Tylko dla Kobiet

Hmm..to nawet nie jest tak do końca opowiadanie. Przeczytaj następne zdanie i przekonaj się czy chcesz spróbować.

Lubisz , się masturbować, miałaś kiedyś fantazję robić to według poleceń kogoś innego?? Jak tak to zapraszam do czytania. Wszelkie czynności rób tak długo jak będzie Tobie potrzeba.

Wyobraź sobie że siedzisz przy biurku przed komputerem w pracy wszyscy już skończyli pracę, zostałaś sama. Jesteś zmęczona. Chcesz się odprężyć.

Jedną ręką zacznij masować się delikatnie po piersi. Rób to bardzo delikatnie , opuszkiem palców, dotknij przez materiał i stanik sutka. Czujesz jak robi się twardy. Zdejmujesz stanik , jesteś teraz pół roziętej koszulce, podwijasz ją tak żeby uwolnić pierśi. Zacznij dotykać ich obiema dłońmi, njpier delikatnie a potem coraz mocniej, ja byś chciała schować je w rękach. Nagle czujesz że ktoś Cię obserwuje, w oknie naprzeciwko dostrzegasz czyjąś sylwetkę. Jednak nie chcesz przestać, podoba się Tobie to że jesteś podglądana. Coraz mocniej masujesz swoje piersi. Oprzyj stopy o biurko, rozchylasz nogi. Podciągnij spódniczkę. Małym paluszkiem dotknij przez bieliznę łechtaczki. Podniecasz się coraz bardziej. Jedną ręką masuj pierś a drugą masuj łechtaczkę. Nie odsłaniaj bielizny choć byś nie wiem jak chciała. Podciągasz majteczki tak że wpijają się w Twoją cipkę, podciągaz kilkakrotnie czujesz narastające podniecenie. Włóź jeden paluszek do środka ale nim nie ruszaj. Poruszaj biodrami tak abyś wchodziła na nieruchomy palec. Rób to bardzo, bardzo powoli. Wyjmij wirator. Włącz go na wirowanie i włóż do środka pod majtki tak aby z niej nie wyszedł. Usiądz prosto tak aby się na niego nadziać. Rękami zacznij masować swoje persi a ruchem biorer zacznij ujeżdzać wibrator. Rub to bardzo powoli, ale jednocześnie staraj się jak najmocniej na niego nadziewać. Teraz wyjmnij go z pochwy i włóż do buzi, niech tam wibruje, obliż jego soki. Jedną rękę włóż do pochwy a drugą masuj łechtaczkę. Pamiętaj że cały czas jesteś obserwowana. Zacznij robić sobie palcówkę. Wyjmij wibrator z ust. Włoż go spowrotem do cipki. Teraz swoje soki które masz na rękach razsmarój po swoich persiach. Popuść wodzę fantazji. Wolisz być romantyczną kochanką czy perwersyjną panienką. W zależnosći od upodobań zacznij wkładać i wyjmować wibrator. Rób to tak jak byś chciała być przelecona przez tego co cie podgląda. Posuwaj się wibratorem tak długo aż osiągniesz orgazm……

ps.Mam nadzieje że choć jednej kobiecie się to uda. Jeżeli którejś z was się podobało to proszę o informację, mam jeszcze kilka pomysłow które można zastosować na żywo. Np w pracy lub na rodzinnym spotkaniu , tak żebyście miały orgazm a żeby nikt nic nie podejrzewał.

Dodaj komentarz