Rozdziewiczenie w łazience

Mam na imię Marcin. To co tutaj opowiem miało miejsce około 5 miesiecy temu.Zaczeło się od tego że Martyna nudziła się sama w domu.Zadzwoniła wiec czy bym nie przyszedł.Jej rodziców nie było wyjechali na służbowy wyjazd z pracy.
Kiedy zapukałem do jej drzwi otworzyła pięknie ubrana. Przywitaliśmy się jak zawsze i poszliśmy przed telewizor. Rozmowa się kleiła i w pewnym momencie zeszliśmy na intymne temmaty. Zwierzyła mi się że jej kuzynka jest już po pierszym razie z chłopakiem i że ona też by chciała. Usmiechnełem się i powiedziałem żeto jest poważna decyzja i musi o tym dokładnie pomyśleć.Powiedziała że jest gotowa.Wiec ustaliliśmy że weźmie prysznic i spróbójemy.Poszła do łazienki.Mineło z 8-10 min gdy usłyszałem z łazienki ciche wołanie mojego imienia. Postanowiłem podejść bliżej. Powiedziała wejdź.Gdy weszłem pod prysznicem stała cała goła. Jej piersi stały nabrzmiałe a myszka była różowa i mokra. W moich spodniach poczułem wyraźny ruch w górę. Podeszła i zaczeła mnie rozbierać. Za chwilę staliśmy koło siebie cali nadzy.Zaczełem piescić jej piersi.Stękała z podniecenia.W końcu dobrałem się do jej myszki.Zaczełem pieśćić palcami i językiem.Byla niesamowicie mokra.
Ona zrobiła mi loda aż w końcu doszłem.Na jej ciało poleciało bardzo dużo spermy co ją podnieciło. W końcu położyliśmy się koło siebie. Zapytałem czy napewno tego chce powiedziała że bardzo. Powoli wepchałem jej maczugę do środka aż nagle zapiszczała. Zobaczylem że z jej myszki wycieka krew. Zapyałem czy boli. Ona powiedziała że najgorsze już za nią i mam nie przestawać. Od tej pory kochamy się regularnie i jest bardzo miło.

Dodaj komentarz