego całego penisa we mnie. Dyszałam coraz mocniej i już prawie szczytowałam. Nagle zaczął coraz mocniej i mocniej aż zaczęłam krzyczeć na cały jego dom.- To chyba twój pierwszy raz, co? Powiedział.
- T-t-tak a co? Powiedziałam niepewnie.
-Lubię takie. Po tych słowach wszyscy zamilkli.

5 Comments

Dodaj komentarz