Sex z synem szefa

Jestem Ania ma 21 lat jestem od niedawna gosposią w domu zamożnej 3 osobowej rodziny. Pracowałam u nich już około dwóch miesięcy była to świetna praca miałam 2000zł plus mały pokoik i wyżywienie a moim jedynym obowiązkiem do tej pory było utrzymywanie porządku i od czasu do czasu coś ugotować jak państwo nie jadło w restauracji. Średnio pracy miałam na 3-4 godzinki a resztę czasu dla siebie. Moja historia zaczyna się jak moim państwo wyjeżdżają na dwa tygodnie w delegacje a ja zostaje z 16 letnim synem państwa Łukaszem, który mimo 16 lat wyglądał na osobę w moim wieku. Pewnego wtorku wieczorem siedziałam przed TV oglądałam filmy porno i podczas oglądania filmów masturbowałam się ponieważ od miesiąca nie miałam faceta. Masturbując się zapomniałam zamknąć drzwi od mojego pokoju kiedy skoniczyłam się masturbować postanowiłam iść do toalety ale stanęłam jak wyryta ponieważ w drzwiach stał Łukasz z kamerą i nagrywał jak się masturbowała nie mogłam mówić z tego wszystkiego. Nagle odezwał się Łukasz
-Wpadłaś śliczna bądzi grzeczna bo inaczej wyśle ten film do netu i wyśle link twoim znajomym na naszej klasie.
-Nie zrobisz tego Łukasz
-To czy zrobię czy nie zależy tylko od ciebie moja droga od dzisiaj przez cały rok będziesz robić co ci każe jeśli spełnisz ten warunek film skasuje.
-Zgoda ale pod warunkiem że twoi rodzice o niczym się nie dowiedzą
-No to rozbieraj się i na kolana suko od dzisiaj aż do przyjazdu rodziców jestesi suką zrozumiano i masz się tak zachowywać.
Kiedy wykonałam to co mój 16 letni pan mi kazał podszedł do mnie i założył mi smycz i zabrał mnie do swojego pokoju. Tu usiadł na kanapie i powiedział
-Zrobisz mi teraz loda suko
Wyciągałam jego pałę nie była za duża ale i tak musiałam to robić lizałam, ssałam widziałam że jest zadowolony bo nic nie mówił ale nagle złapał mnie za włosy i zaczął mnie pieprzyć w usta i spuścił mi się do gardła poczuła mdły smak spermy. Kiedy przyjęłam sporą dawkę spermy zaczął masować i ssać moje piersi. Kiedy jego Wacek odzyskał normalny kształt obrócił mnie i zaczął wchodzić od tyłu nigdy nikomu nie pozwoliła by ktoś miał dostęp do tamtej dziurki a gówniarz pierzył mnie ostro nie mając wyboru pozwoliłam się ponieść emocją i zaczęłam jęczeć było mi cudownie jego ogier ruszał się bardzo szybko doszła w jedne chwili z nim. Spuścił mi się i padł na kanapę a ja obok niego. Po 5 minut leżenia odezwał się Łukasz:
-Wstawaj idziemy do Łazienki bo musisz się wymyć
Poszła z swoim panem napuścił wody do wany wzięłam gąbeczkę i myła go a on leżał i nic nie mówił kiedy doszłam do mycie jaj członek nagle zaczął rosnąć w oczach.
-Na co czekasz suko strzepnij mi go ale mocno
Zaczęłam ostro poruszać rekami słysząc jego jęki i nagle kolejny ładunek wystrzelił mi w twarz, byłam cała oblepiona spermą kiedy Łukasz wychodząc kazał mi się też umyć zrobiłam to. Miałam zamiar iść do pokoju w pokoju czekał Łukasz:
-Świetnię się spisałaś suko ale na jutro ma ciekawe plany wobec ciebie. Masz jutro czekać naga w salonie z przepaską na oczy. Umówmy się na godzinę 15:00 Radze ci tam być
Wstała w środę rano zjadła, posprzątałam, wykąpałam się Łukasza nie było w domu od samego rana.
Tak jak mi kazał czekałam w salonie na niego z związanymi oczami. Nagle usłyszałam drzwi i głos Łukasz:
-grzeczna sunia dzisiaj nie będziemy sami moja suko ale prócz związanych oczów nie możesz dzisiaj nic mówić.
Z hałasu wnioskowałam że prócz Łukasza w domu są jeszcze 4 osobniki płci przeciwnej. Nagle dostałam takiego klapsa ,że aż zajęczałam nagle ktoś złapał mnie za włosy i włożył mi członka do buzi i zaczął mnie pieprzyć intensywnie w usta był to dużo większy członek od Łukasza. To był dopiero początek robiłam loda na zmian każdemu. Potem pieprzyli Mie na 3 baty w 3 moje dziurki mimo upokorzenia czułam taką rozkosz jakie do tej pory nie czułam pieprzyli mnie na zmianę kiedy jedni nie mogli wchodzili następni trwało to dobre półtora godziny. Potem słyszałam jak Łukasz pożegnał kolegów i pozwolił mi ściągnąć opaskę i usłyszałam nieco cieplejszy głos
-no moja droga na dzisiaj wystarczy na jutro przyszykuje coś ekstra
Po tym wziął wyszedł i już jego nie widziała tego dnia poszłam pod prysznic i od razu spać. Kiedy rano wstaje czuje się że jestem przykuta do mojego wyrka nie mogę się ruszyć. Nademną stał Łukasz i jakiś dwóch młodych chłopaków wieku 15 lat.
-Jak dzisiaj będziesz dobra to już więcej nie będzie takich niespodzianek, ale dzisiaj będziesz wprowadzać tych tutaj do świata seksu zrozumiano.
Podszedł do mnie niższy chłopak i zaczął sać moje cycki widać było zdenerwowanie u niego kiedy wyciągnął fujarę coś mu dług stanąć nie mogła dopiero po pieszczeniu mojej piersi i długiemu masażu członka stanął mu ale był mniejszy od Łukaszowego. Włożył mi członka i zaczął mnie pieprzyć przykutą do łóżeczka ale spuścił się bardzo szybko ja nawet nie doszłam. Po chwili podszedł wyższy chłopak pewnie podszedł do mnie zaczął zlizywać moje soki płynące z cipeczki widać że jak na żółtocioba radził sobie dobrze kiedy wyciągnął pałę ta była średniej wielkość ale była od razu gotowa do roboty wziął wycelował do mej dziurki ja zaczęłam jęczeć i doszłam a chwile potem spuścił mi się do dziurki. Po wszystkim chłopcy wyszli, podszedł do mnie Łukasz i mnie zerżnął porządnie. Potem wyczerpana zasnęłam a rano znalazłam na poduszce kastę z listem ,że zasłużyłam sobie na nagrodę.
Od tej pory mimo że już nie musiałam sypiałam z Łukaszem od czasu do czasu jak potrzebowałam kutasa. Ta historia wydarzyła się naprawdę nawet nie pozbyłam się filmu który Łukasz nagrał

pcpcpc pcpcpc@o2.pl

Dodaj komentarz