Urodzinowa niespodzianka

Anka i ja byliśmy dobrymi znajomymi od bardzo dawna. Sypialiśmy ze sobą kiedy tylko nadarzała się ku temu okazja i mieliśmy na to ochotę.
Zawsze powtarzała i mówiła mi o tym wprost że kręcą ją dziewczynki i że chciałaby spróbować 3kącika z jakąś fajną koleżanką.
Na początku byłem na nie, ponieważ nie lubię się dzielić i łóżko traktuje jak cos bardzo intymnego, ale po głębszym zastanowieniu i przemyśleniach postanowiłem zaryzykować.
Gdy zbliżały się jej urodziny pomyślałem że właśnie taki prezent jej zrobię że nadeszła ta chwila na spełnienie zachcianki mojej partnerki .
Któregoś dnia na zakupach spotkałam moją przyjaciółkę Anetę i opowiedziałam jej o mojej propozycji, bardzo zaskoczyły ją moje słowa i chyba lekko ja stremowała cala ta sytuacja.
Następnego dnia z lekkim podnieceniem opowiedziałem o wszystkim przez telefon Ani.
Była bardzo zadowolona że udało mi się kogoś znaleźć.
Nadszedł dzień urodzin, wszystko przyszykowałem i dopiąłem na ostatni guzik. Powiedziałem dziewczyną że mają być na 19:00 u mnie.
Dziewczyny były oczywiście punktualne. Niema zderzyły się w drzwiach.
Jakie to było zdziwienie gdy je sobie przedstawiałem a okazało się że się znają.
-Co Ty tutaj robisz?-spytała jedna drugą.
-Pawel mnie zaprosił-odpowiedziała Aneta.
W takim razie może coś w końcu zjemy zaproponowałem obu Panią, i zaprosiłem do stołu
Otworzyłem szampana wznieśliśmy toast za miłe spotkanie i złożyłem życzenia solenizantce.
Zjedliśmy kolację, troszkę porozmawialiśmy , już myślałem że nic z tego nie będzie.
Chwila ciszy , wziąłem Anię do drugiego pokoju i kazałem położyć się na łóżku, poczym wróciłem po Anete nawet nie protestowała tylko szła grzecznie za rączkę do sypialni.
Po chwilii obie były już na moim łóżeczku.
Zaczęły się namiętnie całować, pomału ściągały z siebie bluzeczki i bawiły się swoimi sutkami, później spodenki, majteczki i tak po chwili były już całkiem nagie.
Usiadłem wygodnie w fotelu i patrzyłem sobie na to wszystko popijając szampana.
Czułem jak mój przyjaciel robi się duży i gruby.
Rozebrałem spodnie, koszule, dziewczyny sobie nie przeszkadzały ,wkładały sobie paluszki do cipeczek, jedna drugiej i odwrotnie.
Nie mogąc już dalej siedzieć bezczynnie zdjąłem majteczki i wyjąłem mojego kutasa który już był bardzo duży nabrzmiały i gorący
Koleżanki poruszały się coraz coraz szybciej, zaczęły jęczeć.
Gdy na mnie spojrzały w ręku trzymałem swojego nabrzmiałego penisa i robiłem mu dobrze.
- Chodź do nas, Tobie też ma być dobrze-powiedziały jedna z nich już nie pamiętam która.
W mgnieniu oka usiadłem na łóżeczku, a Ania uklęknęła na podłodze, wzięła go do rączki i mocno nią ruszała, później wzięła go do buzi i zaczęła mocno ssać, ja w tym czasie bawiłam się sutkami Anety, całowałem je i pieściłem a ona wkladała sobie paluszki w myszke.
Było nam wspaniale, słychać było jęki każdego z obojga.
Następnie położyłylem się na pleckach, Ania dala mi cipkę do lizania a Anetka tym razem lizała piersi Ani, moja raczka wędrowała po ciele raz jednej raz drugiej partnerki.
Gdy Ania doszła wstała i ogarnęła się troszeczkę, Anetka zaś wbiła się na mojego twardego i stojącego penisa i zaczęła ujeżdżać, rżnąć tak jak oboje tego pragniemy.
Ania usiadła swoją mokrą cipeczką na mych ustach. Wpiłem się ustami w jej gorące i mokre wargi. Wsunąłem język do dziurki.i robiłem ostrą minetkę, później zrobiłyśmy zmianę Ania była na penisie a Anetka na mojej twarzy. Wszystkim nam było wspaniale napięcie narastało czułem ze cała trójka za chwile dojdzie. Jeszcze jedna zmiana miejsc Ania ułożyła się w pozycji na pieska i rozchyliła nóżki , byłem tak napalony że jednym ruchem wszedłem w nia głęboko, Anetka jedną ręką masowała swoją cipkę a drugą pieściła cycuszki Ani.

Gdy Ania już doszła postanowiła zając się moim tyłeczkiem włożyła swój języczek w mój tyłeczek, następnie paluszka bardzo pomału go wkładała, aż wszedł cały, głośno jęczałem. Odsunąłem się nie chciałem tak się bawić, gdy to zauważyła poszła do Ani i zaczęła ją całować. Gdy dochodziłem w Ani wyjąłem penisa z dziurki i zalałem obie moje panie falą gorącej spermy. Cała trójka leżała dłuższa chwile w bez ruchu.
Aneta wzięła mojego penisa i zaczęła go wkładać do ust i ssać, czuła jak rośnie jej w ustach i robi się twardy. Ania zręcznie zabrała się za jej cipeczkę która jako jedyna z nas nie miała orgazmu. Było im cudownie, gdy nabrałem już sił kazałem położyć się Anecie na pleckach, uklęknąłem obok jej i włożyłem w jej cipeczkę swojego nabrzmiałego penisa, było jej cudownie, wchodziłem coraz głębiej aż zanurzył się cały, zacząłem ją posuwać a ona jęczałam coraz to głośniej. Ania nie wytrzymała tych pojękiwań i skierowała swoją rączkę na jej cycuszki. Mój penis w jej dziurce i Ani rączka szybko doprowadziły Anete do potężnego orgazmu .Przed finałem wyszedłem z niej i poleciała cieplutka sperma, Ania szybko wzięła mojego kutasa do buzi, Anetka się dołączyła i obie zaczęły połykać nasienie.
Wszystkim nam było cudowne, a Anka nigdy nie zapomni takich urodzin……
Pawel gg 1204206

Dodaj komentarz