Przyjaciółki

Przyszły do mnie dwie moja przyjaciółki: Ola o czarnych włosach i Natalia, rudowłosa. Oczywiście trochę pogadaliśmy itd. One zaczeły temat o ubraniach a ja położyłem się na łużku i zasnąłem. Kiedy otworzyłem oczy okazało się że mój penis wystaje ze spodni a obok łóżka klęczą obie dziewczyny. Ola jest w samych skarpetkach a Natalia całkiem nago. Rudej spływała moja sperma z brody na piersi. Były lekko zdziwione i przerażóne.
-Jak było?-Spytałem.
Natalia tylko się uśmiechneła.
-Tam jest łazienka. Idżcie się umyć.-Zrobiły jak kazałem.
Po dłuższym namyśle stwierdziłem że nie mogę zmarnować takiej okazji. Wpadłem do łazienki, zobaczyłem że Natalia siedzi już czysta i ubrana a Ola właśnie jest pod prysznicem.
-Co ty chcesz?-Krzykneła Natalia.
-Rewanż!-Odżekłem.
Wszedłem pod prysznic do Oli. Przykucnąłem i postawiłem jej stopę na moim ramieniu. Najpierw zaczełem całować jej nogi i wsadzać w cipę palce. Po chwili pod prysznic weszła (w ubraniach) Natalia. Zaczeła mnie całować a ja ją. Trwało to krótszą chwilę. Po pewnym czasie wyszliśmy spod prysznica. Położyłem się na podłodze. Natalia położyła się na mnie i uprawialiśmy seks na hiszpana. W tym czasie lizałem cipkę Oli. Po jakimś czasie spuściłem się Natalii do buzi. Ola położyła się na ziemi i otworzyła usta. Natalia wypluła całą spermę do jej ust. Ola powtórzyła to tyle że ona wypluła moje nasienia na stopy Natalii (które były bardzo ładne) a następnie ponownie zlizała spermę. Natalia schyliła sie opierając się o pralkę a Ola nałożyła mi na penisa prezerwatywę. Wsadziłem Natalii i ruchałem ją a Ola lizała pośladnki Natalii. Po pewnym czasie nastąpił wytrysk do prezerwatywy. Wyjąłem Natalii. Ola delikatnie zdjeła mi prezerwatywę (nie wylewając z niej spermy) i włożyła sobię ją do ust. Gryzła ją jak gumę aż połkneła całą spermę. Natalia w tym czasie założyła mończochy i stringi które wyjeła ze swojego plecaka. Ola wyjeła z ust już pustą gumkę i dała ją Natalii. Ona zaś włożyła sobie ją w przednią część string. Następnie Natalia zaczeła robić mi loda a Ola lizała mnie po jajach. Nastąpił wytrysk i zlałem się Natalii na twarz. Ola powoli zlizała spermę z jej buzi.
KONIEC

Dodaj komentarz