Sex z matematyczką

Witam nazywam się Rafał i chciałbym opowiedzieć o moich niedawnych przeżyciach na lekcji matematyki. Mam nauczanie indywidualne z powodów zdrowotnych to do rzeczy.

W ostatnim czasie przeżyłem nie zapomnianą przygodę z moją nauczycielką od matematyki jest około 40 nie jest wcale ładna choć nie wiem czemu mnie podniecała być może dla tego że ona była miła i gdyby coś się zdarzyło to by się nie wydarła na mnie i opowiedziała wszystkim dookoła. Miała średnie piersi delikatnie obwisłe i ogoloną nawet ciasną cipkę. Często po kryjomu na lekcji waliłem sobie konia, raczej nic nie widziała bo byliśmy naprzeciw siebie stołu. Chciałem żeby zobaczyła że się masturbuję więc po lekcji jak wychodziła i ją odprowadzałem to nie wkładałem fiuta do majtek dzięki czemu ładnie się odznaczał na spodniach raz widziałem jak się patrzy ale pojechała. Następnego dnia zaczęła od tego:

-widziałam jak robiłem sobie dobrze zrób to teraz na moich oczach to ja wtedy się rozbiorę.

byłem bardzo podniecony od razu przystąpiłem do działania.
Wyjąłem sprzęt zrobił się bardzo duży nauczycielka była zaskoczona.
Gdy ja waliłem konia ona zaczęła się rozbierać, i wytrysnąłem jej na brzuch. Mój kutas po minucie już znów był gotowy. więc zrobiła mi loda ciągnęła super spiła do ostatniej kropelki. Zabrałem się za nią zacząłem wkładać jej palce do cipki i lizać ją coraz szybciej.
Powiedziałem jej:

-moi rodzice wyjechali możesz krzyczeć

po paru minutach zaczęła pojękiwać. Wsysałem się coraz bardziej chciałem ją zmęczyć i wykorzystać na maxa. Ściskałem mocno cycki i lizałem cipkę. Powiedziała:

- wejdź we mnie tylko nie tak mocno

Uśmiechnąłem się szyderczo i wbiłem się w nią z całej siły aż jęknęła i posuwałem od razu mocno i szybko nie zwalniałem ani na chwili ona jęczała głośno ooo taak chcę w drugą dziurkę.
Gdy wytrysnąłem w cipę to zabrałem się za dupkę była nawet spora i również wszedłem ostro. Jechałem ile sił w mmmm… biodrach. Gdy wytrysnąłem opadliśmy na łóżko powiedziąłem jej że będę co tydzień ją ruchał w każdy w innej pozycji. Powiedziała że dobrze i że dostałem na zachętę 5 jak też powiedziałem rucham ja teraz co tydzień mało się uczymy gdy przychodzi od razu się na nią rzucam rozbieram ostro pierdolę.
Reality

Dodaj komentarz