Szkoła

Był srodek tygodnia, i zbliżały się dwie ostatnie lekcje W-F, wszyscy chcieli to odbębnić i iść do domu. Moja klasa miała W-F łączony z dziewczynami z klasy równorzędnej, lecz tylko W-F mieliśmy razem, a wszystko inne na odwrót(jak my mieliśmy polski to oni matme w drógim końcu szkoły), wiec tylko jednostki się znały dosyć dobrze.

Graliśmy w siatkówke i już zbliżał się koniec 2 lekcji, lecz mi w siatke nie szło za dobrze i Włefista kazał mi zostać i posprzątać piłki siatke itp, lecz nie kazał mi robić tego sam zaostała ze mnia Ania, dosyć wysoka, zgrabna, lekkiej różowym T-shircie i obisłych krótkich spodenkach.
Ania była w szkolenej drużynie siatkówki, ja znałem ją głównie z widzenia i z imprez. Nauczyciel wyszedł sobie. lecz Ania była leko przygnębiona i zapytałem się dlaczego tak jest odpowedziała mi że nie chce jej się zostawać na dzisiejszym treningu, jest już bardzo zmęczona i marzy o kąpieli. Po wymianie zdań udało nam sie posprzątać sale, ania widać zmęczona i lekko spocona poszła pod prysznic, lecz ja o tym zapomniałem i wszedłem ze swoimi akcesoriami( o nauczyciela się nie martwiłem bo często zostawałem sam i nigdy nie wracał) zastałem Anie nagą piescząća swoje już nabrzmiałe sutki, chciałem wyjść lecz zatrzymała mnie i kazała wrócić, ja w sammych boxerkach, a był już w nich spory namiot, podszedła do mnie i zaczeła się ze mną lizać. lizaliśmy sie tak długo i namioetnie ze nie wiedziałem kiedy byłem już bez swojej bielizny i.
mój rycerz wbijał sie do jej norki

Powiedział mi do uch prosze zrób to teraz. więc bez ogródek zaczełem schodzić coraz niżej iz nizej. Bawiłem sie jej cipka, gdy nagle usłyszeliśmy ze dziewczyny zaczeły przychodzić ja szybko sie ubrałem i czekałem na Anie w Toaletach nie było to daleko ale zdala od ludzi o tej porze. tam znowu bawiłem się jej cipką , i pochjwili włożyłem jej kutasa do ciasnej norki stękała pomyślałe ze nie jest dziewica bo taka wysportowana kobieta straciła ja podczas ćwiczeń i nie myliłem sie, lecz ruczhałem ja coraz szybciej. potem ja usiadłem na toalecie a ona na mnie zaczła mnie ujeżdzac.

Stękała syczała z roskoszy. Nasze stekania pewnie było słychać w całej toalecie ,lecz było już po lekcjach wiec…
zaczołem powoli dochodzić i poinformowałem o tym Anie.
Ania wziełe mojego kutasa i nakierowała go na swoje pośladki zalałem oba
powiedziała do mnie
” ojojjoj teraz nie bede mogła załozyć mjteczek” ale to nic zaryzykowała i ubrałiśmy sie.

Potem poszliśmy do jej domu zrobiła mi kawe w domuy była jej 15 letnia siostra bardzo podobna do Ani, lecz inna.
Potem poszliśmy do pokoku Ani zeby się troszke pouczyć 😉
oczywiście zaczeliśmy się znowu kochać.
Zrobiła mi loda . Wychodząco od niej spotkoałem jej siostre Asie.
Powiedziała mi ze slyszała i widziała to i owo i kazała mi przyjść następnego dnia do siebie, bo Ani miało nie być.

Ale to innym razem

2 Comments

Dodaj komentarz