Romantycznie

Jest noc. Ciepła, jasna od ogromnego księżyca noc. W pokoju tli się delikatny płomień świeczek porozstawianych na wszystkich możliwych pułkach. Z kąta dochodzi cichutkie brzmienie zmysłowej muzyki chillout. Na biurku stoją dwa wysokie kieliszki szampana i słodkie truskawki. Nagle drzwi od łazienki się uchylają. Wychodzi ona- średniego wzrostu brunetka z niebieskimi oczami, w uroczej, jak twierdził grzywce. Ubrana jest w… praktycznie w nic. Ma na sobie czarne buty na wysokim obcasie, skąpą czarną koszulę nocną, błyszczącą w blasku księżyca i świeczek, ledwo zakrywającą pupę. Pod spodem czarny koronkowy biustonosz, majteczki oraz czarne, zmysłowe pończoszki. Staje przed przystojnym, męskim młodym mężczyzną leżącym na łóżku w stanie wysokiego rozproszenia i uwydatnienia swojej męskości poprzez obcisłe bokserki. Dziewczyna zaczyna delikatnie i zmysłowo poruszać się przed chłopakiem, w rytm ich ulubionej na takie okazje muzyki. Staje tyłem do niego i zdejmuje koszulę. Zmysłowo porusza pupą, odwracając się z powrotem przodem do niego. Masuje swoje piersi bardzo dokładnie, jej ręce zaczynają błądzić po całym jej ciele. Mężczyzna wstaje i podchodzi do niej. Zaczyna ją delikatnie głaskać po twarzy i całować. Jej ręce krążą po całym jego ciele, podobnie jak jego po jej. Popycha ją na łóżko. Dziewczyna miękko upada, prężąc się przy tym jak dziki kot. Rozchyla nogi, a on kładzie się na niej. Zaczyna obłędnie lizać ją po szyi, penetruje języczkiem, każdy, nawet najmniejszy fragment jej ciała. Schodzi coraz niżej i niżej, zatrzymując się na jej kroczu. Masuje i całują ją przez majteczki. Dziewczyna cichutko pojękuje z rozkoszy, w jaką ją wprowadza. Po pewnym czasie nie wytrzymuje i siada na łóżku zaczynając go dziko całować. On rozpina jej biustonosz i masuje jędrne piersi, niemałych rozmiarów. Zatapiają się w pocałunkach, przeplatanych całowaniem jej piersi. On robi to bardzo dokładnie. Jednym palcem drażni jej sutka, a drugą pierś pieści zębami, językiem, ustami. Delikatnie przygryza jej sutka, by zaraz załagodzić ten niewielki ból delikatnym drażnieniem języka.

Po dłuższej chwili dziewczyna kładzie go na plecach i rozpoczyna penetrację każdego zakamarka jego ciała. Jej języczek błądzi wszędzie. Poczynając od ust, poprzez uszy, szyje, tors, seksowny i śliczny dołeczek, odwraca go na brzuszek, całuje kark, kręgosłup, całe plecy, z powrotem kładzie go na plecach i zaczyna całować jego podbrzusze. Robi to z ogromną precyzją, ponieważ wie, że pobudza to jego wyobraźnię. Jej ręka wędruje na jego penisa i zaczyna go masować przez bokserki. Po chwili dziewczyna nie wytrzymuje i zdejmuje chłopakowi bieliznę. Jej oczom ukazuje się sporych rozmiarów, niewątpliwie męska męskość. Łapie go odrobinkę pod główką i zaczyna wykonywać rytmiczne ruch w dół oraz w górę. Ruchy stają się coraz szybsze, by zaraz je zwolnić i zatopić jego penisa w ustach, nie przestając wykonywać rytmicznych ruchów dłonią. Języczkiem wodzi po jego główce, następnie wzdłuż całej długości, tak jak on lubi, aż dociera do jąder. Na początku delikatnie je liże, po czym bierze całe do ust i delikatnie ssie. Chłopak coraz głośniej pojękuje, co jest dla dziewczyny znakiem by zajęła się członkiem. Z powrotem bierze go w dłoń oraz usta i wykonuje na przemian szybkie i wolne ruchy w dół i górę, co pewien czas wkładając go do samego gardła.

Teraz on kładzie ją na plecach i zdejmuje czarne, koronkowe majteczki. Leży przed nim już tylko w czarnych pończoszkach.

Rozchyla jej delikatnie nogi i zaczyna kciukiem masować łechtaczkę. Dziewczyna robi się coraz bardziej wilgotna, co jest dla niego znakiem, by włożył swojego palca w jej dziurkę. Na początek wsuwa delikatnie jednego i wyjmuje, potem drugiego. Wkłada je całe zagina końce placów i zaczyna wewnątrz drażnić ścianki jej pochwy. Doprowadza ją to do szaleństwa. Wije się na łóżku i coraz głośniej jęczy. Drugą ręką rozchyla jej wargi i końcem języczka drażni łechtaczkę. Początkowo powoli, ale z czasem robi to coraz szybciej. Coraz szybciej również wkłada i wyjmuje palce z jej pochwy. Wyjmuje palce i wkłada języczek do środka, po czym wodzi nim po całej długości. Dziewczyna wstaje i zbliża się w kierunku biurka. Siada na nim. On podchodzi do niej, rozchyla jej nogi i wkłada swojego penisa. Robi to najpierw powoli i płytko, jednak chwilę później jego ruchy stają się coraz głębsze i szybsze. Oboje pojękują z rozkoszy. Zdejmuje dziewczynę z biurka i opiera ją o nie. Teraz wchodzi w nią od tyłu sprawiając sobie i jej ogromną przyjemność. Jej pośladki delikatnie falują od uderzeń jego ciała, a plecy są bardzo seksownie wygięte w dół. Po chwili znowu zmieniają pozycję. On siada na łóżku, a ona na chłopaku plecami do niego. Zaczyna podskakiwać. ON doskonale widzi jej pośladki, plecy i swojego penisa zanurzającego się i wynurzającego z jej ciała. Po dłuższej chwili wychodzi z niej a ona kładzie się na boku prosząc, by ten w nią wszedł. Robi to od razu. Oboje są już bardzo podnieceni. Ich oddech staje się coraz szybszy i głośniejszy, pojękują coraz częściej. Ruchy stają się bardziej rytmiczne i szybsze. Po chwili ciszę pokoju zagłusza krzyk obojga, krzyk ulgi i niesamowitej rozkoszy. Dziewczyna odwraca się przodem do chłopaka. Patrzą sobie głęboko w oczy. „Kocham Cię, Najdroższa”. „A ja kocham Ciebie. To był wspaniały seks.” Po czym zasypiają w swoich ramionach, pachnąc niesamowitą namiętnością i ogromną miłością.

Dodaj komentarz