Szalona 5

To były szalone lata szkoły średniej, wieczna zabawa trochę nauki i wyjazdy w góry. Byliśmy niezwykle zgraną paczką a liczne perypetie życiowe tylko to potwierdzały. Był to też okres kiedy zaczęliśmy zgłębiać tajniki miłości i seksu. Ten pomysł kiełkował w nas długo i odkąd pamiętam zawsze napotykał na jakieś przeciwności:
to ktoś miał partnera to się zakochał albo najzwyczajniej w świecie miał opory.
Była sobota, rodzice siedzieli w Afryce, impreza do białego rana była w tej sytuacji standardem spędzania wolnego czasu.
Tego wieczoru siedzieliśmy w piątkę: Marek, Adam Agnieszka Ola i ja.
Popijaliśmy wino, słuchaliśmy muzyki, jedni robili jedzenie, ktoś poszedł po alkohol.
Kiedy zrobiło się już luźniej, jak bumerang wrócił pomysł sexu w grupie, niby nas to ciekawiło ale tak naprawdę nikt nie wiedział jak miało by to wyglądać i jak się do tego zabrać. Dziewczyny mocno podkreślały ważne dla nich aspekty wstydu i miłości a dodatkowo dziewiczy stan Oli komplikował sprawę. Jednak co normalne w tym wieku, im dłużej o tym rozmawialiśmy tym szybciej rozwiewały się nasze wątpliwości a atmosfera stawała się gorętsza. Przyszedł taki moment, że śmialiśmy się do łez opowiadając wymyślone sytuacje co by było gdybyś my to zrobili. I pewnie trwało by to tak do rana gdyby nie Marek, który wstał, popatrzył na wszystkich i rzekł:
- idziemy się kąpać.
Na chwilę nastała cisza, każdy myślał co zrobić dalej.
Momentem kluczowym okazały się słowa Agi, która zgodziła się pod warunkiem możliwości wycofania się w każdej chwili. To pomogło podjąć decyzję Oli która z kolei oprócz tego chciała poprzestać tylko na pieszczotach. My też mieliśmy wątpliwości ale wizja sexu była w stanie przezwyciężyć wszystko – tak też się stało.
Kolejne dwadzieścia minut to przygotowania, kąpiel i narastająca atmosfera podniecenia.
Nadszedł w końcu moment kiedy wszyscy siedzieliśmy w salonie ubrani w samą bieliznę a w powietrzu królował zapach podniecenia ciekawości i wstydu.
Zaczął Marek, który jako pierwszy podszedł do Agi usiadł obok i rozpoczął pieszczoty jej ciała. Chłopcy chyba liczyli na szybkie rżnięcie bo chwilę potem dołączył do nich Adam i obaj macali Agę jak tylko się dało.
Wtedy też usiadłem obok Oli, spoglądając chwilę w jej oczy zacząłem gładzić jej uda, całować kark. Kontem oka zobaczyłem, że Marek wpija się już w nagie piersi Agi podczas gdy Adam w tym czasie pieści jej nagą szparkę, widok był piorunujący.
Chwilkę później Ola wstała, szybko uwolniła swoje śliczne piersi i usiadła okrakiem na moich kolanach. Widok był fantastyczny , śliczne młode ciało było teraz do mojej dyspozycji. Początkowo delikatne pocałunki szybko przerodziły się w namiętne lizanie a moje dłonie pieściły, uciskały i gładziły młode cycki dziewczyny. Rosło w nas napięcie i szybko wyczułem że dotychczasowe pieszczoty chyba przestały jej wystarczać, wyszeptała mi do ucha że oprze się teraz o kanapę a ja mam ściągnąć z niej majteczki i wylizać jej soczystą szparkę najlepiej jak tylko umie to odwdzięczy mi się z namiastką. Podczas zmiany pozycji spoglądaliśmy na naszych sąsiadów gdzie sytuacja też miała ciekawy obrót sprawy. Aga leżała na stoliku, Adam miedzy jej nogami lizał jej szparkę niczym wygłodniały pies a ta robiła laskę Markowi.
Gdy już rozebrałem Olę, moim oczom ukazał się raj. Śliczna młoda cipeczka ociekająca sokami czekała na mój język, chwilę pocierałem jej szparkę palcami, szybko jednak dałem jej to czego chciała.
Lizałem jej dziewicze wargi, drażniłem końcówką języka cudowną łechtaczkę, delikatnie zlizywałem całą cipkę. Podobało jej się to, już po kilku minutach Ola zaczęła jęczeć i kręcić tyłkiem, widząc co się dzieje przyśpieszyłem nieco moje pieszczoty i już po chwili zamarła jako pierwsza przeżywając długi orgazm.
