Sex w małym mieście

Cześć. Mam na imię Monika i jestem uczennicą pierwszej klasy liceum. Mam 18 lat. Z Robertem poznaliśmy się w gimnazjum.Od poczatku był obiektem moich westchnień. Robert jest o dwa lata starszy ode mnie.Pewnego słonecznego dnia kończąc 3 gimnazjum. szłam wesoło po ulicy ciesząc sie że wkońcu opuszczam szkołe. Wiedzialam że jestem starsza i że czas najwyższy znaleźć sobie jakiegoś chłopaka. Wtedy zauważyłam że po drugiej stronie idzie Robert. Nagle ku mojemu zdziwieniu podszedł i spytał czy nie pójde z nim na jakieś ciastko albo coś. Bylam bardzo zdziwiona że mnie zaprosił. No ale cóż zgodziłam się . ;) Dochodząc do Kawiarni, Robert złapał mnie za ręke. Bylam taka szczesliwa jak nigdy. Jak doszliśmy okazało sie że cukiernia jest zamknięta. Robert wpadł na pomysł żeby kupić ciastka i iść do niego do domu. Zgodziłam się. Gdy weszliśmy był sam. Jego rodzice wracają późnym wieczorem wiec bylismy sami. Usiadłam koło niego i przyglądałam sie mu. On objął mnie jedną ręka a drugą położył na kolanie. w Mgnieniu oka zaczeliśmy sie całować. Byłam tak przejęta całowaniem że nawet nie zauważyłam kiedy jego ręka wylądowała na moich piersiach. Spytałam sie go: – co Ty robisz?
on mi odpowiedział:
- są takie śliczne że nie mogłem sie powstrzymać.
Speszyłam sie troche ale było mi przyjemnie .
Nagle sie spytał:
- chcesz zobaczyć coś mojego?
Nie wiedzialam co odpowiedzieć. Nagle powiedziałam Chcem pokaż.
On rozpiął rozporek, zsunął lekko spodnie i zza bokserek wyjął swojego Kutasa. Jak na 19 lat był ogromny. Przerażona lekko czułam że moja cipka pulsuje robi sie w niej mokro. Nagle poczułam że chcem wiecej. Delikatnie dotknełam go ręką i poczułam że moje podniecenie rośnie. Robert spojrzał na mnie i spytał
- chcesz go poczuć w środku?
Pomyślałam że mam już 16 lat i moge rozpoczac współżycie z kimś kto mi sie podoba od 3 lat. Podeszłam bliżej i zaczeliśmy sie całować. Robert zaczął pokolei ściagać ze mnie ubrania. Najpierw koszulka, potem spodnie . Bylam w bieliźnie. Rozpiął mi staniczek i zdjął Majteczki. Widziałam że w jego bokserkach stoi już namiocik.
Szepnełam do niego:
- uspokój Go.
Nagle Robert wziął mnie na ręce i zaniósł do siebie do pokoju. Połozył na Łóżku i zaczął całować moje czesci ciała po kolei. Czułam że jestem cała mokra w moich sokach. Robert doszedł do Cipki. Rozszerzył mi nogi i zaczał powoli i delikatnie całować moją cipkę. Widział że wylewam sokami i wszystko łykał. Bawił sie moją łechtaczka i drażnił Ją jezyczkiem. Nagle wsunął delikatnie języczek. Było mi bosko. Kręcił nim w srodku. Wsadził jednego Palca, potem dwa. Chciał trzeciego ale widział że jestem dziewicą. Wkoncu zdjął bokserki a przy moich oczach znów ukazał sie jego pyton. Powiedziałam tylko:
- zróbmy too !!
Pragnełam tego coraz bardziej.
Wkońcu Robert przystawił swojego penisa do mojej mokrej i gorącej Cipki. Dotykał go narazie przy niej a potem wsuwał ale ie do końca. Wzdrygnełam i powiedziałam żeby wkońcu to zrobił.
On bez wachania wsadził mi go tak głęboko że pierwszy raz poczułam coś takiego. Powiedział do mnie:
- jesteś moja.
Zaczął mi wkładać coraz głębiej i szybciej. Czułam że doatane orgazm.
Mówiłam:
Głębiej! Szybciej !
Podniecenie rosło maksymalnie!
Czułam że wybuchnę.
Nagle Robert zaczął mnie strasznie szybko pchać czułam że orgazm już jest. Wybuchłam.
On także strzelił porcją spermy w moją cipke. Czułam jak jego sperma moimi sokami wypływa mi ze szparki. Powiedział że na dzisiaj koniec, bo jego rodzice wracają zaraz z pracy. Powiedział że nastepnym razem powie mi i mnie nauczy jak robi się przyjemnośc dla chłopaka. Ubraliśmy sie i Robert odprowadził mnie do domu. Od tametego czasu jesteśmy Parą. Chodzimy ze sobą od ponad Roku.
Monika.

Dodaj komentarz