Siostra 1

Mam na imię Janek i dziś już nie pamiętam jak to wszystko się zaczęło.
Był rok 1978 ja miałem 12 lat i bardzo rozbudzoną wyobraźnię. Mam starszą o 3 lata siostrę- Anię. Zawsze kiedy miałem fantazje seksualne występowała w nich moja siostra. Rano, kiedy budziliśmy się do szkoły zawsze udawałem, że śpię podglądając ubierającą się siostrę. Uwielbiałem oglądać jej zaokrąglające się cycuszki z bardzo wystającymi brodawkami i odznaczającą się na majteczkach cipkę. Wielokrotnie szukałem w koszu na brudną bieliznę jej używanych majteczek. Zazwyczaj wąchałem miejsce styku cipki i materiału, oglądałem żółtawą kreskę wytworzoną przez jej soczki. Bardzo lubiłem ten zapach i smak. Sprawę kończyłem obwiązując jej majteczki na moim penisie i rozmazywałem moją spermę na majteczkach siostry. Moja siostra uwielbiała zabawę, którą nazywaliśmy” zgadnij jaka to litera”. Siostra kładła się na brzuchu, podciągała koszulkę do góry, a ja palcem rysowałem litery. Z czasem siadając na pupie siostry i rysując litery zacząłem się podniecać z racji bliskości jaj pupy i mojego członka. Z wielkim zaangażowaniem rysowałem litery i kiedy moja siostra nie potrafiła odgadnąć narysowanej litery- ja się nachylałem i bardzo dokładnie odtwarzałem literkę( bardzo się nachylałem aby mój penis dotkną jej pupy. Bardzo mi się podobało, kiedy mój penis układał się pomiędzy jej pośladkami. Kiedyś poszedłem troszkę dalej… . Było to tak, że obudziliśmy się rano i moja siostra od razy zaproponowała naszą zabawę. Ania była w piżamie, ja w majteczkach. Usiadłem na jej pupie i jak zwykle zacząłem swoje rysunki. Siostra nie potrafiła odgadnąć prawie żadnej litery, więc kolejno każdą literę musiałem powtarzać nachylając się nad jej plecami , oczywiście specjalnie wprowadzałem mojego penisa w rowek jej pupy. Po kilkunastu minutach naszej zabawy mój penis bardzo urósł i moja siostra to zauważyła. Odwróciła się do mnie i uśmiechnęła. Nie wiedząc co mam zrobić z moim sprzętem nadzwyczaj odstającym pod majtkami –uciekłem do mojego łóżka.
Kilka dni później Ania przyszła ze szkoły ze swoją koleżanką Ewą.
Ewa była najlepszą koleżanką mojej siostry od I klasy podstawówki.
Była troszkę niższa od mojej siostry, ale miała już spore cycuszki i zaokrągloną pupkę. Bardzo mi się podobała, miała oliwkową cerę, piwne- właściwie czarne oczy i ciemnokasztanowe włosy- wyglądała trochę na cyganeczkę. Zazwyczaj moja siostra i Ewa odrabiały wspólnie lekcje przeplatając pomiędzy lekcjami trochę zabawy, niekiedy bawiliśmy się we trójkę. Tego dnia po godzinie odrabiania lekcji moja siostra zaproponowała zabawę w literki we trójkę. Ja się chętnie zgodziłem i zaczęliśmy zabawę. Jak się zapewne domyślacie ani moja siostra, ani Ewa nie potrafiły odgadnąć literek i trzeba było dokładnie powtarzać rysunki. W pewnej chwili moja siostra powiedziała, że kiedy jej ostatnio rysowałem literki, to robiłem to trochę inaczej i może Ewa też by chciała w ten sposób. Zrobiło się trochę głupio…
Milczałem, ale Ewa się uśmiechnęła i sama zaczęła zdejmować spodnie. Kiedy już była tylko w skąpych majteczkach- powiedziała, że ja też powinienem zdjąć- żeby było sprawiedliwie. Tak się stało, zdjąłem spodnie i usiadłem delikatnie na jej pupci okrakiem- zacząłem swoje rysunki. Jeszcze nie skończyłem pierwszej literki kiedy Ewa powiedziała półgłosem, że nie wie co narysowałem i tak kolejno kilka minut nachylałem się na plecami Ewy. Mój penis się obudził…
Każde kolejne powtórzenie litery powodowało zagłębienie się mojego ptaszka w jej rowku pupci.
Nie było już żadną tajemnicą, że miałem potężny wzwód. Kiedy się wyprostowałem po kolejnej powtórce rysunku moja siostra delikatnie przez majtki dotknęła mojego penisa. Zadrżałem na cały ciele, fale gorąca poczułem na twarzy i dziwne mrowienie w okolicy ptaszka. Ewa zaczęła się przekręcać z brzucha na plecy i ciągle się uśmiechając zaczęła mnie gładzić po nogach i brzuchu. Ania powoli włożyła rękę w moje majtki i dotknęła penisa swoją ręką. Nagle poczułem, że kręci mi się w głowie i byłem jak w półśnie.

