Przyjemny sex

To było neidawno kilka mies. temu. ja i mój chłopak Kacper mieliśmy po 16 lat. on miał prawie 17. Byłam jeszcze dziewicą, Kacper o tym wiedział. Zawsze mówiłam mu że swój pierwszy razchce zrobić dojrzale i normalnie, bez analnych zachowań. On mówił zawsze : a z kim ? . zawsze odpowiadałam że z nim. wtedy zawsze zaczynaliśmy się całowac. Wiedzieliśmy że nam wyjdzie więc wybraliśmy się razem na wakacje. Kacper był w domu dziecka z którego uciekł w czym mu pomogłam, a moi rodzice byli cały czas za granicą więc nic nie wiedzieli. Pojechaliśmy nad morze, zamieszkaliśmy w małym , drewnianym domku. Pewnego wieczoru wybraliśmy się na plażę . O zachodzie słońca rozmawiało nam się cudownie. Cały czas o miłości i tych sprawach. Nagle zaczęliśmy się całować ! . Poniosło mnie i powiedziałam mu : Kocham cię, zrobie dla ciebie wszystko !. On wziął mnie na ręcę i dalej mnie całował. Poszliśmy do domku , położył mnie na łóżko . usiadł koło mnie i zaczął mnie całować po ustach, szyi i dekoldzie. Powiedziałam mu żeby robił ze mną co zechce. On mówił : nie zrobię ci tego, nawet nie mów tak . ! skrzywił się i usiadł tyłem do mnie . usiadłam za nim . przytuliłam się do niego i powiedziałam my : skarbie, nie denerwuj się . on bbył bardzo spięty więc zrobiłam mu masaż . powiedział że jakby mnie stracił nie wie co by sobie zrobił . byłam już zmęczona więc położyłam się spać, tak samo jak kacper. w tą gorącą noc spałam w samj prześwitującej bluzeczce na ramiączka i bokserkach . od spał tylko w bokserkach, jak zawsze.
w tę noc spaliśmy przytuleni do siebie. obudziłam się o 22:00 , wstałam i zrobiłam sobie do picia herbatę . kacper wstał za mną i na paluszkach podszedł do mnie. Złapał mnie w pasie i pocałował w szyję. z rąk wyleciał mi czajnik, z zimną wodą. poszliśmy do łóżka. położyłam się a on obok . usiadłam mu na nogi . zaczęłam paluszkiem jeździć po jego klacie . ;**.on wstał i powiedział do mnie : na pewno tego chcesz ? .. mówił, aby upewnić się o nasze bezpieczeństwo . zawahałam się chwile i dopowiedziałam : z tobą ? .. t-tak ..
pocałowałam go namiętnie w usta, , zaczęłam powoli zdejmować mu bokserki , a on mi koszuleczke . następnie zdjął mi bokserki. on nie był już prawiczkiem, więc miał doświadczenie. zaczął lizać mi cipeczke a ja oddychałam szybko z rozkoszy . powiedział : inne chcialyby to robić analnie . ty jesteś normalna ;*. zaczęłam dotykać mu jego klejnoty. spojrzał się na mnie a ja tka się skrępowałam że odechciało mi się wszystkiego. potem uśmiechnął się i zapytał czy wezmę go . nie wiedziałam o co chodzi. więc on powiedział zawstydzony. : .. do buzi . skrępowałam się strasznie i włożyłam go całego do buzi. za początku miał straszny smak ale z coraz to większym momentem podobało mi się to. ogarnęła mnie fala namiętności. bez pytania włożył mi go w cipke . chciałam jęczeć ale wiedziałam że będę strasznie zdenerwowana i siedziałam cicho. powiedział do mnie : kochanie, jeśli tego nie chcesz to nie zmuszam cię do niczego . ! . ja uparłam się i powiedziałam że chcę. a on powiedział : nie wstydź się wyrażać swoich uczuć, Natalia. nie udawaj że nie możesz wydawać głosów. wkurzyłam się a on powiedział : nie wstydź się.
zaczął bardzo delikatnie mnie posuwać. jęczałam cicho z rozkoszy. zaczął robić to szybciej i szybciej. zaczęłam głośną jęczeć i stękać. łzy leciały mi po policzkach . on troszke zwolnił i powiedział że jest przyzwyczajony do troche innych emocji. powiedziałam : nie patrz na mnie, nie słuchaj mnie, rób co chcesz. !. zaczął mnie posuwać jak kurwe, w końcu inne panienki tego potrzebują. jęczałam bardzo głośno . mówiłam mu : wolniej, wolniej . !
robił to co mówiłam – nie słuchał mnie. wyjął go i zaczął pieprzyć mnie w dupsko . od tyłu złapał moje cycki i zaczął bawić się nimi.
mówiłam : kacper, na prawdę uspokój się. nie dawało do rady, a przeciez nie mogłam uciec jak debilka. sprawiało mi to przyjemność. i nagle przypomniało mi się że nie robimy tego bez zabezpieczenia. chciałam coś powiedzieć ale on zaczął masować sobie kutasa, i jak zaczęłam mówić : kacperku…… wsadził mi go do buzi . i nagle w środku coś we mnie trysło . to była jego sperma. poszłam do toalety i wyplułam wszystko . owinęłam się w ręczknik i zaczęłąm cicho płakać . on pukał w drzwi i mówił : niunia, otwórz .
ja mówiłam : nie , nie . !
kacper zamknął się w sobie, myślał że to jego wina. wyszłam z łazienki, w rozmazanym makijażu. on gdy mnie zobaczył od razu podbiegł do mnie i powiedział : Natuś, przepraszam cię bardzo, na prawdę nie chciałem, wybacz mi . ! zamknęłam oczy i powiedziałam cicho : odejdź kacper.. odejdź . od usiadł na łóżku i zaczęliśmy rozmawiać. ja przez tą rozmowę zaczęłam płakać. powiedział : jestem gnojem, nie kochaj mnie, rzuć mnie . ! znajdź lepszego . ! ubrał spodnie, kosuzlkę i wziął buty i telefon w rękę. gdy otworzył drzwi pobiegłam w samym ręczniku za nim. płakałam cały czas. on powiedział że nie da sobie mnie skrzywdzić . uciekł a ja zosałam pod drzewem i zaczęłam płakać. zaczęłam drzeć się : i co ? teraz mnie zostawisz ?!. wrócilł. powiedział : nie zasługuję na ciebie. gładził swoją ręką po moim poliku . powiedziałam że zabiję się jak mnie zostawi, on wrócił ze mną do domu. wyzywałam go strasznie, że ejst zdrajcą, chciał mnie zostawić itp. on poweidzał : mów o mnie co chcesz, zasłużyłem na to . nie mógł cały czas zasnąć. osiadłam mu na kolanach, zdjęłam bokserki. on powiedział : co ty robisz ?.. wzięłam do buzi jego narząd a on czuł sie jak w niebie. robiłam mu dobrze przez jakieś 5-6 minut. on powiedział że zaraz eksploduje i mam odejść. a ja mówiłam że poświęcę się dla niego . on powiedział : nati, odsuń się już. odsunęłam się i położyłam się. kacper załatwił swoje sprawy i położył się obok . pocałowałam go w usta i przytuliłam go. spaliśmy do 11:30 :D:D. było cudownie . <3

Dodaj komentarz