Siostra i ja

Witam serdecznie
Mam na imię Weronika i mam 16 lat. Chciała bym opowiedzieć pewną historie, która wydarzyła się w pewien piątkowy wieczne. Kiedy to moi rodzicie wyjechali z domu a ja wraz z siostrą zostałam sama . Około 1 w nocy siostra stwierdziła że czas iści spać i zakomunikowała że idzie się kąpać. Po 20 minutach usłyszałam wołanie z łazienki

- Weronika możesz mi przynieść rzecznik ????

- tak zaraz.

Po krótkiej chwili stałam jusze pod łazienką i otwierałam drzwi. Moim oczom ukazała się moja 21 letnia siostra. Miała ona około 2 metrów wzrostu. Długie nogi piękne nie za duże piersi. Włosy opadały jej do pasa a z ich końcówek spadały krople wody na jej jędrne pośladki..

- Co ty się na mnie tak patrzysz ???

- a nic

Już chciałam opuścić łazienkę kiedy maga złapała za moje ramie i zamknęła mi drzwi.

- Podobam ci się

- yyyyyyy co

Nie wierzyłam własnym uszom

- Magda przeciecz jesteśmy siostrami.

- No i co z tego nic co ludzkie nie jest mi obce

I w tym właśnie momencie spostrzegłam, że Magda ma ogoloną cipkę. Wpatrywałam się jak głupia a ona to zobaczyła i wciągnęła mnie w dalszą rozmowę.

- Co się tak patrzysz ???

- A nic

- Właśnie ją przed chwilą ogoliłam.

- A ty golisz sobie

- Nie

- Czas to zmienić !!!!

Cichym głosem odpowiedziała dobrze. Marta ponieważ była odemnie wyższa uklękła przede mną i powoli zaczęła mnie rozbierać. Najpierw ściągnęła mi bluzkę później spodnie następnie powoli rozpięła mi stanik z pod którego wyłoniły się dwa małe cycuszki. Na sam koniec zdjęła mi majtki i zaczęła mi lizać cipkę. Fala gorąca przetoczyła mi się po całym ciele. Marta robiła to bardzo sprawnie po krótkiej chwili moja szparka stałą się wilgotna . Zaś Marta zmieniła obiekt pożądania na moje piersi. Zaczęła je pieścić ściska ssać. W końcu nie wytrzymałą i wybuchłam. Marta zmieniła miejsce i stałą teraz za mną i kazała mi się pochylić. Posłuszna tym rozkaż nachyliłam się po chwili poczułam w swoim odbycie palca Marty po moim ciele rozniósł się dreszcz. Następnie poczułam drugi palec i ból, ale Marta dopiero się rozkręcała wsadziła mi 3 palca i zaczęła dynamicznie posuwać w tą i z powrotem. Mimo moich próśb co pięciu minutach przestał. Było to moje najgorsze chwile w życiu. Siostra namydliła sobie ręce i złapała mnie za moje małe cycki i zaczęła rozmasowywać je po moi całym ciele. Było mi cudownie. Następnie zeszła na moje pośladki tu masowała długo i namiętnie. W tym momencie byłam już w raju.. Gdy nagle Marta ni stąd ni z owąd. Dała mi klapsa w pupę a później następnego i następnego. Mimo bólu sprawiało mi to przyjemności.

- No koniec tego dobrego

Marta wzięła piankę do golenie i rozmasowała mi ją po moich włosach łonowych poczym wzięła żyletkę i je ogoliła .

- No i po robocie teraz twoja kolej ale to już w łóżku !!!!!!!11

Opowiadanie zostało zmyślone a imiona to czysty zbieg okoliczności :P

Pa pa i do następnego opowiadania

Dodaj komentarz