Wróciliśmy do wcześniejszej pozycji , znów siedziała na moich kolanach oddając się moim pieszczotom, szeptała mi też do ucha co czuła i jak było jej dobrze. Gdy nagle spojrzeliśmy na trójkąt obok, zobaczyliśmy wypiętą Agę, stała pochylona do przodu i podczas gdy jej usta były rżnięte przez Marka, Adam mocno trzymał ją za tyłek i walił w cipkę najgłębiej jak tylko umiał, było słychać jej stłumione jęki.
Ten widok mocno nas podniecił, sekundę później Olka klęczała na podłodze robiąc mi wspaniałą laskę, nie trwało to jednak długo, nagle ku mojemu zaskoczeniu usiadła na mnie okrakiem i wpijając się w moje usta zaczęła walić mi konia, było cudownie momentami czułem jak ocieram się fiutem o jej ciepłą wilgotną szparkę, czułem jej żar.
Postanowiliśmy zmienić pozycję, teraz Ola opierając się o oparcie klęczała na kanapie z wypiętą pupą, dalej waliła mi konia co raz ocierając moim przyjacielem o szparkę i pośladki, chciała żebym spuścił się jej na tyłeczek. Wtedy rozległ się głośny jęk, Adam tryskał w cipce Agi, każdy jego ruch pompował kolejną dawkę spermy w dziewczynę, chwilę później orgazm dopadł Marka i Agę która połykała kolejne porcje spermy i mocno kręciła tyłkiem.
Ten widok sprawił że nie wytrzymałem, podczas gdy Ola kolejny raz przejeżdżała kutasem po swojej szparce pchnąłem lekko biodrami do przodu, w tej chwili przestała być dziewicą. Trójka naszych sąsiadów siedziała na kanapie i przyglądała się naszym igraszkom, Ola bardzo powoli nadziała się na moją pałę, wsadziła sobie całego kutasa i znów zamarła jakby czekała co dalej, strasznie podniecony zacząłem delikatnie ją ruchać, początkowo powoli i dość płytko jednak gdy po chwili dziewczyna zaczęła jęczeć moje ruchy stały się bardziej zdecydowane. Wtedy też od przodu do Oli podeszła Aga, spoglądając na nią z uśmiechem wtuliła jej usta w swoje piersi nakazują tym samym by ssała i lizała jej sutki. Ja w tym czasie waliłem Olę już z całych sił zagłębiając w niej całego kutasa. Po chwili Ola przerwała lizanie piersi Agi jakby chciała złapać oddech i wtedy wstrząsnął nią orgazm, czułem jak ciasna szparka pulsuje na moim członku, nie wytrzymałem i też wystrzeliłem, cały ładunek ciepłej spermy rozlał się po ciaśniutkiej cipce Oli która to ostatnimi skurczami próbowała jeszcze wyssać ze mnie resztki nektaru. Po chwili kiedy ja siadałem an kanapie zęby odpocząć do Oli podeszli już w pełni gotowi Adam i Marek, mieli gotowego plana bo pierwszy usiadł na kanapie a drugi bez ogrudek posadził na nim Olę, gdy ta zorientowała się o co chodzi miała już kutasa w cipce a drugi właśnie wpychał się w jej usta. Podobało się to już suce bo całkiem sprawnie i bez oporów skakała na fiucie Adama robiąc laskę Markowi. Agnieszka położyła się w tym czasie na stole, szeroko rozłożyła nogi zapraszając mnie do siebie. Widok był super, lekko owłosiona szeroko rozwarta szpareczka z której wypływała sperma moich kolegów. To spowodowało że błyskawicznie byłem gotowy do dalszych zabaw i już po chwili z zarzuconymi na szyję nogami waliłem Agę jak na rasową sukę przystało. Miała przymknięte oczy , szeroko otwarte usta i ssała swój palec, starałem się wwiercać w nią jak tylko się dało, chciałem rozbuchać jej szparkę na całego. Niestety Aga skończyła dość szybko zupełnie opadając z sił i chciała chwilę odpocząć. Na moje szczęście obydwaj chłopcy właśnie zalewali spermą Ole a ta tez nie miała orgazmu i dość szybko siedząc na kanapie rozłożyła przedemną nogi. Nie było już delikatności, gdy tylko znalazłem się między jej nogami wszedłem w nią gwałtownie i do końca. Dziewczyna wtuliła się we mnie dzielnie przyjmując kolejne brutalne pchnięcia, słyszałem jak cudownie jęczy pod wpływem mich ruchów. Czułem że cipkę ma już trochę rozruchaną ale i tak najważniejsze było to że za moment znów będę wypełniał jej szparkę moimi sokami. I wtedy przyszedł orgazm Ola oplotła mnie nogami wtulając się jeszcze bardziej, głośno wzdychała przyjmując kolejne porcje mojej spermy, było nam cudownie.

Dodaj komentarz