Ewa z moją siostrą zaczęły mnie pieścić po całym ciele. Zdjęły mi majtki i kazały położyć się podłodze. Kiedy leżałem, moja siostra zaczęła masować swoje majteczki i stanęła nade mną. Zapytała czy może usiąść mi na twarzy- ja odparłem, że tak. Choć taka fantazja nawiedzała mnie kilka razy teraz wyraźnie zacząłem się bać- co będzie dalej. Ania usiadła na mojej twarzy lokując cipeczkę na moich ustach. Przez jej majteczki poczułem znajomy zapach. Ewa w tym czasie zaczęła pieścić ustami mojego penisa, zrobiło mi się tak dobrze, że chciałem aby ta chwila nigdy się nie skończyła.
Na początku bardzo delikatnie samym językiem dotykała mojego czubeczka, za każdym dotknięcie czułe wielką przyjemność i skurcz, który powodował podskakiwanie mojego ptaszka. Ewa urządziła sobie zabawę – dotykała językiem mojej główki, a główka podskakiwała na skutek moich skurczów. Uśmiechnęła się i objęła główkę ustami, językiem masując główkę.
Odpłynąłem…
Ania powoli zaczęła jeździć swoją myszką po mojej twarzy, delikatnie palcami odchylając trochę majteczek, czekała na moją reakcję. Domyśliłem się że chodzi o to abym pieścił ją językiem. Kiedy dotknąłem jej myszki podskoczyła gwałtownie- trochę się wystraszyłem. Powoli opadła na moją twarz jeszcze bardziej odchylając materiał zakrywający cipeczkę. W końcu cała pewnie usiadła na mojej twarzy wiercąc tyłeczkiem. Poczułem, że z cipeczki mojej siostry zaczyna wyciekać jakiś śluz- spodobało mi się to, bo mój język mógł teraz lepiej dopieszczać guziczek Ani. Czułem na twarzy jej myszkę, jej włoski i niesamowicie przyjemy zapach- młodej, soczystej cipeczki. Otworzyłem oczy Ania- lekko wygięta do tyłu w łuk jedną ręką opierała się o moje nogi, drugą masowała swoje cycuszki- były cudowne- niezbyt duże, ale bardzo kształtne z lekko różowymi zadartymi i sterczącymi sutkami. Ania naparła na moje usta trochę zwiększając tempo, zaczęła lekko pojękiwać, zdjęła rękę z cycuszka i zaczęła masować swoją cipeczkę, wyczułem jakąś zmianę w jej ruchach, stały się szybsze i silniejsze. Ania nagle zaczęła krzyczeć, a Ewa ssać mojego ptaszka bardziej intensywnie silnie zaciskając rączkę na penisie. W pewnej chwili poczułem wzbierający wytrysk, z premedytacją nic nie powiedziałem Ewie. Wystrzeliłem w momencie, kiedy pój penis był głęboko w buzi Ewy. Ewa nic nie powiedziała tylko mocniej go ścisnęła i masując językiem moją główkę zatrzymała w buzi całą zawartość.
Nie wiem co było dalej, bo chyba na chwilę zasnąłem. Nie wiem dlaczego urwał mi się film i dlaczego boli mnie głowa. Kiedy się ocknąłem Ania z Ewą były częściowo ubrane, a ja w majtkach. Obie uśmiechając się zapewniły mnie, że plany jakie mają w stosunku do mnie są bardzo konkretne. Ania powiedziała, że będziemy się spotykać 2 razy w tygodniu raz u nas w domu, raz u Ewy. Nie mogłem się doczekać kolejnego spotkania.
Też miałem pewne plany w stosunku do nich…..
CDN

Dodaj komentarz