Rodzinne wakacje

Na początek zaznaczę, że uwielbiam seks, i nie jestem dziwką, poprostu lubię się ruchać.
Cała historia jest prawdziwa.
Pewnego ciepłego dnia około godziny 15 przyjechał do mnie kuzyn. Chata była wolna, więc go wpuściłam. Chciał soku, więc mu nalałam. Kiedy nalewałam on stał za mną i wpatrywał sie w moją pupe. Powiedziała mu żeby tego nie robił, ale nie posłuchał mnie. Dałam mu tego soku i usiadłam na tapczanie. On usiał koło mnie i chwycił mnie za kolanko. Odłożył sok i powiedział, że ja mu sie podobam. Powiedziałam mu, że ma sie puknąć w głowe i, że ma wyjść z mojego domu. On jednak powiedział, że to prawda. I że nie wyjdzie.

Chciałam wstać, lecz on pociągnął mnie za kolano i powiedział, że mam rozebrać bluzke. Powiedziałam mu, że on chyba oszalał, ale niestety był całkiem poważny. Nigdy sie tak nie zachowywał. Coś w niego wstąpiło. Chwycił mnei za ręke i przydusił do poduszki. Włożył ręke do majteczek i smyrał palcami po wejściu do mojej szparki. Od razu zrobiło mi sie gorąco i dostałam chcice. Nic nie mówiłam. Wyginałam sie smiało. Powiedziałam, że ma mnie całą rozebrać i włozyć kondona, bo inaczej nie ma mowy na ruchanko. Zrobił co kazałąm. On jednak zaczął mi ssać sutki i lizać dupe. Niewiedziałąm co mam robić. On usiadł na kanapie i powiedziaał, że mam usiąść na niego i poskakać troche na nim. Zrobiłam co kazał. Skakałam i skakałam i już miałam dość. Zeszłam z niego i usiadłam w pozycji na pieska. Włożyła mi od tyłu. Było mi cudownie kiedy nagle do pokoju weszła moja siora. Zaczęła krzyczeć i sie wydzierać co my robimy.
Powiedziaałam jej, ze ma być cicho i podejść do mnie. Krystian do niej podszedł i ją rozebrał. Ona jednak nie wiedziala co ma robić. Ja zaczełam jej lizać cipke… a krystian zaczął mi na nowo wpychać do pupy.. W dodatku wepchnął mi dwa palce do cipy, więc miałam obydwie dziurki zapełnione. Było mi cudownie.
Julka moja siostra podeszłą do niego i zaczela mu lizac kutasa…. Ja stałam obok niej i zaczęłam mu walić konia. Na moją twarz wystrzeliła gorąca sperma…… Było mi cudownie kiedy nagle do pokoju weszedł kolega mojego kuzyna. Byłam pzrestraszona, bo nie wiedziałam co mam robić. On sie także rozebrał, załozył kondona i przystąpił do akcji. Chwycił mnie za ręke i powiedział na pieska suko. Zrobiłam co kazał. Byłam przetraszona, bo nigdy takiego debila brzydkiego nie widziałam. Zaczął mi wpychac, a to bolało jak cholera. No cóż miałam co chciałam. Ból i rozkosz w jednym. Wpychał mi go coraz mocniej. W miedzyczasie moja siorka robiła lodzika kuzynowi. Kiedy skończył mi wpychać powiedział, żebym sobie na nim troche poskakała. Zrobiłam co kazał. Nabiłam mu sie na kutasa (był wielki) i skakałam. Kiedy skończyłam w końcu Kolega kuzyna podszedł do mojej siostry i ona musiała robić to samo co ja. Było cudownie, bo nigdy nie pzrezylam takiego czegoś. Kuzyn był bardziej delikatniejszy, bo powiedział, że moge sobie z nim zrobić co ze chce, wiec najpierw zaczelam mu robić lodzika. Ssałam jak mogła, aż w końcu on spuścił mi sie na twarz. Goraca sperma wyleciała na moją twarzyczke. Zaczelam połykac i zlizywac resztki. Kiedy wszyscy skonczyli każdy sie ubrał