Sex z praktykanem

Hej jestm w 2 klasie liceum…
Nasza babka od histori wzieła sobie urlop a nas miał uczyc jakis praktykant. Byłam wtedy ubrana w czarna krótka mini. Gdy wszedł do klasy nie mogłam sie na niego napatrzec był starszy ode mnie o trzy lata i niesamowicie przystojny. Z moje kumpela zaczełyśmy gadac jaki on jest ładny i wogóle. A on przesadził mnie do pierwszej ławki. Kazał nam uzupełniac jakieś zadania a sam siedział i gapił sie na moje nogi. Mineło 15 min i wszyscy skonczyli zadania powiedział ze w nagrode pójdziemy do skansenu ktory był na przeciwko szkoły a mi kazał zostac w klasie i postanowil dac mi kare. Klasa poszła do skansenu a ja siedziałam jak na szpilkach. W pewnej chwili on powiedzial do mnie:
-masz ładne nogi
a ja :
-dziekuje
W koncu stanął nade mna i powiedział :
-masz ładne ciało
ja sie speszylam a on zaczol mnie dotykac . Jaralo mnie to bylam podniecona . zaczelismy sie calowac, dotykac . trwalo to 10 min . a on wk koncu spytal:
-przeleciec cie
ja tylko kiwlam glowa
i zaczelo sie zaczol mnie rozbierac piescil moje piersi przez 15 min. potem wylizal mi cipke a ja pojekiwalam sobie. w koncu powiedzialm:
- dosc ! teraz ja!
noi rozpielam mu sobnie jego utas byl ogromny lizalam go przez 15 min masowalam az on w koncu trysnol mi na piersi. a ja powiedzialam:
-wejdz we mnie
i wszedl jego kutas zdawal sie niemiec koncy wszedl we mnie calym kutas a ja jeczalam i to ostro.
doszlam do orgazmu . wkoncu wziol mnie od tylu wpychal coraz szybciej i szybciej a ja jeczalam i krzyczalam:
-mocnie! szybciej!
i znowu trysnol.znowu zaczelismy sie calowac. a potem ubralismy się i wyszliśmy. Byłam jego dziewczyną i kilka razy to robilśmy i tyle…
:) SexII:P
Lala

Dodaj komentarz