Sex z młodszą siostrą

Stało się to 5 lat temu. Pojechałem do wujka, około 200 km od mojego domu, razem z rodzicami. Mieszkanie jest całkiem spore, ale nie było wystarczająco łóżek dla wszystkich. Dodam, że miałem starszego brata, a w rodzinie wujka były 4 osoby: wujek, ciocia, siostra i brat. Jako, że nie było wystarczająco łóżek to musiałem spać z siostrą w jednym pokoju. Nie byłem zbytnio zachwycony, w końcu kto chciałby mieszkać z takim kurduplem ;). Ale dobra, około godziny 23, po filmie, wszyscy poszli spać. Ze snu wybudziły mnie jakieś ciche jęki i wiercenie. Była to godzina 2 w nocy. Otworzyłem oczy i zobaczyłem siostrę masturbującą się. To było bardzo zadziwiające, że taki mały szkrab miał już małe włoski na cipce. Wkładała sobie do cipki 3 paluszki. Nie zauważyła, że się obudziłem. Powoli zaczął mi twardnieć. Mówiłem sobie w duchu: „Przestań, przecież te małe dziecko nie może cię podniecać!”

Szepnąłem do niej:
- Co robisz?
One cała spocona szybko schowała cipkę do majtek i zestresowana odpowiedziała :
- Nic
- Wiesz, że powiem twoim rodzicom? – odpowiedziałem.
- Proszę nie rób tego – zaczęła płakać i błagać.
- Zrobię to dla twojego dobra – wykrzywiłem usta w uśmiechu.
Nagle stała się rzecz niewiarygodna chwyciła moje bokserki, zdjęła je i włożyła moją już stojącą pałę do buzi. Bardzo było mi dobrze i powiedziałem:
- Może jednak nic nie powiem – uśmiechnąłem się.
- Wiedziałem, że się dogadamy – odpowiedziała z zadowoleniem.
Trzeba przyznać, że robiła loda bardzo dobrze. Odpowiednio ssała pałę, jak zawodowa dziwka. Kiedy dociskałem jej twarz do moich jaj strasznie się dławiła, ale się nie poddawała i mimo to dalej ssała. Kiedy poczółem, że już się zbliża wystrysk to ja przejąłem kontrolę. Wziąłem jej głową i zacząłem odpowiednio szybko machać. Ona tylko manewrowała językiem w środku. Kiedy już doszło, to w idealnym momencie, prosto do gardła. Zadławiła się, oblizała i powiedziała:
- Dobre. Wiesz, że to jeszcze nie koniec?
Podniosłem ją, rozszerzyłem nogi i dotkąłem jej cipeczki. Była to bardzo mała dziurka, widać było, że dopiero się u niej zaczęło dojrzewanie płaciowe. Ale do rzeczy. Zacząłem drażnić ją wsadzając jednego paluszka. Pojękiwała cicho i prosiła, żebym szybciej to robił. Wsadziłem 3 palce, jęknęła głośniej. Zacząłem to robić bardzo szybko, żeby pokazać jej jak to się robi. Jeknęła bardzo głośno. Szybko zatopiłem swoje usta w jej ustach.
- Przecież nikt nie może nas usłyszeć – szepnąłem.
Kiwnęła głową i odwzajemniła pocałunek. Wróciłem do jej rowka. Zacząłem lizać jej cipkę, początkowo powierzchownie, następnie wsadziłem język głębiej. Pojękiwała, a z jej cipki wypływały soki. Wprawdzie małe ilości, ale już smaczne i bardzo podniecające. Zaczęły się u niej skurcze. Całe ciało się wstrząsało. Przyśpieszyłem lizanie i po chwili wytrsyły soki. Opadła na poduszki, jakby zadowolona. Jednak ja postanowiłem, że ją dziś przelecę. Nie pozwoliłem jej długo się rozkoszować tą chwilą. Wsadziłem jej gwałtownie chuja w cipkę. Ona zdziwiona pyta się:
- Co ty robisz?
- Jak to, nie widzisz? Pierdolę cię – odpowiedziałem.
Uśmiechnęła się. Po kilku pchnięciach krzyknęła cicho i powiedziała, że ją coś zabolało. Pomyślałem: no to straciła dziewictwo. Zacząłem jej wpychać na szybkość. Bardzo się starała nie jęczeć za głośno, ale nie zawsze jej to wychodziło. Mój kutas był dla niej za duży, ale nie zważałem na to, w końcu to jej wina, że się masturbowała. Po kilku minutach postanowiłem zmienić dziurkę. Kazałem jej się wypiąć. Wiedząc co się szykuje rozchyliła pośladki i poprosiła, żebym był delikatny. Początkowo odbytnica była bardzo ściśnięta, ale pod wpływem nacisku udało mi się wreszcie wsadzić. Przez pierwsze pięć minut mówiła, że ją bardzo boli, więc nie robiłem tego szybko. Później powiedziała, ze to całkiem przyjemnie i wtedy znacząco przyśpieszyłem. Szedłem bardzo szybko, aż w końcu poczułem, ze dochodzi. Dosłownie 5 sekund przed wytryskiem wyjąłem jej z dupy. Ona wiedząc, że musi się śpieszyć. Szybko przejąła dowodzenie i przyjęła wystrysk na twarz. To był mój najpotężniejszy wytrysk jaki miałem do tamtego czasu. Została jej ospermiona cała twarz i drobinki poleciały na cycki i brzuch. Wszystko jej rozsmarowałem, a to co miała na twarzy sobie wylizała. Położyliśmy się do łóżka, pocałowaliśmy i poszliśmy spać. Jeszcze z rana zrobiła mi lodzika. Od tego czasu zawsze kiedy ja jestem u niej lub ona u mnie uprawiamy sex. Od tego czasu mocno urosła i jest piękną laską, którą pieprzę z największą przyjemnością. Swój pierwszy sex w życiu zaliczyłem z 10-latką. No fajnie ; ).
krakers

Dodaj komentarz