Seks praktyka z sąsiadką

To zdarzyło się 2 dni temu. Był lipiec i chyba najgorętszy dzień w ciągu całych wakacji. Na zewnątrz był taki skwar, że aż nie chciało się wychodzić, więc postanowiłem zostać w domu. W pewnej chwili zauważyłem przez okno moją 19-letnią sąsiadkę Olę pływającą w basenie. Dawno jej nie widziałem, a przecież mieszkamy obok siebie i jesteśmy w tym samym wieku. Krzyknąłem do niej i się przywitałem, a następnie spytałem:
- Jak tam woda?
- Przyjdź i sam się przekonaj
Nie miałem więcej pytań, a poza tym chciałem zobaczyć jej boskie ciało, więc szybko ubrałem kąpielówki i przeskoczyłem przez płot.
Ujrzałem całkiem spory basen, a w nim pływającą Olę.
Gdy mnie ujrzała, to wyszła z wody i złożyła mi przyjacielski uścisk.
Miała na sobie niebieskie bikini, które doskonale uwydatniało jej kształty: dosyć jędrny, choć niewielki tyłeczek oraz średniej wielkości piersi, na których leżały jej blond włosy. Prawie mi stanął, więc szybko wskoczyłem do wody, ale Ola i tak chyba to zauważyła, bo odczekała chwilę zanim do mnie dołączyła.
Popływaliśmy trochę, po czym wyszliśmy na leżaki się poopalać. Rozmawialiśmy o dawnych dziejach i o tym co się zmieniło w nas, a co pozostało takie samo. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat seksu. Ola spytała mnie czy już to robiłem, więc odpowiedziałem uczciwie, że nie, bo nigdy nie było okazji. Wtedy spytała czy bym chciał to zrobić z nią. Przez chwilę mnie zatkało, bo jeszcze nigdy żadna dziewczyna nie złożyła mi takiej propozycji. Jednak po namyśle zgodziłem się i postanowiłem skorzystać z okazji.
Weszliśmy do środka i jak się okazało jej rodziców nie było, gdyż wyjechali na tydzień nad morze. Przeszliśmy przez salon i po chwili znaleźliśmy się już w pokoju dziewczyny. Już chciałem ściągnąć kąpielówki, ale Ola mi przerwała i powiedziała, że ona to zrobi, po czym uklęknęła przede mną i zdjęła mi kąpielówki zębami. Następnie kazała mi zrobić to samo z jej strojem, więc szybkim ruchem odpiąłem jej stanik, z którego wyskoczyły soczyste cycuszki dziewczyny, a następnie zerwałem jej majtki zębami.
Wtedy po raz pierwszy ujrzałem Olę w pełnej okazałości. Wyjęła z szuflad prezerwatywę i nałożyła mi ją na mojego sterczącego już penisa. Pocałowała mnie wpychając mi język do buzi, więc zrobiłem to samo. Nagle popchnęła mnie na łóżko i szybko na mnie wskoczyła, nabijając się na moją pałę. Zaczęła mnie ujeżdżać, jęcząc przy tym ponętnie. Powiedziała mi, że mam ją złapać za cycki i że mogę robić z jej ciałem co tylko chcę, więc wymiętosiłem jej cycuszki, a potem jednym ruchem obróciłem ją na drugą stronę. Położyłem się na niej i zacząłem w nią ładować. Doszedłem dosyć szybko, ale nie miałem dość.
Kazałem więc Oli wstać, a ona jakby wiedziała co chcę teraz zrobić, wypięła tyłeczek i droga do raju stała otworem. Rozszerzyłem jej dziurkę rękoma i bez wahania wsunąłem swojego kutasa do jej wilgotnej szparki. Zacząłem go wsuwać coraz mocniej i szybciej, a od przodu robiłem jej palcówkę. Jęki zamieniły się w krzyki, które po chwili ustały, gdyż oboje doszliśmy.
Byliśmy zmęczenie, więc zrobiłem Oli minetkę, a ona mi obciągnęła. I tak zakończyliśmy nasz seks w pozycji 69.

Dodaj komentarz