Rozdziewiczenie Analne

Od zawsze kręcił mnie sex analny i sex na dwa kutasy jednak nigdy nie miałam okazji spróbować.

Do czasu, aż nie podłączyłam sobie internetu. Przeglądając któregoś dnia strony erotyczne w sieci natknęłam się na ogłoszenie 2 facetów mniejwięcej w moim wieku ” rozdziewiczymy dupkę chętnym paniom, mamy odpowiedni sprzęcior i sposoby”. Zadzwoniłam jeszcze tego samego dnia i umówiliśmy się na spotkanie.

Okazało się ze pnowie są dość przystojni więc nie było problemu z oddaniem im moich dziurek.

Udaliśmy się do mojego domku pod miastem.

Bez zbędnych rozmów wyskoczyliśmy z ciuchów.Stanęłam naga na środku pokoju. Jeden z chłopaków wyciągnął z plecaka niezbędne akcesoria: wibratory, lubrykant i oczywiście korki analne.

Teraz mogliśmy przystąpić do dzieła. Panowie zajęli się jenocześnie moimi obiema dziurkami. Jeden polożył się na podłodze usiadłąm mu na buzi cipą żeby ssał, masował i robił palcówe w cipie, drugi robił mi to samo w wypiętej dupie. Najpierw wkładał jeden palec, potem dwa, potem trzy, potem cztery. A gdy wydałam z siebie pierwszy jęk rozkoszy Wojtek sięgnął po korek analny leżacy na stole wstrzyknął mi w dupę lubrykant i wpakowaął mi korek w dupsko do samego końca.

zawyłam z rozkoszy nie przypuszczalam ze to takie fajne. Korek został w mojej dupie,żebym się przyzwyczaiła. W nagrodę obciągnęłam chłopakom sterczące kutasy. Niesamowite doznanie obciągać z korkiem w dupie. Gdy skończyłam zrobiłam drinki. Okazała się,że za słabe i chłopakom ne smakowały. Stwierdzili więc, że jestem nie grzeczna i trzeba mi zmienić korek na większy na co ochoczo przystałam. Wypięłam dupę i wpakowano mi do niego większy korek co dało jeszcze przyjemniejsze doznania. Chłopacy zacęli opowiadać o ostatniej orgii na jakiej byli, gdy przyszła kolej na mnie nie miałąm się czym pochwalić i znowu poniosłam karę tym razem największy korek analny wylądował w mojej dupie nieźle ją rozpychając.

Dopiliśmy drinki i zauważyłam ze pałay chłopaków są gotowe do dalszej zabawy.

Jeden z nich położył się na podłodze. Dosiadłam jego ogromnego kutasa jednocześnie ssąc kutasa drugiego z chlopaków. Ten którego kutasa miałam w cipie zaczął mi wkładać i wyjmować korek. Zmieniliśmy pozycję tym razem korek został wyjęty z mojej dupy i chłopcy walili mnie na dwa kutasy. Niesamowite przeżycie.

Teraz gdy się masturbuję lub z kimś piepszę nie dojdę bez korka analnego w dupie. Czasem gdy jestem podniecona wkładam sobie sam korek w dupę i tak chodzę po domu. Nie ma to jak orgazm analny lub masturbacja odbytu.

Dodaj komentarz