Sex z babcią

Zacznijmy od tego, że jestem Maciek. Od 4 lat mieszkam z sam z moją mamą w małym domku pod Warszawą. Mój ojciec odszedł od nas ponieważ znalazł sobie młodszą od mojej mamy kobiete. Moja mama chciała wyjechać z przyjaciółką na jakąś 2 tyg wycieczkę więc mnie oddała pod opiękę mojej babci. Moja babcia (Janina) ma 62 lata. Jest przy tuszy (może nawet bardzo) ma długie czarne włosy i ogromne piersi i pupę. Przyjechałem do babci około 9 rano, zaraz po pożegnaniu się z mamą. Babcia pojechała do sklepu i powiedziała żebym pooglądał telewizję. O tej godzinie jak zwykle nic nie ma w tv więc włączyłem laptopa i wszedłem na stronę z filmami porno. Włączyłem jakiś zaczałem sie masturbować. Tak się w tym pogrążyłem w swoim zajęciu, że nie zauważyłem kiedy babcia wróciła do domu. Gdy otworzyły się dzwi do pokoju a w nich stanęła babcia, ja leżałem na sofie z kutasem w ręku. Nigdy nie zapomnę miny babci. Nic nie powiedziała, uśmiechneła się i poszłą robić obiad. Przy obiedzie nie odezwaliśmy się ani słowem. Podziękowałem i poszedłem do pokoju. Babcia natomiast poszła się myć.
Zachciało mi się pić więc poszedłem do kuchni, gdy zauważyłem uchylone dzwi do łazienki. Spojrzałem instynktownie i zobaczyłem moją babcię nago przy wannie schylającą się po ręcznik. Miała bardzo owłosioną cipkę i rowek. Bardzo mnie to kręciło. Wyciągnałem więc naprężonego kutasa i zacząłem walić sobie konia. Nagle babcia się odwróciła i podeszła do mnie rozwścieczona
- Co Ty tutaj robisz !? – Wszystko powiem Twojej matce !!
- Nie ! Babciu przepraszam ! – Poprostu bardzo mnie podniecasz !
- Naprawdę ? – spytała
- Tak ! Bardzo ! Nawet rówieśniczki mnie tak nie podniecają !
- Cóż, to nawet miłe, nie słyszałam tego od wielu lat
- Zrobię wszystko, tylko nic nie mów mamie – powiedziałem
- Wszystko powiadasz? Przyjdz po 20 do mojej sypialni. – Wszystko Ci wyjaśnię
W główie miałem już tylko jedną myśl. Moja babcia chce ze mną uprawiać sex. Nie wiedzialem co mam zrobić, nigdy bym się tego nie spodziewał.
Ale cóż zrobiłem jak kazała. Przyszedłem punkualnie o 20, zapukałem do dzwi, a babcie kazała mi wejść. Gdy wszedłem do pokoju babcia leżała na łóżku w erotycznej bieliźnie w rozmiarze XXL !
- Podejdz, coś Ci pokaże – powiedziała
Podszedłem a babcia zaczeła mnie rozbierać. Jej ogromne cycki skakały jak szalone. Gdy mnie rozebrała położyła się rozłożyła nogi i przycisneła moją głowę do swojej obficie owłosionej i mokrej od soków cipki.
- Teraz liż! – krzykneła
Zacząłęm robić rzeczy ze swoim językiem jakie nigdy mi się nawet nie śniły.
Babcia krzyczała w niebogłosy. Po 10 min minety odsuneła moją głowe od cipki i rzuciłą mnie na łóżko. Wzieła do ręki mojego 19 cm kutasa i zaczeła mi robić loda. Jej pomarszczone usta i wielki język genialnie robiły laske. Po moim kutasie spływały strumienie śliny mojej babci. Krzyknałem że zaraz dojdę ale babcia nie zamierzała przestać ssać, naglę wielki strumień spermy wytrysną jej do ust. Nasienie zaczeło spływać jej po kącikach ust na wielkie piersi. Wstała nie połykając spermy i zaczeła mnie całować z języczkiem. Pierwszy raz w życiu poczułem smak spermy. Swojej spermy. Był gorzkawy. Ale nie najgorszy. Gdy podzieliliśmy się moją spermą. Moja babcia wypieła swoja ogromną dupe w moją stronę, myślałem że chcę się kochać analnie, jednak gdy tylko zbliżyłem kutasa do dziurki. Krzykneła – NIE TAK ! ! ! LIŻ !
Byłem w szoku ! Rowek mojej babci do najczystszych nie należał plus czarne włosy obrastające kakaowe oczko babci sprawiły że nie wiedziałem co zrobić. Chwilę się zastanowiłem ale chwilę za długo, bo usłyszałem głos babci – Albo wyliżesz mnie do czysta, albo powiem wszystko Twojej matce gdy wróci do domu ! Zrobiłem co kazała. Zacząłem lizać jej rowa i czyścić go ze wszystkich resztek jej kału.. Po jakimś czasie nawet mi się to spodobało. W końcu powiedziała dosyć . Teraz mnie zerżnij. Położyła się na plecach i rozłożyła nogi. Wejdź we mnie! – powiedziała. Wepchnałem więc kutasa w jej ogromy otwór. Widać było że babcia w przeszłości nie lubiła się zabawić bo miała bardzo rozszerzoną cipkę. Krzyczała jak szalona, soki z jej cipki wypływały strumieniami pojawiła się wielka plama na podłodzę. Oboje mieliśmy genialny orgazm. Potem babcia kazała mi wejść w swoją wyczyszczoną wcześniej przezemnie dupe. Posuwałem babcię od tyłu bez opamiętania. W środku jednak nie było zbyt czysto. Po wyjęciu kutasa z odbytu, był cały brązowy, byłem delikatnie zniesmaczony, ale za chwile usłyszałem głos babci – Chodź naprawie to , Dobrze – odparłem Zaczeła mi robić laske, tym razem czysząc językiem i swoimi ustami mojego kutasa, który był cały w jej kale. Tym razem gdy powiedziałem że dochodzę kazła mi go włożyć do cipki i tam trysnąć , że dawno już nie czuła jak to jest. Włożyłem szybko fiuta w jej cipke i wytrysnąłem porządną dawkę spermy w jej wnętrze. Włożyła tam jeszcze palce i oblizała je ze spermy. Po tej nocy, w trakcie pobytu u babci powtórzyliśmy to jeszcze 3 razy. Nigdy nie zapomnę uczucia jakie temu towarzyszyło. Zawsze gdy jestem u babci staramy się odtworzyć przynajmniej cząstke tego szaleństwa.

Dodaj komentarz